Kursy specjalistyczne z języka angielskiego dla kogo?

angielski specjalistyczny IT

Kursy specjalistyczne to obok kursów dla dorosłych nasza druga specjalność. Proponujemy zarówno otwarte jak i zamknięte kursy specjalistyczne w formule indywidualnej lub w małych, czteroosobowych grupach. Wszystkie kursy specjalistyczne przygotowane są zgodnie z naszą metodą. Warto również wspomnieć, że tego typu zajęcia prowadzone są jedynie przez lektorów z minimum dziesięcioletnim doświadczeniem oraz znajomością branży danego kursu. Na potrzeby kursów specjalistycznych przygotowujmy dedykowane materiały – nie opieramy się na gotowych książkach, nie bazujemy na ćwiczeniach gramatycznych. Uczymy mówić. Efektem spersonalizowanego podejścia jest wysoka skuteczność szkoleń. Naszym celem jest, aby po ukończeniu kursu nasi słuchacze biegle posługiwali się językiem angielskim w swojej branży.

Autorskie materiały utrwalają te aspekty języka branżowego, które pomogą bezstresowo porozumiewać się po angielsku.

W noProblem uczymy techniki szybkiego i poprawnego formułowania myśli w języku angielskim, uczymy jak pozbyć się tremy i nie myśleć o gramatyce podczas mówienia.

Nauczymy Cię sposobów opanowania specjalistycznego słownictwa, które nie będą wymagały mozolnego, pamięciowego wkuwania.

Proponujemy kursy specjalistyczne z następujących branż:

kursy specjalistyczne automatyka 768x511 1
no problem mamy metode 2

1. IT, programowanie, sieci.
2. Automatyka.
3. HR.
4. Farmaceutyka.
5. Medycyna
6. Prawo.
7. Marketing.
8. Finance i bankowość.
9. Turystyka.
10. Angielski dla wokalistów i autorów tekstów.


Zajęcia specjalistyczne stworzone dla Ciebie!

Kursy specjalistyczne są projektowane z myślą o jak najgłębszym osadzeniu ich w kontekście danej branży.

W noProblem wiemy, że uczestnicy takiego szkolenia to osoby zwykle bardzo zajęte – nie mają czasu, aby poświęcać go na naukę w domu czy odrabiać pracę domową.

Dlatego decydując się na kurs specjalistyczny w noProblem będziesz uczyć się na zajęciach – nie w domu. Możesz również zapomnieć o tonach kserówek gramatycznych do wypełnienia. Uczymy biegłości praktycznej, uczymy mówić.

specjalistyczny angielski HR 768x512 1
kursy specjalistyczne angielski ceny 2

Ceny

Cena kursu specjalistycznego zaczynają się od 19,95 zł/45 minut.

Cena indywidualnego, specjalistycznego kursu języka angielskiego ustalana jest w oparciu o kilka czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania.

Stawka w noProblem obejmuje 60 minut na zajęciach indywidualnych, 15 minut dostajesz gratis. Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach noProblem doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz zauważalne postępy.

Zajęcia w noProblem to dobrze wydane pieniądze, inwestycja która procentuje i szybko się zwraca.