O tym, że znajomość angielskiego przydaje się zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i codziennych, nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz częściej takie wymagania stawiają pracodawcy, niezależnie od branży. Znacznie łatwiej też podróżować za granicą, posiadając łatwość komunikacyjną.

Jedna z podstawowych zasad uczenia się każdego języka obcego głosi, że najważniejsza jest systematyczność. Co jednak, jeżeli zależy Ci na czasie? Zdarzają się przecież sytuacje, gdy poprawienie kompetencji językowych nie może czekać: np. nagły wyjazd za granicę, wizyta delegacji z innego kraju czy nowa praca. W takich okolicznościach sprawdzi się intensywny kurs angielskiego online.

Szybki kurs angielskiego online – na czym się skupiamy?

Szybki kurs angielskiego online to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą sprawnie zgłębić tajniki języka, by możliwie szybko zacząć posługiwać się nim na co dzień, jak również wtedy, gdy dodatkową motywację stanowi zbliżające się wydarzenie: prywatne lub biznesowe. Czego można spodziewać się po takiej nauce?

Nacisk na mówienie

Intensywny kurs języka angielskiego online sprawi, że rzeczywiście zaczniesz korzystać z obcych słówek i konstrukcji gramatycznych. W krótkim czasie otrzymasz potężną dawkę wiedzy i narzędzia pozwalające na jej praktyczne zastosowanie.

Nacisk na mówienie

Format indywidualny lub grupowy

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na indywidualne spotkania czy na zajęcia prowadzone w kameralnych grupach, możesz liczyć na szybkie efekty i przyjazną atmosferę nauczania.

Format indywidualny lub grupowy

Elastyczny plan zajęć

To dobre rozwiązanie dla osób pracujących, zwłaszcza gdy w ich życiu sporo się dzieje. Tryb online pozwala zgłębiać wiedzę bez konieczności dojeżdżania na kurs stacjonarny, a w formule indywidualnej dodatkowo możesz odwoływać zajęcia, bez ryzyka utraty godzin.

Elastyczny plan zajęć

Indywidualne dopasowanie tematyki zajęć

Zawartość merytoryczna kursu i program nauczania są dostosowane do możliwości i potrzeb słuchacza. Dzięki temu masz szansę na lepsze rezultaty.

Indywidualne dopasowanie tematyki zajęć

Platforma e-learningowa

Szybka nauka angielskiego online działa w oparciu o platformę e-learningową wykorzystywaną także w przypadku innych kursów. Umożliwia ona kontakt z lektorem oraz – w formule zajęć grupowych – z innymi słuchaczami, dzięki czemu skutecznie doskonalisz umiejętności komunikacyjne.

Platforma e-learningowa

Przyspieszony kurs angielskiego online pozwala osiągnąć wymierne rezultaty w krótkim czasie.

Intensywny kurs języka angielskiego online – dla kogo?

Intensywny kurs angielskiego online w szkole noProblem dostępny jest dla osób znajdujących się na różnym poziomie, od średniozaawansowanego do zaawansowanego. Skorzystasz na takiej formie edukacji, jeżeli:

• masz potrzebę i wysoką motywację, by w krótkim czasie zdobyć podstawy języka lub poprawić jego znajomość,
• w obecnej pracy nie wykorzystujesz angielskiego, ale planujesz zmianę stanowiska na takie, w którym będzie to Twoja codzienność,
• przez pewien czas nie miałeś kontaktu z językiem i liczysz na szybkie przypomnienie,
• czeka Cię nagły wyjazd za granicę,
• spodziewasz się – zawodowo lub prywatnie – anglojęzycznych gości.

Nauka angielskiego od postaw online

Przyspieszony kurs angielskiego online stanowi szansę na poprawę umiejętności komunikowania się w krótszym czasie niż zwykle przewidziany.

Szybka nauka angielskiego online – co zawiera?

Decydując się na intensywny kurs języka angielskiego online, możesz wybrać zajęcia indywidualne lub grupowe. Każda z tych form ma swoje zalety – wiele zależy tu od Twojej motywacji, możliwości czasowych i poziomu zaawansowania.

Kurs grupowy odbywa się do trzech razy w tygodniu. Przeznaczony jest dla osób wysoko zmotywowanych, które cenią sobie kontakt z innymi słuchaczami oraz możliwość prowadzenia swobodnej konwersacji.

Formuła ta zapewnia małe grupy: w zajęciach uczestniczyć będzie nie więcej niż 5 osób.

Na wyższych poziomach zaawansowania mogą to być słuchacze z różnych państw Europy.

Zajęcia wyróżnia dopasowanie poziomu trudności. Szybka nauka angielskiego online to współpraca dwóch lektorów: polsko- i anglojęzycznego. W grupach początkujących i średniozaawansowanych obecność tego pierwszego jest większa.

Docelowo dwie z trzech godzin w tygodniu prowadzi native speaker.

Intensywna nauka angielskiego online
angielski dla osób początkujących

Elastyczne podejście cechuje także indywidualny przyspieszony kurs angielskiego online. Zajęcia w jego ramach odbywają się do czterech razy w tygodniu, a częstotliwość uzależniona jest od poziomu startowego i określonego na wstępie celu.

Plan zajęć w przypadku kursu indywidualnego można dopasować oraz może być elastyczny. Jedni wolą spotkania w ściśle określonych godzinach, inni zaś mają możliwość ustalania terminów z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Obie opcje są możliwe.

Intensywny kurs angielskiego online – czy może być za darmo?

Czy skuteczny intensywny kurs angielskiego online za darmo jest możliwy? Wyżej znajdujące się informacje po części uzasadniają przeczącą odpowiedź.

Proponowana przez noProblem szybka nauka wymaga indywidualnego podejścia uwzględniającego poziom wiedzy, możliwości czasowe oraz oczekiwania. Połączenie tych czynników w formule bezpłatnej, powszechnie dostępnej nie byłoby możliwe.