Angielski dla dorosłych Lublin

Angielski dla dorosłych Lublin 1

Wśród wielu osób pokutuje mit o tym, że nauka języka obcego może być efektywna jedynie w latach młodzieńczych. Angielski online dla dorosłych w noProblem skutecznie zadaje kłam temu twierdzeniu. Udowadniamy, że umiejętności oraz swobodę językową można rozwijać również wtedy, gdy czasy szkolne pozostają już tylko nostalgicznym wspomnieniem. U nas dorośli w różnym wieku przełamują swoje blokady językowe, ucząc się szybkiego i poprawnego formułowania myśli po angielsku.

Nasi słuchacze podnoszą swój stopień zaawansowania językowego poprzez praktykę i z czasem zaczynają rozumieć mechanizmy rządzące językiem angielskim. Prowadzony w taki sposób angielski dla dorosłych wykształca w kursantach umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych, bez obaw o to, że kluczowe słowo utknie na końcu języka. Nauka angielskiego dla dorosłych w noProblem sprawia, że nasi słuchacze zaprzyjaźniają się z tym językiem i chętnie posługują się nim na co dzień.

Interesuje Cię skuteczny kurs angielskiego dla dorosłych? Zapraszamy do noProblem!

Angielski dla dorosłych – kim są nasi słuchacze?

Jako szkoła języka angielskiego dla dorosłych noProblem, organizujemy kursy dla pełnoletnich słuchaczy z różnych grup wiekowych. Większość naszych kursantów stanowią osoby, które ukończyły 20 lat. Decydują się one na język angielski dla dorosłych w noProblem z wielu powodów. Dla większości słuchaczy poprawa stopnia zaawansowania językowego jest kluczem do awansu zawodowego. Inni chcą nabrać swobody językowej, aby móc przebranżowić się i zacząć realizować się na wymarzonej ścieżce kariery. Spora grupa naszych słuchaczy to również osoby dojrzałe, które chcą cieszyć się życiem i komfortowo podróżować po świecie.

Każdy kurs angielskiego dla dorosłych w noProblem realizujemy, korzystając z autorskich materiałów i unikalnej metody nauczania, dzięki którym zaczniesz bezstresowo porozumiewać się po angielsku. Nasze warsztaty i szkolenia są przeznaczone dla osób o różnym poziomie startowym. Oferujemy zarówno angielski od podstaw dla dorosłych, jak i zajęcia przeznaczone dla słuchaczy o znacznie wyższym stopniu zaawansowania językowego. Przygotowaliśmy aż pięć wariantów naszej metody nauczania, z których każdy jest dopasowany do innego poziomu startowego słuchacza.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych prowadzony online przez noProblem to doskonały sposób na to, aby nauczyć się mówić w tym języku. Dotyczy to także osób, które nigdy nie miały styczności z angielskim i chcą się uczyć od zera. W noProblem tłumaczymy, jak szybko i poprawnie formułować myśli w języku angielskim, a także jak pozbyć się tremy i nie myśleć o gramatyce podczas mówienia. U nas poznasz metody opanowania słownictwa, które nie będą Cię ograniczać i zmuszać do mozolnego „kucia” na pamięć.

Jeśli należysz do grona osób, które „uczą się angielskiego od zawsze” i nie są zadowolone z praktycznej biegłości językowej albo „znasz świetnie gramatykę, ale brakuje Ci słówek” oznacza to, że kurs angielskiego online dla dorosłych w noProblem jest w sam raz dla Ciebie.

Angielski dla dorosłych Lublin 3

Masz pytania? Wątpliwości?
Zapytaj nas – no Problem!

Na czym polega angielski online dla dorosłych w noProblem?

Co oznacza angielski dla dorosłych online w naszym rozumieniu? Kurs angielskiego dla dorosłych w noProblem to przede wszystkim rezygnacja z tradycyjnej formuły szkolnej. Nie stosujemy klasycznych podręczników i nie wymagamy odrabiania pracy domowej polegającej na wypełnianiu niekończących się ćwiczeń czy kserówek. Wychodzimy z założenia, że efektywny kurs języka angielskiego dla dorosłych powinien mieć formę warsztatów, a nie wykładu akademickiego. Tylko poprzez praktykę słuchacze są w stanie przełamać swoje opory przed mówieniem po angielsku i nabrać swobody językowej.

