Dlaczego noProblem, co nas naprawdę wyróżnia

W noProblem skutecznie uczymy mówić po angielsku – wszystkich (porównaj nas z innymi). W noProblem uczymy jak myśleć po angielsku i jak zapamiętywać słowa bez żmudnej nauki pamięciowej. Zatrudniamy zawodowych lektorów z bogatym doświadczeniem, możesz być pewna/pewny, że nie uczymy się „jak uczyć angielskiego” na naszych Słuchaczach. Nad tokiem Twojej nauki czuwa metodyk. Każda następna lekcja planowana jest na podstawie poprzedniej, stąd postępy są szybko widoczne. Zajęcia prowadzone są przez przynajmniej dwóch lektorów: lektora prowadzącego oraz lektora obcojęzycznego.

Ilość zajęć z poszczególnymi lektorami oraz zagadnienia językowe dobierane są przez metodyka na podstawie Twojego poziomu startowego oraz postępów językowych. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, a każda lekcja jest przemyślana. Lektorzy realizują ją wedle zaleceń metodyka na podstawiem materiałów przygotowywanych przez noProblem.

Do wytłumaczenia zagadnień językowych używamy autorskich wizualizacji w greenbox. Sami wiecie, że obraz „warty jest czasem tysiąca słów” i o wiele łatwiej zrozumień gramatykę języka obcego kiedy zobaczymy rządzący nią mechanizm. Korzystamy z dynamicznych ćwiczeń tekstowych w których podkreślasz, przeciągasz dopisujesz brakujące elementy.

Bierzesz w lekcji czynny udział, słuchasz materiałów audio, oglądasz wideo. Wiele materiałów audio-wideo wyprodukowaliśmy sami do pozostałej części wykupiliśmy legalną licencję. Uczymy tylko tych zagadnień, które mają przełożenie na sytuacje życiowe przed którymi staniecie za granicą czy podczas rozmowy po angielsku.

Co nas wyróżnia 1

Do dyspozycji Słuchaczy oddajemy dodatkowe ćwiczenia do samodzielnej pracy do których zapewniamy dostęp 24/7. Ćwiczenia te są bezpośrednio powiązane z materiałami realizowanymi na zajęciach. Słuchacze rozpoczynający naukę od poziomu podstawowego mogą spodziewać się, że nie będą musieli poświęcać na naukę w noProblem kilku lat – nasza metoda jest szybka i skuteczna. Będziesz mówić!

Słuchacze na poziomach średnich i wyższych zauważą znaczącą poprawę jakościową w umiejętności komunikowania, rozumienia i wysławiania się się. Będą wiedzieli jak formułować myśli w taki sposób, aby budowane przez nich zdania brzmiały prawidłowo i płynnie.

Wiemy, że często brakuje Ci systematyczności, motywacji i chęci nauki. Z drugiej strony, wiemy również, że zależy Ci aby swobodnie posługiwać się angielskim w typowych sytuacjach życiowych lub w pracy. Zdajemy sobie sprawę, że nasi słuchacze to ludzie zajęci, którzy nie zawsze mają czas aby pomyśleć o pracy domowej oraz godzinami uczyć się słówek na pamięć. Dlatego postanowiliśmy opracować własną metodę nauczania języka angielskiego. Metodę, która jest owocem wieloletnich doświadczeń lektorskich, metodę, dzięki której zaczniesz mówić po angielsku jak nigdy przedtem. Nie wymaga ona od Ciebie wyjątkowej skrupulatności czy posiadania tak zwanych „predyspozycji” humanistycznych. Stanowi syntezę tego co wiemy o angielskim jako lektorzy (absolwenci studiów kierunkowych) oraz użytkownicy tego języka.

Popatrzyliśmy na cały proces w dwóch stron. Wiemy jak pracochłonne jest samodzielne zrozumienie mechanizmów i zrozumienie prawideł, którymi kieruje się język obcy. Wiemy co zrobić, aby zacząć myśleć po angielsku.

Chcemy podzielić się tą wiedzą po to, aby nauka angielskiego nie była synonimem niekończącego się wypełniania ćwiczeń gramatycznych i nie ograniczała się do nudnej nauki pamięciowej.

Jak uczymy?

Uczymy angielskiego tak jak sami chcielibyśmy być uczeni języka obcego. Dlatego w noProblem nie będziesz korzystać ze standardowego podręcznika, a zajęcia nie będą nużące.

