Kto? Jak? Dlaczego oni?

Przeczytaj jak uczymy jakie mamy kwalifikacje i doświadczenie oraz jak wyglądają zajęcia.

Nieprzekonujące?

Zobacz co się dzieje na naszym profilu Facebook, sprawdź co sądzą o noProblem nasi słuchacze lub zobacz jakie firmy szkolimy.

Porównaj nas z innymi

Porównaj nas z innymi szkołami. Zwróć uwagę na liczbę godzin kursu, cenę za godzinę (w noProblem to zawsze 60 minut) oraz fakt, że w trakcie twojego kursu będziesz mieć zajęcia z native speakerem. Nie przez tydzień, nie przez dwa tygodnie. Regularnie!

Jak zacząć?

Jeśli czujesz, że to jest to czego szukasz skontaktuj się z nami pod numerem 534 050 052 lub 81 470 74 04 albo napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Spotkanie

Zaproponujemy Ci dogodny termin spotkania online. Rozmowa jest niezobowiązująca. Chcemy zdiagnozować poziom Twojego zaawansowania językowego w praktyce. Chcesz nauczyć się swobodnego mówienia, prawda? Dlatego właśnie nie poprosimy Cię o wypełnienie testu. To przecież nie miałoby sensu. Sprawdzimy twoje mocne i słabsze strony podczas krótkiej rozmowy!

Wybierasz format

Po rozmowie, poznaniu Twoich priorytetów językowych, ustaleniu czy preferujesz zajęcia indywidualne czy grupowe  przedstawimy Ci w szczegółach różnice między nimi. Jeśli wybierzesz zajęcia grupowe ich cena na wszystkich poziomach jest taka sama. Jeśli wybierzesz zajęcia SOLO, stawka zostanie dobrana indywidualnie dla na podstawie kilku istotnych dla Ciebie parametrów. Masz wpływ na jej wysokość! Zapytaj nas na spotkaniu jak ją obniżyć.

Wyliczenie stawki

System przy wyliczaniu bierze pod uwagę kilkanaście czynników, jak na przykład pora szkolenia. Być może dla Ciebie najbardziej odpowiednie godziny zajęć to takie, które wedle statystyk naszego systemu są mniej popularne, a dostępność naszych lektorów i sal wyższa. Decydując się na większą elastyczność masz wpływ na cenę zajęć. Pomożemy Ci wybrać optymalny wariant. Oczywiście wysokość stawki nie ma wpływu na skuteczność zajęć.

Podpisujemy umowę

Podpisujemy umowę. Nasze umowy nie zawierają klauzul niedozwolonych, nie znajdziesz w nich również gwiazdek *, ani dodatkowych paragrafów pisanych drobnych drukiem. Płatność możemy rozłożyć na raty.

Zaczynamy naukę!

Zaczynamy naukę. Będziesz mówić! Nie potrzebujemy lat żeby nauczyć Cię angielskiego!