Angielski poziom A1 kursy online

Chcesz zacząć naukę angielskiego od podstaw i stopniowo rozwijać swoje umiejętności językowe? Angielski A1 w noProblem to rozwiązanie dostosowane do potrzeb osób, dla których to pierwszy kontakt z tym językiem obcym. Udowadniamy, że „nauka od zera” może być przyjemna i nie musi wiązać się z monotonią oraz podejściem do kursanta rodem ze szkoły podstawowej. Proponowany przez nas kurs angielskiego A1 to doskonały sposób na to, aby od początku nauki mieć kontakt z „żywym językiem” i ćwiczyć swoje umiejętności w praktyce. Zamiast nudnych podręczników, stosujemy nowatorskie metody nauczania, które kładą nacisk na konwersacje, dzięki którym od pierwszych chwil z językiem angielskim będziesz wykorzystywać go w rzeczywistej komunikacji.

Angielski poziom A1 w noProblem – wejdź do świata języka obcego i postaw pierwszy krok w kierunku swobody językowej!

Poziom A1 angielski – jaki zakres obejmuje?

Osoby, które dopiero stoją przed wyborem odpowiedniego kursu angielskiego, często nie wiedzą do końca, co oznaczają poszczególne stopnie znajomości języka i z koniecznością posiadania których umiejętności się one wiążą. Warto więc wyjaśnić, co tak naprawdę kryje się pod pojęciem: język angielski A1 oraz jakie umiejętności należy opanować, aby móc mówić o znajomości angielskiego na tym poziomie.

Poziom A1 angielski – zakres umiejętności wymaganych na tym poziomie posługiwania się językiem angielskim obejmuje:

  • rozumienie prostych komunikatów po angielsku dotyczących codziennych sytuacji,
  • umiejętność tworzenia podstawowych wypowiedzi na temat codziennych zdarzeń,
  • umiejętność prowadzenia prostej rozmowy z osobą, która mówi odpowiednio wolno i wyraźnie,
  • zdolność do przedstawienia siebie, a także innych osób,
  • umiejętność formułowania pytań na temat np. miejsca zamieszkania czy życia prywatnego.

Analizując powyższy zakres umiejętności, widzimy, że na poziomie A1 angielski umożliwia nam najprostszą komunikację i stanowi dobrą bazę do dalszego rozwoju językowego.

Angielski A1 w noProblem – idealny początek przygody z językiem obcym

Jeśli interesuje Cię poziom angielskiego A1 i zależy Ci na tym, aby sprawnie go osiągnąć i wejść na kolejny szczebel znajomości tego języka obcego, to zachęcamy do skorzystania z kursu dla początkujących w noProblem. To zajęcia realizowane w formie internetowej, dzięki czemu mogą brać w nich udział słuchacze z całej Polski. Kursy w noProblem prowadzą zarówno wykwalifikowani lektorzy polskojęzyczni, jak i doświadczeni native speakerzy, przy czym udział tych drugich w zajęciach zwiększa się wraz ze wzrostem stopnia zaawansowania kursanta lub grupy. Warto przy tym podkreślić, że w naszej ofercie dostępne są także inne poziomy angielskiego, w tym:

Marzysz o tym, aby skutecznie nauczyć się języka angielskiego? Zapisz się na angielski online w noProblem i ciesz się systematycznym progres swoich umiejętności językowych!