Egzamin Aptis to rodzaj testu, do którego może podejść każdy, kto chce potwierdzić swoje umiejętności językowe. Aptis jest przeprowadzany także na zlecenie instytucji czy firm, w celu sprawdzenia kompetencji językowych przyszłych lub obecnych pracowników. Dzięki temu otrzymują one precyzyjną opinię o poziomie wiedzy kandydata z rozróżnieniem poszczególnych obszarów umiejętności. 

Egzamin Aptis

Test Aptis został opracowany przez British Council i jest uznawany w międzynarodowym środowisku zawodowym oraz w wielu instytucjach. Pozwala na określenie wyników w w skali Rady Europy (CEFR), czyli międzynarodowego standardu do precyzyjnego określania umiejętności językowych w obszarze czytania, rozumienia, mówienia i pisania.

Jak wygląda test aptis?

Test Aptis przeprowadzany jest w wersji elektronicznej lub tradycyjnej i bada różnorodne obszary znajomości języka angielskiego. Poszczególne części sprawdzają umiejętność pisania i czytania, mówienia, rozumienia ze słuchu oraz części badającej znajomość gramatyki oraz zasób słownictwa kandydata.

Egzamin Aptis nie musi być jednak przeprowadzany ze wszystkich obszarów wiedzy kandydata. Zawartość testu zależy od instytucji zlecającej przeprowadzenie testu i jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb, np. umiejętności, jakich wymaga dane stanowisko pracy w korporacji.

Praktyczne przygotowanie pod egzamin w noProblem

Szkoła noProblem jest akredytowaną placówką uprawnioną do przeprowadzania egzaminów Aptis. Oferujemy kompleksowe kursy przygotowujące. Posiadamy niezbędne akredytacje oraz spełniamy wszystkie kryteria formalne obowiązujące licencjonowanego organizatora egzaminów Aptis.

Szkoła noProblem to certyfikowani egzaminatorzy Aptis, wykwalifikowani lektorzy ogólnego języka angielskiego w tym również specjalistycznych obszarów językowych i przygotowania do egzaminów. Wyróżnia nas doświadczenie i ogromna pasja, dzięki czemu nauka u nas jest przyjemnością.

Informacje dodatkowe

Jeśli mają Państwo pytania lub są zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat egzaminu Aptis, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami szkoły noProblem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy naszą ofertę i szczegóły naszych kursów.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj swój!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *