Co nas wyróżnia

no problem tylko w no problem


W noProblem skutecznie uczymy mówić po angielsku - wszystkich. Słuchacze rozpoczynający naukę od poziomu podstawowego mogą spodziewać się, że nie będą musieli poświęcać na naukę kilku lat (nasza metoda jest szybka i skuteczna). Słuchacze na poziomach średnich i wyższych zauważą znaczącą poprawę jakościową w umiejętności komunikowania się. Będę wiedzieli jak formułować myśli w taki sposób, aby budowane przez nich zdania brzmiały prawidłowo i płynnie.

Wiemy, że często brakuje Ci systematyczności, motywacji i chęci nauki. Z drugiej strony, wiemy również, że zależy Ci aby swobodnie posługiwać się angielskim w typowych sytuacjach życiowych lub w pracy. Wiemy że, nasi słuchacze to ludzie zajęci, którzy nie zawsze mają czas aby pomyśleć o pracy domowej oraz godzinami uczyć się słówek na pamięć. Dlatego postanowiliśmy opracować własną metodę nauczania języka angielskiego. Metodę, która jest owocem wieloletnich doświadczeń lektorskich, metodę, dzięki której zaczniesz mówić po angielsku jak nigdy przedtem. Nie wymaga ona od Ciebie wyjątkowej skrupulatności czy posiadania tak zwanych "predyspozycji" humanistycznych. Stanowi syntezę tego co wiemy o angielskim jako lektorzy (absolowenci studiów kierunkowych) oraz użytkownicy tego języka. Popatrzyliśmy na cały proces w dwóch stron. Wiemy jak pracochłonne jest samodzielne zrozumienie mechanizmów i zrozumienie prawideł którymi kieruje się język obcy. Wiemy co zrobić, aby zacząć myśleć po angielsku. Chcemy podzielić się tą więdzą po to, aby nauka angielskiego nie była synonimem niekończącego się wypełnianiania ćwiczeń gramatycznych i nie ograniczała się do nudnej nauki pamięciowej.

Jak uczymy?


Uczymy angielskiego tak jak sami chcielibyśmy być uczeni języka obcego. Dlatego w noProblem nie będziesz korzystać ze standardowej książki. Dla każdego z poziomów zaawansowania przygotowaliśmy materiały, które uwzględniają najważniejsze aspekty gramatyki, słuchania, wymowy w taki sposób aby nauka z każdą godziną zajęć przybliżała cię to celu - nieskrempowanego mówienia po angielsku. Więcej o naszej metodzie.

Dlatego ucząc się w noProblem:


1. Zrozumiesz mechanizmy języka angielskiego i polubisz angielski.
2. Zrozumiesz i nauczysz się sposobów tworzenia słownictwa (zrezygnujesz z uczenia się tysięcy słów na pamięć - to nieskuteczne!)
3. Odpowiemy na każde pytanie językowe na zajęciach. Jesteśmy doświadczonymi, zawodowymi lektorami, absolwentami studiów kierunkowych. Zawsze przygotowani do zajęć. Nie polega to jedynie na znajomości przedstawianych danego dnia zagadnień językowych, a globalnej znajomości języka. Zarówno od strony praktycznej oraz teoretycznej.
4. Nie będziesz się czuł jak na zajęciach "szkolnych". Zajęcia są przemyślane, a każda ich godzina zawiera przydatny materiał przekładający się na praktyczne życiowe zastosowanie.
5. Doświadczysz różnicy jakościowej na zajęciach w kameralnym gronie. 95% naszych grup to grupy 4 osobowe. Niewykluczone, że czasami zajęcia będą prowadzone tylko dla Ciebie. Nawet w sytuacji kiedy trzy osoby są nieobecne nie odwołujemy zajęć.
6. Będziesz zaskoczony elastycznością. Jeśli z jakiegoś powodu ustalony harmonogram zajęć koliduje naszym słuchaczom z ich innymi zajęciami mają możliwość przniesienia do innej grupy (nie wiąże ich z grupą podręcznik ani metoda tradycyjna).

