Język angielski warto znać – ta teza sprawdza się zarówno na gruncie zawodowym, jak i w czysto prywatnych sytuacjach. Umiejętności komunikacyjne ułatwiają podróże, współpracę z międzynarodowym zespołem, a nawet złożenie reklamacji u zagranicznego producenta.

Osoby, które chcą nauczyć się języka szybko i skutecznie, często zadają sobie pytanie, która forma edukacji będzie najlepszym wyborem: kurs stacjonarny, internetowy, a może angielski z native speakerem online? Dla wielu osób najtrudniejsze w nauce jest przełamanie barier w mówieniu, a native speaker, czyli osoba posługująca się językiem obcym jako ojczystym, może w tym procesie bardzo pomóc.

Angielski online native speaker – na czym się skupiamy?

Umiejętność czytania i pisania jest bardzo ważna, jednak dla znajomości języka w wielu przypadkach kluczowe okazuje się jego praktyczne zastosowanie, czyli mówienie. Tym właśnie wyróżnia się omawiany angielski online. Nauka z native speakerem to przyjazna atmosfera, możliwość poszerzenia słownictwa oraz praktyczne zastosowanie poznanych struktur i zagadnień leksykalnych. Na co możesz liczyć, decydując się na tę formę kursu?

Kontakt z żywym językiem

Nauka angielskiego online z native speakerem to okazja do nieskrępowanego porozumiewania się po angielsku. Zajęcia wyraźnie odchodzą od metod podręcznikowych, skupiając się na dynamicznym kontakcie z żywym językiem.

Kontakt z żywym językiem

Kompetencje nauczyciela

Native speaker w noProblem to nie tylko osoba, dla której angielski jest językiem ojczystym. Dodatkowo ma ona wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w nauczaniu.

Kompetencje nauczyciela

Tylko po angielsku

Chcesz jak najszybciej zacząć stosować angielski? Native speaker online to bardzo dobry wybór. Zajęcia z takim lektorem odbywają się wyłącznie w języku angielskim, co umożliwia intensywny kontakt z językiem.

Tylko po angielsku

Dodatkowa wiedza

Koniec z nudnymi tekstami oderwanymi od praktycznego podejścia! Angielski online z native speakerem pozwala poznać anglosaską mentalność. Omówisz aktualne wydarzenia, dowiesz się więcej na temat np. klimatu, kuchni, czy sposobu życia. Dzięki temu łatwiej będziesz nawiązywać kontakty, a ciekawostki sprawią, że przyswajanie wiedzy stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Dodatkowa wiedza

Kolejny krok do sprawności językowej

Wiele osób uważa, że lekcje z native speakerem online pozwalają szybciej wypracować płynność językową. Dzieje się tak dlatego, że nie ma tu żadnego języka pośredniczącego, dlatego poniekąd stajesz przed koniecznością używania angielskiego. Na początku może to wydawać się przytłaczające, jednak przyjazna atmosfera i małe grupy szybko oswajają z tą sytuacją.

Kolejny krok do sprawności językowej

Zajęcia z native speakerem w szkole noProblem to kolejny sposób na odejście od niepraktycznych, podręcznikowych metod.

Nauka angielskiego online z native speakerem – dla kogo?

Lekcje angielskiego z native speakerem online mają wiele atutów. Kiedy warto się na nie zdecydować? Weź tę formę pod uwagę, jeżeli:

• Twoja znajomość języka angielskiego znajduje się przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
• zależy Ci na porozumiewaniu się wyłącznie w języku angielskim,
• liczysz na intensywną naukę,
• zamierzasz „przestawić się” na myślenie po angielsku i maksymalną biegłość językową,
• chcesz mieć kontakt z żywym językiem i kulturą, poznawać potoczne sformułowania i ciekawostki,
• dążysz do konieczności przełamania barier.

angielski online z native speakerem

Wiele osób uważa, że lekcje online z native speakerem nie są dla każdego. Oczywiście, wymagają one pewnej znajomości języka, jeśli więc dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, przyda się wsparcie lektora polskojęzycznego. Poza tym nie ma jednak powodu do obaw.

Kurs języka angielskiego online z native speakerem – co zawiera?

Kurs języka angielskiego online z native speakerem to wiele korzyści. Jakie elementy programu i metody nauczania są szczególnie atrakcyjne? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na małe, maksymalnie pięcioosobowe grupy oraz przyjazną atmosferę spotkań.

Spotkania z lektorem to przede wszystkim mówienie. Działa tu zasada zanurzenia w języku: kiedy nie ma alternatywy, łatwiej jest otworzyć się i przełamać barierę w konwersacji.

To także różnorodne spojrzenie. Native speakerzy w noProblem są osobami pochodzącymi z różnych zakątków świata, dzięki czemu dzielą się wieloma doświadczeniami i spostrzeżeniami. Ułatwia to zanurzenie w kulturze, a przy okazji pozwala zdobyć dodatkową wiedzę.

angielski dla osób początkujących
Nauka angielskiego online dla dorosłych

Platforma do nauki oparta na rozwiązaniach programów e-learningowych ułatwia swobodną komunikację z lektorem i innymi uczestnikami zajęć. Prowadzący ma do dyspozycji studyjny mikrofon i interaktywną tablicę, a uczestnik – dzięki nagraniom – w każdej chwili może powrócić do wcześniejszych zajęć.

Angielski z native speakerem online to także szansa na wyjątkowe wzbogacenie słownictwa. Osoba taka posługuje się językiem jako ojczystym, a więc zna go od dziecka. Oprócz leksyki oficjalnej, jest w stanie zaprezentować także zwroty i określenia potoczne, slangowe, używane przez Amerykanów czy Anglików na co dzień. Wiedza lingwistyczna jest w tym przypadku nieograniczona.

Lekcje z native speakerem online – czy mogą być za darmo?

Czy lekcje z native speakerem online mogą być darmowe? To niemożliwe.

Przede wszystkim lektorzy noProblem to osoby, które nie tylko posługują się angielskim od dziecka, ale również mają kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie pedagogiczne. Pozwala to trafnie dobierać treści do indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestników zajęć, reagować na ewentualne trudności oraz wykorzystywać najnowocześniejsze metody edukacyjne.