angielski dla informatykow no problem 2

Chcesz piąć się po szczeblach kariery w branży IT? Angielski dla programistów w noProblem to kurs dopasowany do potrzeb osób działających nie tylko w obszarze programowania, ale także betatestingu, sieci komputerowych czy systemów automatyki domowej i przemysłowej. Płynna znajomość języka angielskiego to must-have w codziennej pracy w każdym z tych środowisk zawodowych. Co więcej, pracodawcy oraz kontrahenci wymagają od ekspertów z branży informatycznej nie tylko tego, aby potrafili swobodnie mówić po angielsku, ale również bez problemu posługiwali się skomplikowaną terminologią związaną z daną specjalizacją.

Decydując się na angielski dla informatyków w noProblem, masz szansę na wielopłaszczyznowe rozwinięcie swoich kompetencji językowych. Nasze szkolenia specjalistyczne nie tylko pozwalają zwiększyć umiejętności z zakresu komunikowania się po angielsku z użyciem branżowego słownictwa, ale zawierają również niezbędne elementy General English, co sprawia, że są wyjątkowo wszechstronne i skuteczne. Angielski IT to kurs, w ramach którego oferujemy naukę branżowego języka angielskiego w formule indywidualnej lub grupowej według nowatorskiej metody, która gwarantuje efektywność i szybkie tempo progresu językowego.

Jeśli zależy Ci na tym, aby nauka języka angielskiego opierała się na praktyce, a nie na tradycyjnym przerabianiu podręcznika, to angielski dla IT w noProblem spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Nie znalazłeś informacji i masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu – No Problem

Angielski dla programistów – wypracuj swobodę językową i pozycję w branży IT

Firmy informatyczne działające na rynku międzynarodowym coraz częściej oczekują tego, że poziom znajomości angielskiego specjalisty, z którym współpracują, będzie na równi z poziomem języka ojczystego. Wniosek wielu osób pracujących w branży IT jest więc prosty – znajomość języków programowania nie wystarczy do pozostania konkurencyjnym na rynku i konieczna staje się umiejętność skutecznej komunikacji w języku obcym. Możesz ją wykształcić, zapisując się na angielski dla programisty w noProblem.

dlaczego warto

Proponujemy kurs angielskiego dla programistów, który prowadzimy zgodnie z naszą innowacyjną metodą. U nas nie będziesz zmagać się z kserówkami pełnymi gramatyki czy uczyć się niepotrzebnych słówek z listy po to, aby zaliczyć kolejny w swoim życiu test. Język angielski dla programistów w noProblem pozwoli Ci poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące tym językiem, a następnie wykorzystać je do sprawnego porozumiewania się po angielsku. Opanujesz kluczowe umiejętności takie jak szybkie formułowanie myśli i reagowanie na wypowiedzi rozmówcy. Dzięki przyswojeniu specjalistycznego słownictwa z branży IT nie będziesz mieć problemu z czytaniem dokumentacji technicznej czy formułowaniem opinii na temat złożonych zagadnień związanych ze swoimi obowiązkami.

Nowe umiejętności językowe i znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym pozwalają specjalistom na podejmowanie kolejnych wyzwań zawodowych. Lepsza praca i wynagrodzenie to najbardziej motywujący czynnik do podjęcia nauki, a angielski dla branży IT daje duże szanse na szybkie efekty i podniesienie kompetencji.

Więcej informacji na temat tego, jak pracujemy i co jest dla nas priorytetem, znajdziesz w zakładce, w której przedstawiamy, co nas wyróżnia.

Kurs języka angielskiego dla programistów i specjalistów IT – inwestycja, która się opłaca!

Angielski dla branży IT w noProblem ma elastyczne ramy, które pozwalają dostosować jego formę do potrzeb kursantów. Bierzemy pod uwagę preferencje słuchaczy co do trybu nauki i jej częstotliwości. Język angielski dla informatyków online może odbywać się na dwa podstawowe sposoby. Kursant ma możliwość zapisać się na angielski w grupie bądź indywidualny kurs angielskiego online. Zajęcia prowadzone są zarówno przez lektorów polskojęzycznych, jak i wykwalifikowanych lektorów anglojęzycznych, czyli native speakerów. Dzięki temu słuchacz decydujący się na zdalny kurs angielskiego dla informatyków w noProblem obcuje z żywym językiem i pracuje w warunkach, w których nieustannie poprawia swoje kompetencje językowe.

Angielski online dla branży IT jest doceniany przez kursantów ze względu na wysoki poziom, nowatorskie, a przede wszystkim skuteczne metody oraz atmosferę panującą w naszej szkole angielskiego. Nie bez znaczenia jest to, że zajęcia odbywają się przez Internet, co pozwala słuchaczom wziąć w nich udział, nawet jeśli na co dzień znajdują się setki kilometrów od Lublina. Nauka angielskiego dla programistów i specjalistów IT w noProblem stanowi nie tylko okazję do pogłębienia wiedzy, ale również do zawarcia cennych, zawodowych znajomości w grupie specjalistów branży. To inwestycja w przyszłość, która zaprocentuje!

Nauka angielskiego w noProblem – przekonaj się, jak to jest znać angielski w praktyce

Angielski Lublin i cała Polska – oferta noProblem jest skierowana nie tylko do specjalistów z branży IT. Fakt, że nasze kursy prowadzimy online oraz różnorodność proponowanych przez nas usług sprawia, że słuchaczem noProblem może zostać osoba z dowolnego zakątka kraju, która chce płynnie znać język angielski i ostatecznie przełamać swoje bariery językowe. Na nasze warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne decydują się dorośli kursanci w każdym wieku oraz z różnych grup zawodowych. Udowadniamy, że zwiększenie poziomu znajomości języka angielskiego jest możliwe dla wszystkich, trzeba tylko wiedzieć, jak działać.

Kto może zacząć szlifować swój angielski w noProblem? Poza zajęciami dla osób pracujących w IT oferujemy między innymi:

Chcesz znaleźć pracę w branży IT odpowiadającą Twoim ambicjom i interesuje Cię skuteczny kurs angielskiego dla informatyków? Angielski w IT oferowany przez noProblem pozwoli Ci wejść na wyższy poziom znajomości tego języka i pomoże Ci otworzyć drzwi do awansu zawodowego.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.