no problem mamy metode 2

Co jeszcze


angielski lublin skutecznosc noproblem

7. Przerwa wakacyjna "on demand" czyli na życzenie. Prowadzimy zajęcia również w wakacje. Umożliwiamy naukę również w czasie miesięcy wakacyjnych, zachowujesz ciągłość i nie wypadasz z rytmu. Jednocześnie jeśli grupa w swoim gronie (czteroosobowym) uzgodni chęć zawieszenia zajęć w lipcu bądź w sierpniu - no problem! Te godziny nie przepadają, doliczymy je do ogolnej puli.
8. Dajemy gwarancję, że grupa w której będzisz się uczyć będzie maksymalnia 5 osobowa.
9. Rozkładamy płatności na dogodne, nieoprocentowane raty.
10. Prowadzimy zajęcia w 4 maksymalnie 5 osobowych grupach co sprawia, że nasi słuchacze oprócz oczywistej korzyści w postaci maksymalizacji czasu w którym mówią po angielsku otrzymują dodatkowo komfort przyjaznej atmosfery.
11. "Nie odbębniamy godzin", nie "przerabiamy podręcznika", nie chodzimy na skróty!

Zobacz kto u nas był!

I jak ocenił naszą szkołę języka angielskiego!

Nasze kursy języka angielskiego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy niezależnie od wieku i poziomu chcą rozwijać umiejętności językowe i swobodnie posługiwać się angielskim. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe, gdzie w niewielkim gronie za pomocą skutecznej metody przekazujemy praktyczną wiedzę.

 

Nasza oferta


Wieloletnie doświadczenie i metoda, a także intensywność oferowanych przez nas warsztatów pozwala na uzyskanie szybkich efektów nauki. Przygotowujemy do egzaminów oraz certyfikatów, uczymy specjalistycznej terminologii dla określonych branż, a ponad wszystko uczymy swobodnej komunikacji niezależnie od wieku i poziomu słuchacza.

 
 

Inne szkoły prywatneW noProblem

Ilość osób w grupie

do 12 do 5 max (gwarantowane umową)
Jak długo będziesz ćwiczyć mówienie
podczas pojedynczych zajęć
średnio 7,5 minutyśrednio 17,5 minuty
Jak długo będziesz ćwiczyć mówienie
podczas całego kursu
450 minut 2100 minut
Ilość zajęć w ciągu roku60 (120 godzin po 45 minut)120 (187 godzin po 45 minut)
Koszt pojedynczych zajęćod 26,66zł do 32,66zł26,36zł
WARSZTATY
kurs w grupie

intensywna nauka mówienia i słuchania


18,65 PLN / godzina (45minut)

155 godzin w 9 miesięcy

155 godzin warsztatów w 9 miesięcy
nauka: szybkiego formułowania zdań ze zrozumieniem
nauka: poprawnego formułowania zdań
nauka: najczęściej używanych słów i zwrotów
nauka: poprawnej angielskiej wymowy
nauka: akcentowania
nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
wielkość grup: max 4 osoby
ilość spotkań: 100 (155 godzin)
długość spotkania: 70 min
częstotliwość spotkań: 3/tydz
materiały autorskie: w cenie
 
 
SOLO
kurs indywidualny
negocjuj długość zajęć
negocjuj

ilość godzin szkolenia

negocjuj długość zajęć
negocjuj ilość godzin szkolenia
format: indywidualny
szkolenie: dostosowane do charakterystyki Twojej pracy
ilość spotkań: uzależniona od celu
częstotliwość spotkań: uzależniona od celu
długość spotkania: 60 minut
materiały autorskie: w cenie
spotkania: w naszej lub Twojej siedzibie
język: business / general / techniczny
 
 
 
 
WARSZTATY BIZNES
21,95 PLN / godzina (45minut)

155 godzin w 9 miesięcy

godzina (45 min)
155 godzin w 9 miesięcy
prowadzą: tylko doświadczeni lektorzy Business English
szkolenie rozszerzone o: elementy języka ogólnego
materiały szkoleniowe: dostosowane do specyfiki branży
szkolenie skoncentrowane na: umiejętności mówienia i rozumienia
szkolenie skoncentrowane na: pokonywaniu blokady językowej
szkolenie zawiera: strategie skutecznej komunikacji
szkolenie zawiera: strategie formułowania zdań w j.angielskim
szkolenie zawiera: strategie szybkiego doboru słownictwa
szkolenie zawiera: strategie poprawnej wymowy
szkolenie rozszerzalne o: komponent e-learning
wielkość grup: max 4 osoby
ilość spotkań cyklu: 100 (155 godzin)

Masz pytania? Wątpliwości?

Zapytaj nas - no Problem!
FreshMail.pl
 
FreshMail.pl