angielski dla informatykow no problem 2

Specjalistyczne kursy językowe z zakresu programowania, betatestingu, sieci komputerowych, systemów automatyki domowej i przemysłowej to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą posługiwać się językiem angielskim w środowisku zawodowym, a praca wymaga od nich ciągłego doskonalenia terminologii branżowej. Szkolenia specjalistyczne zawierają również niezbędne elementy General English co sprawia, że są wyjątkowo wszechstronne i skuteczne. Szkoła językowa noProblem oferuje naukę branżowego języka angielskiego w formule indywidualnej lub grupowej według nowatorskiej metody, która gwarantuje efektywność i szybkie tempo nauki.

Nie znalazłeś informacji i masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu – No Problem

Dlaczego warto?

Nasza nowatorska metoda pozwala na szybkie przyswojenie specjalistycznego języka szeroko pojętej branży IT.

Nowe umiejętności językowe pozwalają specjalistom na podejmowanie kolejnych wyzwań zawodowych. Lepsza praca i wynagrodzenie to najbardziej motywujący czynnik do podjęcia nauki, a nasze metody gwarantują szybkie efekty i podniesienie kompetencji.

Więcej informacji jak pracujemy i co jest dla nas priorytetem dostępne jest w zakładce „co nas wyróżnia.

dlaczego warto

Cena i opinie kursantów

Jesteśmy elastyczni w negocjacjach, bierzemy pod uwagę preferencje kursantów co do trybu nauki i częstotliwości. Absolwenci kursu angielskiego dla programistów i IT doceniają wysoki poziom, nowatorskie, a przede wszystkim skuteczne metody oraz atmosferę panującą w naszej szkole językowej.

Zajęcia w noProblem to okazja do pogłębienia wiedzy, ale również do zawarcia cennych, zawodowych znajomości w grupie specjalistów branży. To inwestycja w przyszłość, która zaprocentuje.