Język angielski warto znać – ta teza sprawdza się zarówno na gruncie zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Angielski z native speakerem online w noProblem stanowi skuteczną metodę na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacyjnych. Nabyta swoboda językowa znacząco ułatwia sprawne funkcjonowanie w różnych obszarach. Dzięki niej, podróże do innych krajów, współpraca z międzynarodowym zespołem czy składanie reklamacji u producenta przestają przyprawiać nas o „gęsią skórkę”.

Osoby, które chcą nauczyć się języka szybko i skutecznie, często zadają sobie pytanie, jaka forma nauki będzie najbardziej efektywna. Efektem tych rozważań jest konkluzja, że angielski online z native speakerem jest optymalnym rozwiązaniem. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, takich jak kurs angielskiego online z certyfikatem, zajęcia z obcojęzycznym lektorem nie są nastawione na przygotowanie do egzaminu, a na praktyczne ćwiczenia i przełamywanie barier językowych. Prowadzony w tej formie język angielski dla dorosłych online w noProblem daje narzędzia umożliwiające poznanie mechanizmów rządzących tym językiem i nabycie umiejętności wykorzystywania tej wiedzy do szybkiego formułowania myśli i sprawnego reagowania w trakcie rozmowy.

Chcesz osiągnąć cel, jakim jest płynny angielski oraz poprawna wymowa, której nie wynosi się ze szkoły? Angielski native speaker online w noProblem pomoże Ci tego dokonać!

Angielski online native speaker – na czym się skupiamy?

Znajomość gramatyki czy umiejętność czytania i pisania po angielsku to bez wątpienia bardzo ważne kompetencje, jednak na co dzień najistotniejsza okazuje się zdolność do praktycznego stosowania tego języka, czyli mówienie. To na nie nacisk kładą omawiane kursy języka angielskiego online w noProblem. Nauka z native speakerem to przyjazna atmosfera, możliwość poszerzenia słownictwa oraz ciekawe ćwiczenia mające na celu szlifowanie umiejętnego stosowania poznanych struktur i zagadnień leksykalnych. Na co możesz liczyć, decydując się na angielski z native speakerem online?

Kontakt z żywym językiem

W przeciwieństwie do tego jak wyglądają standardowe lekcje językowe, zajęcia online z angielskiego z native speakerem w noProblem to okazja do nieskrępowanego porozumiewania się po angielsku. Nasze kursy wyraźnie odchodzą od metod podręcznikowych, skupiając się na dynamicznym kontakcie z żywym językiem.

Kontakt z żywym językiem

Kompetencje nauczyciela

Każdy native speaker prowadzący angielski online w noProblem to nie tylko osoba, dla której jest to język ojczysty. Dodatkowo ma ona wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w nauczaniu.

Kompetencje nauczyciela

Tylko po angielsku

Chcesz jak najszybciej zacząć posługiwać się językiem obcym w praktyce? Angielski z native speakerem online to w takim razie optymalny wybór dla Ciebie. Zajęcia z takim lektorem odbywają się wyłącznie po angielsku, co stwarza idealne warunki do intensywnego kontaktu z językiem.

Tylko po angielsku

Dodatkowa wiedza

Koniec z nudnymi tekstami oderwanymi od praktycznego podejścia! Kursy w noProblem to nie są znane z czasów szkolnych, sztampowe lekcje – z native speakerem, w wygodnej formule online, poznasz anglosaską mentalność, omówisz aktualne wydarzenia, dowiesz się więcej na temat np. klimatu, kuchni, czy sposobu życia. Dzięki temu łatwiej zaczniesz nawiązywać kontakty, a ciekawostki sprawią, że proces uczenia się języka stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Dodatkowa wiedza

Kolejny krok do sprawności językowej

Celem, do którego dążą nasi „native speakers”, jest wypracowanie u kursantów płynności językowej. Słuchacze mogą osiągnąć taki poziom posługiwania się angielskim, dzięki temu, że na każdych zajęciach szlifują swoje umiejętności poprzez konwersacje na różne ciekawe tematy. Na początku może to wydawać się przytłaczające, jednak przyjazna atmosfera i małe grupy szybko oswajają z tą sytuacją, a przyjęty model działania przynosi efekty.

Kolejny krok do sprawności językowej

Zajęcia z native speakerem online udowadnia, że rezygnując od niepraktycznych, podręcznikowych metod na rzecz autorskich rozwiązań dydaktycznych opracowanych przez szkołę angielskiego online noProblem, można nauczyć się mówić po angielsku w sposób swobodny i poprawny w każdym wieku.

