Jak chcesz się uczyć

Indywidualnie

Wybierz spośród trzech formatów indywidualnych:

1. Jeśli chcesz uczyć się bezpiecznie z gwarancją skuteczności i szybkimi efektami. Planujemy metodykę Twój kursu od A do Z. Lektorzy polscy i obcojęzyczni. Po ukończeniu kursu mówisz po angielsku.

2. Z krótkoterminową umową na moduł 30 lekcji (60 minut) z możliwością przedłużenia (lub nie) o jeden lub dwa moduły. Lektorzy polscy i obcojęzyczni. Skuteczna nauka języka od poziomy A2+

3. Bez umowy, bez przywiązania. Konwersatoria dla osób od poziomu B1. Ćwiczysz płynność językową pod nadzorem metodyka z lektorami obcojęzycznymi.

Grupowo

W grupach maksymalnie pięcioosobowych, jeśli chcesz poświęcić więcej czasu na dojście do swoich celów językowych. Interakcja w grupie.

Spotkanie

Zaproponujemy Ci dogodny termin spotkania online. Rozmowa jest niezobowiązująca. Chcemy zdiagnozować poziom Twojego zaawansowania językowego w praktyce. Chcesz nauczyć się swobodnego mówienia, prawda? Dlatego właśnie nie poprosimy Cię o wypełnienie testu. To przecież nie miałoby sensu. Sprawdzimy twoje mocne i słabsze strony podczas krótkiej rozmowy!

Zaczynamy naukę!

Zaczynamy naukę. Będziesz mówić! Nie potrzebujemy lat żeby nauczyć Cię angielskiego!

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.