Angielski w podróży i na wakacjach

Angielski w podróży

Angielski w podróży


Urlop? Wyjazd? City-break? Wycieczka objazdowa? Jeśli masz obawy czy poradzisz sobie językowo podczas wypoczynku, stresujesz się na myśl o "dogadywaniu" się za granicą, a jednocześnie chcesz "w końcu" nauczyć się angielskiego tak, aby cieszyć się każdym dniem wakacji zapraszamy na kurs "Angielski w podróży" do noProblem. Nauka w noProblem jest skuteczna i przekłada się na konkretne umiejętności. Przeczytaj czym różnimy się od innych szkół oraz jakich metod używamy.

1. Przygotujesz się do wyjazdu. Odszukasz, przeczytasz i zrozumiesz rekomendacje umieszczone na portalach podróżniczych np: Tripadvisor, Flyerstalk, Holidaycheck.
2. Poradzisz sobie bezstresowo w sytuacjach awaryjnych: spóźniony samolot (rozpoczęcie procedury odszkodowawczej), zgubiony bagaż, pomylona rezerwacja w hotelu, kradzież paszportu, problemy zdrowotne.

Zapewniamy materiały
Zapewniamy materiały

3. Będziesz mieć większe szanse na komfortowy przelot w klasie ekonomicznej. Fotele tuż przy wyjściach awaryjnych (nieograniczone miejsce na nogi) przeznaczone są dla osób z którymi personel pokładowy może bez trudu rozmawiać. Zawsze jest to sprawdzane.
4. Jeśli lubisz podróżowanie z plecakiem, będziesz wiedział jak zapytać o właściwy autobus/pociąg, jego trasę i cenę przejazdu. Kupisz bilet. Nauczymy cię jak zapytać o drogę.
5. Bez problemu skomunikujesz się z hostem u którego wynająłeś nocleg za pośrednictwem Airbnb, spędzisz z jego rodziną miły wieczór opowiadając o Polsce.

Co jeszcze


6. Oznaczenia drogowe w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii to nie tylko piktogramy czy ideogramy, to często informacje słowne. Prowadząc samochód musisz je szybko zrozumieć.
7. Wynegocjujesz lepszą cenę wycieczki w lokalnym biurze podróży. Wypad do Delty Mekongu i zwiedzanie okolic Chiang Mai nie musi być drogie. Uzgodnisz wszystkie szczegóły trasy z przewodnikiem, który doprowadzi Cię na szczyt Kilimanjaro.
8. Bezstresowo odbierzesz samochód z wypożyczalni, a na dodatkowe ubezpieczenie zgodzisz się tylko wtedy kiedy zaoferują Ci lepszy model w tej samej cenie - (poradzisz sobie).

Zapewniamy materiały
Zapewniamy materiały

9. Na Jamajce szybko się zorientujesz, że słowo "stuff" zwykle nie jest używane w pierwszym znaczeniu, a w Australii zrozumiesz, że "Aussie" to nie tylko nazwa Owczarka australijskiego.
10. Bez problemu przeczytasz i zrozumiesz menu małej restauracji w Siem Reap czy na Manhattanie. Zamawianie jedzenia nie musi być loterią - chyba, że tak lubisz.

Angielski jest używany przez 984 milionów osób. Dołącz do nich!

 
 
 
Podczas pierwszej rozmowy nasi słuchacze twierdzą że:
 "(..) po latach nauki angielskiego, pamięciowej nauce słówek, wypełnieniu niezliczonych ćwiczeń gramatycznych, kserówek nie potrafię sformułować w sposób przemyślany i poprawny zdań które oddają to co chcę przekazać." 
 

noproblem angielski lublin najlepiej 2

 
 

Jak


 
Na zajęciach w noProblem maksymalnie wykorzystujemy czas przeznaczony na to, żeby przekazać Ci praktyczną wiedzę. Nauczysz się tego co jest naprawdę potrzebne, aby swobodnie budować zdania, łatwo formułować swoje myśli i bezstresowo nawiązywać kontakty. Będziesz uczyć się nowych rzeczy a my wytłumaczymy po co ich się uczysz, dlaczego jest to istotne i jak możesz z nich skorzystać w sytuacjach życiowych.
Zaczniesz po prostu mówić, bez gorączkowych prób "dogadywania się" czy przypominania sobie jakiego czasu użyć. Będziesz mówić – noProblem.

Masz pytania? Wątpliwości?

Zapytaj nas - no Problem!

Zobacz kto u nas był!

I jak ocenił naszą szkołę języka angielskiego!
Zapewniamy materiały

Ceny


Cena kursu grupowego to 18,65 zł/45 minut. Cena kursu indywidualnego języka angielskiego jest ustalana w oparciu o kilka czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania. Stawka w noProblem obejmuje zawsze 60 minut, 15 minut dostajesz gratis. Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach noProblem doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz zauważalne postępy. Zajęcia w noProblem to dobrze wydane pieniądze, inwestycja która procentuje i szybko się zwraca.