Kurs języka angielskiego dla początkujących online

Kurs angielskiego online dla początkujących w noProblem otwiera wiele dróg we współczesnym świecie. Język angielski nie bez powodu jest określany mianem współczesnej łaciny – opanowanie go pozwala swobodnie porozumiewać się z innymi ludźmi niemal w każdym zakątku globu. Angielski online dla początkujących kierujemy do osób dorosłych. Naszymi słuchaczom przyświecają różne cele – część z nich marzy o awansie zawodowym, inni chcą się przebranżowić i potrzebują językowego asa w rękawie, a sporą grupę kursantów stanowią osoby pasjonujące się podróżami, które pragną bez stresu komunikować się po angielsku w trakcie swoich wojaży. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, kurs angielskiego dla początkujących online w noProblem pozwoli Ci zrobić milowy krok w kierunku swobody językowej.

Jak widać, wbrew temu, co może się wydawać, nauka języka angielskiego dla początkujących online nie musi być przeznaczona wyłącznie dla dzieci. Uważamy, że nigdy nie jest za późno na naukę, a wręcz przeciwnie – dorośli, którzy wyznaczyli sobie pewien cel, mogą mieć większe chęci do systematycznej pracy i rozwoju. Co istotne, proponowane przez nas zajęcia są dopasowane zarówno do wieku kursantów, jak i ich poziomu, dzięki czemu czują się swobodnie i nie borykają się z niepotrzebnym stresem. Nie są to więc „przeciętne” lekcje angielskiego online dla początkujących, które mogłyby przypominać czas przesiadywania w szkolnej ławce. Nie ma również problemu ze zbyt zaawansowanym słownictwem czy skomplikowanymi zagadnieniami – to nie specjalistyczny angielski dla programistów, tu uczymy od podstaw. Przekonaj się, jak wygląda język angielski online dla początkujących w noProblem!

Język angielski online dla początkujących – na czym się skupiamy?

Kurs języka angielskiego online dla początkujących dorosłych opiera się na skutecznych metodach, nowoczesnych pomocach dydaktycznych oraz autorskich programach nauczania. Wszystko to sprawia, że nauka angielskiego dla początkujących w noProblem jest efektywna i bezstresowa. Co ją wyróżnia?

Nastawienie na kreatywność i sprawność językową

Język angielski dla początkujących online w noProblem nie ma nic wspólnego z „wkuwaniem” listy słówek i zasad tworzenia struktur gramatycznych. Na zajęciach kursanci poznają mechanizmy rządzące językiem angielskim i uczą się wykorzystywać ich znajomość w praktyce.

Nastawienie na kreatywność i sprawność językową

Nauka „myślenia po angielsku” w życiowych sytuacjach

Nieważne, jaka jest Twoja motywacja: wyjazd za granicę do pracy, podróże, chęć porozumienia się z obcokrajowcami – kurs języka angielskiego online dla początkujących sprawi, że będziesz w stanie swobodnie rozmawiać po angielsku w różnych okolicznościach, takich jak rezerwacja noclegu w hotelu czy wizyta u lekarza.

Nauka „myślenia po angielsku” w życiowych sytuacjach

Nastawienie na rozumienie słowa mówionego i prawidłową wymową

W noProblem udowadniamy, że angielski online dla początkujących może być maksymalnie praktyczny. To nauka z polskojęzycznym lektorem oraz, na późniejszym etapie, z native speakerem, która pozwala wypracować płynną i poprawną wymowę, umożliwia rozumienie idiomów i stosowanie poprawnych konstrukcji gramatycznych spotykanych w codziennych rozmowach.

Nastawienie na rozumienie słowa mówionego i prawidłową wymową

Angażujące i dostosowane do możliwości grupy materiały

Na zajęciach wykorzystujemy autorskie materiały, specjalnie wyselekcjonowane i dobrane do specyfiki grupy pod kątem poziomu zaawansowania, tematyki oraz potrzeb. Charakteryzują się wysoką skutecznością oraz atrakcyjnością.

Angażujące i dostosowane do możliwości grupy materiały

Wygodna platforma

Angielski dla początkujących w noProblem odbywa się za pośrednictwem platformy dopasowanej do przyjętych metod nauczania. W odróżnieniu od często stosowanych przez typowe szkoły językowe aplikacji przeznaczonych do prowadzenia wideokonferencji, pozwala ona na swobodną komunikację, rozwiązywanie interaktywnych zadań przez uczestników i wyjaśnienie trudniejszych zagadnień przez lektora z pomocą notatek na tablicy interaktywnej. Na zajęciach wykorzystywane są również materiały audio oraz video, to wszystko dostępne jest w sali wirtualnej.

