Angielski w podróży i na wakacjach 1

Angielski w podróży

Urlop? Wyjazd? City-break? Wycieczka objazdowa? Jeśli masz obawy czy poradzisz sobie językowo podczas wypoczynku, stresujesz się na myśl o „dogadywaniu” się za granicą, a jednocześnie chcesz „w końcu” nauczyć się angielskiego tak, aby cieszyć się każdym dniem wakacji zapraszamy na kurs „Angielski w podróży” do noProblem.

Nauka w noProblem jest skuteczna i przekłada się na konkretne umiejętności. Przeczytaj czym różnimy się od innych szkół oraz jakich metod używamy.

Angielski w podróży – co potrzebne

  1. Przygotujesz się do wyjazdu. Odszukasz, przeczytasz i zrozumiesz rekomendacje umieszczone na portalach podróżniczych np: Tripadvisor, Flyerstalk, Holidaycheck.

  2. Poradzisz sobie bezstresowo w sytuacjach awaryjnych: spóźniony samolot (rozpoczęcie procedury odszkodowawczej), zgubiony bagaż, pomylona rezerwacja w hotelu, kradzież paszportu, problemy zdrowotne.
Angielski w podróży, kurs w noProblem.
Angielski w podróży kurs języka angielskiego w noProblem.
Angielski w podróży i na wakacjach 4
Angielski w podróży bez stresu.
  1. Będziesz mieć większe szanse na komfortowy przelot w klasie ekonomicznej. Fotele tuż przy wyjściach awaryjnych (nieograniczone miejsce na nogi) przeznaczone są dla osób z którymi personel pokładowy może bez trudu rozmawiać. Zawsze jest to sprawdzane.

  2. Jeśli lubisz podróżowanie z plecakiem, będziesz wiedział jak zapytać o właściwy autobus/pociąg, jego trasę i cenę przejazdu. Kupisz bilet. Nauczymy cię jak zapytać o drogę.

  3. Bez problemu skomunikujesz się z hostem u którego wynająłeś nocleg za pośrednictwem Airbnb, spędzisz z jego rodziną miły wieczór opowiadając o Polsce.

Co jeszcze?

  1. Oznaczenia drogowe w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii to nie tylko piktogramy czy ideogramy, to często informacje słowne. Prowadząc samochód musisz je szybko zrozumieć.

  2. Wynegocjujesz lepszą cenę wycieczki w lokalnym biurze podróży. Wypad do Delty Mekongu i zwiedzanie okolic Chiang Mai nie musi być drogie. Uzgodnisz wszystkie szczegóły trasy z przewodnikiem, który doprowadzi Cię na szczyt Kilimanjaro.

  3. Bezstresowo odbierzesz samochód z wypożyczalni, a na dodatkowe ubezpieczenie zgodzisz się tylko wtedy kiedy zaoferują Ci lepszy model w tej samej cenie – (poradzisz sobie).
Angielski w podróży i na wakacjach 6
Angielski na wakacjach po kursie w noProblem
Angielski w podróży i na wakacjach 8
Zapraszamy na kurs angielski w podróży do noProblem.

9. Na Jamajce szybko się zorientujesz, że słowo „stuff” zwykle nie jest używane w pierwszym znaczeniu, a w Australii zrozumiesz, że „Aussie” to nie tylko nazwa Owczarka australijskiego.


10. Bez problemu przeczytasz i zrozumiesz menu małej restauracji w Siem Reap czy na Manhattanie. Zamawianie jedzenia nie musi być loterią – chyba, że tak lubisz ☺️.


Angielski jest używany przez 984 milionów osób. Dołącz do nich!

Podczas pierwszej rozmowy nasi słuchacze twierdzą że:

„(..) po latach nauki angielskiego, pamięciowej nauce słówek, wypełnieniu niezliczonych ćwiczeń gramatycznych, kserówek nie potrafię sformułować w sposób przemyślany i poprawny zdań które oddają to co chcę przekazać.” 

Angielski w podróży i na wakacjach 10

Jak

Na zajęciach w noProblem maksymalnie wykorzystujemy czas przeznaczony na to, żeby przekazać Ci praktyczną wiedzę. Nauczysz się tego co jest naprawdę potrzebne, aby swobodnie budować zdania, łatwo formułować swoje myśli i bezstresowo nawiązywać kontakty. Będziesz uczyć się nowych rzeczy a my wytłumaczymy po co ich się uczysz, dlaczego jest to istotne i jak możesz z nich skorzystać w sytuacjach życiowych.

Zaczniesz po prostu mówić, bez gorączkowych prób „dogadywania się” czy przypominania sobie jakiego czasu użyć. Będziesz mówić – noProblem.


Angielski w podróży i na wakacjach 12

Ceny

Cena kursu grupowego to 25 PLN/45 minut. Cena kursu indywidualnego języka angielskiego jest ustalana w oparciu o kilka czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania.

Stawka w noProblem obejmuje zawsze 60 minut, 15 minut dostajesz gratis.

Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach noProblem doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz zauważalne postępy.

Zajęcia w noProblem to inwestycja która procentuje i szybko się zwraca.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.