Intensywny kurs języka angielskiego online

Intensywny kurs angielskiego online w noProblem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybkim tempie poprawić swój poziom językowy. O tym, że znajomość angielskiego przydaje się zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i codziennych, nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz częściej takie wymagania stawiają pracodawcy, niezależnie od branży. Znacznie łatwiej też podróżować za granicą, posiadając łatwość komunikacyjną. Szybki kurs angielskiego online w noProblem pozwala skutecznie podnieść umiejętności językowe słuchacza i przygotować go do nadchodzących wyzwań.

Jedna z podstawowych zasad uczenia się każdego języka obcego głosi, że najważniejsza jest systematyczność. Co jednak, jeżeli zależy Ci na czasie? Zdarzają się przecież sytuacje, gdy poprawienie kompetencji językowych nie może czekać – nagły wyjazd za granicę czy zbliżająca się wizyta delegacji z innego kraju nie dają zbyt wiele czasu i przestrzeni na to, żeby rozwinąć się językowo. W takich okolicznościach doskonale sprawdzi się intensywny kurs języka angielskiego online oferowany przez noProblem. Będzie to znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny kurs angielskiego online z certyfikatem nastawiony na przygotowanie słuchacza do egzaminu czy specjalistyczny kurs, taki jak np. angielski dla programistów.

Szybki kurs angielskiego online – na czym się skupiamy?

Intensywny angielski online to doskonała propozycja dla osób, które chcą sprawnie zgłębić tajniki języka, by możliwie szybko zacząć posługiwać się nim na co dzień. Szybki kurs języka angielskiego online jest również chętnie wybierany przez słuchaczy mających dodatkową motywację w postaci zbliżającego się wydarzenia o charakterze prywatnym lub biznesowym. Czego można oczekiwać, decydując się na przyspieszony kurs angielskiego online w noProblem?

Nacisk na mówienie

Intensywny kurs angielskiego dla dorosłych online sprawi, że rzeczywiście zaczniesz korzystać z obcych słówek i konstrukcji gramatycznych. W krótkim czasie otrzymasz potężną dawkę wiedzy i narzędzia pozwalające na jej praktyczne zastosowanie.

Nacisk na mówienie

Format indywidualny

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na indywidualny kurs angielskiego online, czy na zajęcia prowadzone w kameralnych grupach, możesz liczyć na efekty i przyjazną atmosferę nauczania.

Format indywidualny

Elastyczny plan zajęć

To dobre rozwiązanie dla osób pracujących, zwłaszcza gdy w ich życiu sporo się dzieje. Angielski online z lektorem pozwala zgłębiać wiedzę bez konieczności dojeżdżania na kurs stacjonarny, oferując natychmiastową informację zwrotną czy odpowiedź na nurtujące pytania językowe, a w formule indywidualnej dodatkowo możesz przekładać zajęcia, bez ryzyka utraty godzin.

Elastyczny plan zajęć

Indywidualne dopasowanie tematyki zajęć

Angielski intensywny kurs online – zawartość merytoryczna i program nauczania są dostosowane do możliwości i potrzeb słuchacza. Dzięki temu masz szansę na lepsze rezultaty.

Indywidualne dopasowanie tematyki zajęć

Platforma e-learningowa

Szybka nauka języka angielskiego online działa w oparciu o platformę e-learningową wykorzystywaną także w przypadku innych kursów. Umożliwia ona kontakt z lektorem oraz możliwość odtworzenia zarejestrowanych zajęć, dzięki czemu skutecznie doskonalisz umiejętności komunikacyjne i ćwiczysz wymowę. Platforma pozwala także na wykonywanie dodatkowych ćwiczeń z natychmiastową informacją zwrotną (statystyki). Materiały dodatkowe wykonujesz jeśli masz na to czas (nie jest to obowiązkowa praca domowa).

Platforma e-learningowa

Intensywny kurs języka angielskiego online – dla kogo?

Szybki kurs angielskiego online w noProblem dostępny jest dla osób znajdujących się na różnym poziomie zaawansowania językowego. Proponujemy m.in. intensywny kurs angielskiego online dla początkujących, przyspieszony angielski dla średniozaawansowanych oraz szybki angielski dla zaawansowanych. Skorzystasz na takiej formie edukacji, jeżeli:

  • masz potrzebę i wysoką motywację, by w krótkim czasie zdobyć podstawy języka lub poprawić jego znajomość,
  • w obecnej pracy nie wykorzystujesz angielskiego, ale planujesz zmianę stanowiska na takie, w którym będzie to Twoja codzienność,
  • przez pewien czas nie miałeś kontaktu z językiem i liczysz na szybkie przypomnienie,
  • czeka Cię nagły wyjazd za granicę,
  • spodziewasz się – zawodowo lub prywatnie – anglojęzycznych gości.
Nauka angielskiego od postaw online

Intensywna nauka angielskiego online stanowi szansę na poprawę umiejętności komunikowania się w krótszym czasie niż zwykle przewidziany.

Szybka nauka angielskiego online w noProblem – jak to wygląda?

Decydując się na intensywny kurs języka angielskiego online, możesz wybrać zajęcia indywidualne lub grupowe. Każda z tych form ma swoje zalety – wiele zależy tu od Twojej motywacji, możliwości czasowych i poziomu zaawansowania.

Kurs grupowy odbywa się do trzech razy w tygodniu. Przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie kontakt z innymi słuchaczami oraz możliwość prowadzenia swobodnej konwersacji. Formuła ta zapewnia małe grupy: w zajęciach uczestniczyć będzie nie więcej niż 5 osób. Na wyższych poziomach zaawansowania mogą to być słuchacze z różnych państw Europy.

Co istotne, intensywne kursy języka angielskiego online wyróżnia dopasowanie poziomu trudności. Szybka nauka angielskiego online to współpraca kilku lektorów: polsko- i anglojęzycznych. Angielski dla początkujących oraz język angielski online dla dorosłych na poziomie średniozaawansowanym charakteryzuje się większą obecnością polskojęzycznego lektora. Docelowo jedna do dwóch godzin w tygodniu są prowadzone przez native speaker’a.

Intensywna nauka angielskiego online
angielski dla osób początkujących

Elastyczne podejście cechuje także indywidualny przyspieszony kurs angielskiego online. Zajęcia w jego ramach odbywają się do trzech razy w tygodniu, a częstotliwość uzależniona jest od poziomu startowego i określonego na wstępie celu. Plan zajęć w przypadku kursu indywidualnego można dopasować do słuchacza. Jedni wolą spotkania w ściśle określonych godzinach, inni zaś mają możliwość ustalania terminów z miesiąca na miesiąc. Obie opcje są możliwe.

Angielski Native Speaker online to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną w mig poprawić swoją językową sprawność. Duża ilość praktyki, koncentracja na celu oraz sprzyjająca rozwojowi atmosfera stanowi bardzo skuteczną, językową mieszankę wybuchową. Przekonaj się o wyjątkowości nauki w noProblem i zapisz się na nasz intensywny kurs angielskiego online.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.