Kursy specjalistyczne z języka angielskiego dla kogo?

Specjalistyczne kursy języka angielskiego 1

Kursy specjalistyczne to obok kursów dla dorosłych nasza druga specjalność. Proponujemy zarówno otwarte jak i zamknięte kursy specjalistyczne w formule indywidualnej lub w małych, czteroosobowych grupach. Wszystkie kursy specjalistyczne przygotowane są zgodnie z naszą metodą. Warto również wspomnieć, że tego typu zajęcia prowadzone są jedynie przez lektorów z minimum dziesięcioletnim doświadczeniem oraz znajomością branży danego kursu. Na potrzeby kursów specjalistycznych przygotowujmy dedykowane materiały – nie opieramy się na gotowych książkach, nie bazujemy na ćwiczeniach gramatycznych. Uczymy mówić. Efektem spersonalizowanego podejścia jest wysoka skuteczność szkoleń. Naszym celem jest, aby po ukończeniu kursu nasi słuchacze biegle posługiwali się językiem angielskim w swojej branży.

Autorskie materiały utrwalają te aspekty języka branżowego, które pomogą bezstresowo porozumiewać się po angielsku.

W noProblem uczymy techniki szybkiego i poprawnego formułowania myśli w języku angielskim, uczymy jak pozbyć się tremy i nie myśleć o gramatyce podczas mówienia.

Nauczymy Cię sposobów opanowania specjalistycznego słownictwa, które nie będą wymagały mozolnego, pamięciowego wkuwania.

Proponujemy kursy specjalistyczne z następujących branż:

Specjalistyczne kursy języka angielskiego 3
Specjalistyczne kursy języka angielskiego 5

1. IT, programowanie, sieci.
2. Automatyka.
3. HR.
4. Farmaceutyka.
5. Medycyna
6. Prawo.
7. Marketing.
8. Finance i bankowość.
9. Turystyka.
10. Angielski dla wokalistów i autorów tekstów.


Zajęcia specjalistyczne stworzone dla Ciebie!

Kursy specjalistyczne są projektowane z myślą o jak najgłębszym osadzeniu ich w kontekście danej branży.

W noProblem wiemy, że uczestnicy takiego szkolenia to osoby zwykle bardzo zajęte – nie mają czasu, aby poświęcać go na naukę w domu czy odrabiać pracę domową.

Dlatego decydując się na kurs specjalistyczny w noProblem będziesz uczyć się na zajęciach – nie w domu. Możesz również zapomnieć o tonach kserówek gramatycznych do wypełnienia. Uczymy biegłości praktycznej, uczymy mówić.

Specjalistyczne kursy języka angielskiego 7
Specjalistyczne kursy języka angielskiego 9

Ceny

Ceny kursu specjalistycznego zaczynają się od 25 PLN/45 minut.

Cena indywidualnego, specjalistycznego kursu języka angielskiego ustalana jest w oparciu o kilka czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania.

Stawka w noProblem obejmuje 60 minut na zajęciach indywidualnych, 15 minut dostajesz gratis. Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach noProblem doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz zauważalne postępy.

Zajęcia w noProblem to inwestycja, która procentuje i szybko się zwraca.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.