Nauka angielskiego online z native speakerem – dla kogo?

Angielski online z lektorem obcojęzycznym jest kursem, który przynosi słuchaczom wiele korzyści. Kiedy warto się na nie zdecydować? Weź tę formę pod uwagę, jeżeli:

  • Twoja znajomość języka angielskiego znajduje się przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • zależy Ci na porozumiewaniu się wyłącznie w języku angielskim,
  • liczysz na intensywną naukę,
  • zamierzasz „przestawić się” na myślenie po angielsku i maksymalną biegłość językową,
  • chcesz mieć kontakt z żywym językiem i kulturą, poznawać potoczne sformułowania i ciekawostki,
  • dążysz do sytuacji, w której w sprzyjających warunkach przełamiesz swoje bariery językowe.
angielski online z native speakerem

Niektórzy mogą obawiać się, że grupowy lub indywidualny kurs angielskiego online z native speakerem to dla nich za wysokie progi. Oczywiście, zajęcia z lektorem obcojęzycznym wymagają pewnego poziomu językowego, jeśli więc dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką angielskiego, to odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie będzie nasz kurs angielskiego online dla początkujących. Z czasem, gdy podszlifujesz swój angielski ze wsparciem lektora polskojęzycznego, włączenie do procesu nauki warsztatów bądź szkoleń z native speakerem pozwoli Ci dalej rozwijać swoje umiejętności językowe.

Kurs angielskiego online z native speakerem – poznaj praktyczną odsłonę języka

Dlaczego warto zdecydować się na angielski online z native speakerem? Powodów, aby zapisać się na kurs językowy w noProblem, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim spotkania na żywo z lektorem obcojęzycznym to doskonała okazja do mówienia w języku obcym. Działa tu zasada zanurzenia w języku: kiedy nie ma alternatywy, łatwiej jest otworzyć się i przełamać barierę w konwersacji.

Kurs angielski native speaker online w noProblem to także szansa na to na zapoznanie się z doświadczeniami oraz wiedzą osób z różnych zakątków świata. Dzięki temu słuchacz może wzbogacić swoje słownictwo nie tylko o leksykę oficjalną, ale także szereg zwrotów i określeń potocznych, które są wykorzystywane na co dzień w normalnym życiu. Kontakt z native speakerem umożliwia zdobycie wiedzy lingwistycznej, która może zaprocentować w najmniej spodziewanych sytuacjach.

angielski dla osób początkujących
Nauka angielskiego online dla dorosłych

Warto zwrócić uwagę również na to, że angielski online z native speakerem w noProblem odbywa się na specjalnie przeznaczonej do tego platformie naukowej. Umożliwia ona swobodną komunikację z lektorem i innymi uczestnikami zajęć oraz wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń, także we własnym zakresie, ale tylko, jeśli najdzie Cię taka ochota, ponieważ u nas nie ma znanych ze szkoły prac domowych. W noProblem zadbaliśmy nie tylko o wysoki poziom merytoryczny naszych zajęć, ale także o ich techniczny aspekt. Prowadzący ma do dyspozycji studyjny mikrofon i interaktywną tablicę, a uczestnik warsztatów grupowych – dzięki nagraniom – w każdej chwili może powrócić do wcześniejszych zajęć.

Wybierz odpowiedni kurs angielskiego online i nabierz swobody językowej

W noProblem oferujemy szeroki wybór kursów angielskiego online dostosowane do różnego poziomu językowego słuchaczy. Dorośli kursanci z całej Polski mogą regularnie zwiększać swoje umiejętności, decydując się m.in. na:

Warto zwrócić uwagę na to, że proponujemy również specjalistyczne kursy języka angielskiego online, takie jak np. Business English, czyli angielski biznesowy, czy angielski dla programistów, gdzie nie tylko nauczysz się mówić płynnie w języku obcym, ale także poznasz branżowe słownictwo, co pozwoli Ci lepiej odnaleźć się w codziennych realiach zawodowych.

Szukasz skutecznej metody na nabranie swobody językowej i potrzebujesz sprawdzonej alternatywy dla korepetycji oraz tradycyjnych lekcji angielskiego? Zapisz się na nasz kurs online z native speakerem, gdzie dzięki innowacyjnemu podejściu i możliwości współpracy z doświadczonym lektorem obcojęzycznym szybko zaczniesz mówić płynnie po angielsku.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.