Wygodna platforma

Jednym słowem, angielski online z lektorem dla początkujących w noProblem to przyjemny i przede wszystkim efektywny sposób na systematyczny rozwój językowy.

Kurs angielskiego online dla początkujących – dla kogo?

Komu szczególnie polecamy język angielski online dla dorosłych na poziomie początkującym? Zdecyduj się na niego, jeśli:

  • należysz do osób, które nigdy nie uczyły się angielskiego, ale chcesz zacząć,
  • kiedyś uczyłeś się angielskiego, ale pamiętasz z niego niewiele,
  • potrzebujesz odświeżyć znajomość języka, ponieważ będziesz używać go w komunikacji w pracy,
  • chcesz poznać lub przypomnieć sobie podstawy przed wyjazdem,
  • masz za granicą rodzinę, na przykład wnuki lub szwagra, i chcesz rozmawiać z nimi bezpośrednio,
  • rozmawiasz po angielsku na poziomie podstawowym, ale często brakuje Ci słów, zastanawiasz się nad gramatyką, a samo mówienie mocno Cię stresuje.
angielski dla osób początkujących

Nauka angielskiego od podstaw online możliwa jest bez względu na wiek. W noProblem specjalizujemy się w kursach dla dorosłych, zadając kłam tezie, że skuteczna nauka angielskiego od podstaw jest domeną ludzi młodszych. Warto zauważyć, że zarówno grupowy, jak i indywidualny kurs angielskiego online nastawiony jest na praktyczny rozwój językowy. Nie ma więc obaw, że chcąc nabrać swobody językowej, trafisz na kurs angielskiego online z certyfikatem, który będzie w szkolnym stylu przygotowywać Cię do egzaminu. Nie musisz się też martwić, że znajdziesz się w grupie z nastolatkami. Jesteśmy szkołą dla dorosłych.

Angielski online dla początkujących – co zawiera?

Jak wygląda angielski online dla początkujących w noProblem? Możesz zdecydować się na kurs indywidualny lub warsztaty grupowe. Wybór formy warsztatowej sprawia, że trafiasz do małej grupy złożonej maksymalnie z 5 osób. Do zajęć wykorzystywana jest profesjonalna platforma e-learningowa, która jak wspominaliśmy wcześniej, nie tylko umożliwia telekonferencję z lektorem , ale również z pozostałymi słuchaczami. Wszystko to na żywo. Uczestnik kursu, podobnie jak prowadzący, może korzystać z wirtualnej tablicy, rozwiązując znajdujące się na niej zadania.

Język angielski w noProblem doskonale sprawdza się jako kurs dla wiecznie początkujących, którzy potrzebują dużej swobody i dostosowania do indywidualnego tempa pracy. W razie potrzeby, chcąc dodatkowo powtórzyć materiał, możesz powracać do zajęć zarejestrowanych wcześniej. Słuchacze mają również dostęp do dodatkowych ćwiczeń uzupełniających, z których można korzystać z dowolnego miejsca na świecie o dowolnej porze.

Platforma e-learningowa do nauki angielskiego online
Nauka angielskiego w systemie online

Elastyczne podejście i orientacja na potrzeby kursanta – te dwie kwestie przyświecają kursowi od samego początku. Każda współpraca poprzedzona jest rozmową na temat oczekiwań i priorytetów. Na tej podstawie dobierany jest plan działania. Naprzemienna nauka z lektorami polsko- i obcojęzycznym umożliwia poznanie różnych punktów widzenia i czerpanie z bardzo szerokich zasobów wiedzy. Za każdym razem są to umiejętności praktyczne, nastawione na skuteczną komunikację.

Warto wspomnieć o tym, że kurs języka angielskiego dla początkujących jest doskonałym wstępem do tego, aby wejść na wyższy poziom i skorzystać z usługi angielski Native Speaker online na wyższym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie można znaleźć różne kursy języka angielskiego online przeznaczone dla słuchaczy o różnych kompetencjach językowych, w tym m.in.:

Zapisz się na język angielski dla początkujących w noProblem i zrób krok w stronę językowej swobody oraz płynnej komunikacji po angielsku.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.