Nauka angielskiego online dla dorosłych odbywa się u nas w oparciu o dopasowane do poziomu zaawansowania materiały, które uwzględniają najważniejsze aspekty językowe w taki sposób, aby każda godzina zajęć przybliżała Cię do celu, czyli nieskrępowanego komunikowania się po angielsku. W niczym nie przypominają one tradycyjnych pomocy i podręczników – wykorzystujemy materiały dynamiczne oraz interaktywne animacje video, które umożliwiają przedstawienie skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób. Co więcej, uczestnicy mogą zapoznać się z nagraniami z zajęć, a po pewnym czasie mają również dostęp do materiałów dodatkowych do samodzielnej realizacji.

W noProblem proponujemy słuchaczom dwa podstawowe formaty zajęć. Możesz wybrać warsztaty grupowe lub szkolenia indywidualne. Prowadzimy kursy angielskiego dla dorosłych w małych grupach, maksymalnie do pięciu osób. Słuchacze dobierani są do grup głównie pod względem poziomu zaawansowania, a także wieku, dzięki czemu każdy czuje się u nas swobodnie. W formie grupowej prowadzimy również kursy dla firm – w tym przypadku mamy jednak do czynienia z grupami zamkniętymi, do których nie możesz dołączyć. Prowadzimy także kursy indywidualne, w tym np. intensywny kurs angielskiego dla dorosłych, których przebieg dostosowany jest do obranego celu nauki.

Wraz ze wzrostem stopnia zaawansowania językowego grupy lub słuchacza na kursie indywidualnym zajęcia coraz częściej są prowadzone przez Native Speakera. Na wyższych poziomach zaawansowania uczestnicy kursów naprzemiennie pracują z lektorem polskojęzycznym, tłumaczącym m.in. prawidłową wymowę, gramatykę czy mechanizmy językowe oraz z lektorem anglojęzycznym, który weryfikuje nabyte umiejętności i umożliwia szlifowanie ich w praktyce.

Zobacz kto u nas był
I jak ocenił naszą szkołę języka angielskiego!

Kurs angielskiego dla dorosłych – nasze statystyki

  1. Około 75% naszych słuchaczy to osoby, które ukończyły 30 lat.
  2. Około 70% naszych słuchaczy to osoby, które uczyły się ponad 6 lat w innych szkołach.
  3. Około 20% naszych słuchaczy to osoby, które nigdy nie uczyły się angielskiego.
  4. Około 90% naszych słuchaczy rozpoczynało naukę w noProblem twierdząc, że brakuje im słów, zastanawiają się zbyt długo nad czasami gramatycznymi i stresują ich sytuacje, w których muszą się „dogadać”. Zmienili zdanie. Poznaj ich opinie i video recenzje.
  5. Około 90% naszych słuchaczy twierdziło, że należy do tzw. grupy „o zerowych zdolnościach językowych”. Specjalne predyspozycje nie są Ci potrzebne – nasza metoda jest naprawdę skuteczna w każdym przypadku.

Naukę języka angielskiego dla dorosłych w noProblem można zobrazować za pomocą kilku ciekawych statystyk.

noproblem angielski lublin najlepiej 2

Podczas pierwszej rozmowy nasi słuchacze twierdzą że:

„(..) po latach nauki angielskiego, pamięciowej nauce słówek, wypełnieniu niezliczonych ćwiczeń gramatycznych, kserówek nie potrafię sformułować w sposób przemyślany i poprawny zdań które oddają to co chcę przekazać.” 

Na zajęciach w noProblem nauczysz się tego, co jest naprawdę potrzebne, aby swobodnie budować zdania, łatwo formułować swoje myśli i bezstresowo nawiązywać kontakty. Zaczniesz po prostu mówić, bez gorączkowych prób „dogadywania się” czy przypominania sobie jakiego czasu użyć. Kursy angielskiego dla dorosłych prowadzimy w formie online, używając profesjonalnej platformy, dzięki czemu słuchaczem może zostać mieszkaniec dowolnego miasta w Polsce i poza jej granicami.

Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Wątpliwości?
Zapytaj nas – no Problem!

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

lub zajęcia grupowe

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.