Dla każdego z poziomów zaawansowania przygotowaliśmy materiały, które uwzględniają najważniejsze aspekty gramatyki, słuchania, wymowy w taki sposób, aby nauka z każdą godziną zajęć przybliżała cię to celu – nieskrępowanego mówienia do angielsku.

Więcej o naszej metodzie.

Co nas wyróżnia 3

Dlatego ucząc się w noProblem:

 • Zrozumiesz mechanizmy języka angielskiego i polubisz angielski.
 • Zrozumiesz i nauczysz się sposobów tworzenia słownictwa (zrezygnujesz z uczenia się tysięcy słów na pamięć – to nieskuteczne!)
 • Odpowiemy na każde pytanie językowe na zajęciach. Jesteśmy doświadczonymi, zawodowymi lektorami, absolwentami studiów kierunkowych. Zawsze przygotowani do zajęć. Nie polega to jedynie na znajomości przedstawianych danego dnia zagadnień językowych, a globalnej znajomości języka. Zarówno od strony praktycznej oraz teoretycznej.
 • Nie będziesz się czuł jak na zajęciach „szkolnych”. Zajęcia są przemyślane, a każda ich godzina zawiera przydatny materiał przekładający się na praktyczne życiowe zastosowanie.
 • Doświadczysz różnicy jakościowej na zajęciach w kameralnym gronie. 95% naszych grup to grupy 4 osobowe. Niewykluczone, że czasami zajęcia będą prowadzone tylko dla Ciebie. Nawet w sytuacji kiedy trzy osoby są nieobecne nie odwołujemy zajęć.
 • Będziesz zaskoczony elastycznością. Jeśli z jakiegoś powodu ustalony harmonogram zajęć koliduje naszym słuchaczom z ich innymi zajęciami mają możliwość przeniesienia do innej grupy (nie wiąże ich z grupą podręcznik ani metoda tradycyjna).

Co jeszcze

Co nas wyróżnia 5
 • Przerwa wakacyjna „on demand” czyli na życzenie. Prowadzimy zajęcia również w wakacje. Umożliwiamy naukę również w czasie miesięcy wakacyjnych, zachowujesz ciągłość i nie wypadasz z rytmu. Jednocześnie jeśli grupa w swoim gronie uzgodni chęć zawieszenia zajęć w lipcu bądź w sierpniu – no problem! Te godziny nie przepadają, doliczymy je do ogólnej puli.
 • Dajemy gwarancję (zapis w umowie), że grupa w której będziesz się uczyć będzie maksymalnie 5 osobowa.
 • Rozkładamy płatności na dogodne.
 • Prowadzimy zajęcia w 4 maksymalnie 5 osobowych grupach co sprawia, że nasi słuchacze oprócz oczywistej korzyści w postaci maksymalizacji czasu w którym mówią po angielsku otrzymują dodatkowo komfort przyjaznej atmosfery.
 • „Nie odbębniamy godzin”, nie „przerabiamy podręcznika”, nie chodzimy na skróty!

Nasze kursy języka angielskiego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy niezależnie od wieku i poziomu chcą rozwijać umiejętności językowe i swobodnie posługiwać się angielskim. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe, gdzie w niewielkim gronie za pomocą skutecznej metody przekazujemy praktyczną wiedzę.

Porównaj kursy języka angielskiego ONLINE w noProblem z innymi szkołami

W znanych szkołach ONLINEW noProblem
Ilość osób w grupiedo 124-5 gwarantowane umową
Czy będę mieć zajęcia z native speakerem?brak informacjiRegularnie z lektorem posiadającym wykształcenie kierunkowe.
Używana platforma onlineSkype/Zoom/Teams/Hangouts
lub platformy typu offline
(samodzielne wykonywanie ćwiczeń)
– platforma specjalnie stworzona do nauki języka
angielskiego z lektorem w czasie rzeczywistym
– dostosowana do potrzeb metody noProblem
– wysokiej jakości kodeki audio
– studyjna jakość mikrofonów
– wirtualna tablica
– media player
– możliwość późniejszego
odtworzenia zajęć
– native speakerzy z różnych państw
anglosaskich oraz lektorzy polscy
Jak długo będziesz ćwiczyć mówienie
podczas całego kursu
450 minut2100 minut

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

LUB

Wybierz format nauki grupowej