Zapewne od pewnego czasu szukacie Państwo szkoły, która w sposób skuteczny zrealizuje szkolenie z języka angielskiego dla firm. Podczas wyboru można się szybko zorientować, że oferta większości placówek w Lublinie jest bardzo podobna w zasadzie większość placówek proponuje to samo. Nie tylko oferta jest podobna, sposób realizacji szkoleń nie odbiega od siebie. Tradycyjne grupy i praca z podręcznikiem. Gramatyka, pisanie, słuchanie, test. Nauka angielskiego nie musi polegać na „przerabianiu” podręcznika. Ponad 90% naszych słuchaczy na kursach otwartych twierdzi, że wiedza, którą im przekazujemy jest dla nich zupełnie nowa.

Uczymy dokładnie tego co jest potrzebne, aby swobodnie budować zdania, odpowiadać na pytania i nawiązywać kontakty. Dajemy praktyczne wskazówki, które pomogą szybko formułować myśli w języku angielskim i bezstresowo podtrzymywać rozmowę. Po kilkunastu godzinach naszego szkolenia stanie się jasne dlaczego tradycyjne kursy czy 100% na maturze nie zawsze przekładają się na sprawne posługiwanie angielskim w mowie. Zapraszamy do działu co nas wyróżnia oraz metody po więcej informacji.

no problem najlepsza szkola angielskiego

Szkolenia firmowe pracowników to inwestycja, a my dbamy o to, aby zwróciła się jak najszybciej. Nasza metoda pozwala na zaprojektowanie i przeprowadzenie szkoleń w taki sposób, aby były skuteczne, a rezultaty łatwo dostrzegalne.

Kurs angielskiego dla firm z Lublina i okolic

Angielski dla firm w Lublinie

Jeszcze do niedawna nauka języka angielskiego w miejscu pracy nie była powszechnie stosowaną praktyką. W obecnych czasach, kiedy coraz więcej firm rozszerza swoją działalność na rynki zagraniczne, znajomość języka to często konieczność. Dlatego ich właściciele inwestują coraz chętniej w kursy języka angielskiego dla pracowników.

Z myślą o oczekiwaniach firm, chcących inwestować w swoją kadrę, przygotowaliśmy specjalną ofertę intensywnych kursów angielskiego dla pracowników firm z Lublina i okolic. W trosce o maksymalną efektywność kursów, każdorazowo dopasowujemy wykorzystywany w ich trakcie materiał do profilu firmy. W analogiczny sposób dobieramy styl prowadzenia zajęć, przystosowując go do poziomu znajomości języka i indywidualnych potrzeb samych uczestników.

Rozwój pracownika, rozwój firmy

Udział pracowników w kursach językowych to dla pracodawcy możliwość podniesienia jakości usług, wejścia na nowe rynki i negocjowania korzystniejszych umów z zagranicznymi kontrahentami.

To w jaki sposób komunikujemy się w języku obcym i jak jesteśmy postrzegani np. przez pryzmat „dobrego angielskiego” ma bardzo często przełożenie na zawiązanie nowych kontaktów biznesowych, podpisania umów lub kontraktów.

Kursy angielskiego dla pracowników firm w Lublinie

Inwestycja w pracowników i ich rozwój to dobra inwestycja. Kreuje ona nowoczesny wizerunek firmy i pozwala jej podążać za potrzebami rynkowymi. Nie bez znaczenia są też korzyści, które kursy oferują ich uczestnikom. Pracownicy mają bowiem szansę na podniesienie swoich kompetencji językowych, które będą im przydatne zarówno w obszarze zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Tacy pracownicy to pracownicy zmotywowani, zaangażowani i wydajni.

Instytucje finansowe i publiczne

Kursy angielskiego dla dorosłych, oparte na nowatorskich metodach, oferujemy firmom, przedsiębiorstwom i instytucjom z różnych branż.

W zależności od obszaru działalności, proponujemy im starannie opracowane kursy dla pracowników administracyjnych, pracowników instytucji finansowych oraz innych, działających w sektorze publicznym.

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów z języka angielskiego, praca w małych grupach jest najefektywniejszą formą nauki.

Dlatego nasze kursy językowe dla pracowników odbywają się zwykle w kameralnym gronie, dobrze znanych sobie osób.

Firmy techniczne i informatyczne

Z naszą ofertą wychodzimy również naprzeciw potrzebom firm działającym w branżach technicznych i informatycznych. Z myślą o nich opracowaliśmy dedykowane kursy języka angielskiego, umiejętnie osadzające wiedzę z zakresu General English (codziennego angielskiego) w kontekście fachowego słownictwa i zagadnień wykorzystywanych podczas codziennej pracy. Uczymy wyłącznie tego, z czego w praktyce mogą korzystać pracownicy firm.

Uczymy języka funkcjonalnego. Jako jedni z nielicznych, uczymy języka w praktyce. Pracownikom uczestniczącym w kursach językowych przekazujemy umiejętności z zakresu poprawnego formułowania myśli, sztuki wymowy i intonacji. Pomagamy przełamywać bariery, identyfikować i eliminować charakterystyczne dla Polaków błędy językowe. Jest to istotne zwłaszcza dla tych pracowników, od których wymaga się znajomości języka specjalistycznego i ogólnego.

Firmy, które nam zaufały

Opinie o naszych kursach angielskiego

Naszym intensywnym kursom angielskiego dla pracowników zaufały już dziesiątki firm. Angielskiego szybko i skutecznie nauczyliśmy między innymi pracowników Polfa Lublin, Emperia Holding, Baxter, Kom-Eko i wiele innych. Dołącz do nich i podnieś kwalifikacje językowe swoich pracowników – to inwestycja, która się opłaca!

Angielski dla firm — cennik

Ile wynosi rozsądna kwota, którą trzeba zainwestować w pracownika sprawnie posługującego się językiem angielskim? Cennik kursów angielskiego dla firm zależy od wielu różnych czynników. Od liczebności grupy, liczby godzin przeznaczonej na naukę, a także branży, w której firma działa. Nasza szkoła przeprowadza takie szkolenia, tak aby proces przebiegał sprawnie przy atrakcyjnej cenie za godzinę. To inwestycja, która się szybko zwraca.

Zadzwoń lub napisz do nas, a dopasujemy kurs do pracowników Twojej firmy. Kurs który przyniesie największe korzyści nie tylko każdemu uczestnikowi, ale również przedsiębiorstwu. Przy naszym cenniku kursów angielskiego dla firm edukacja pracowników jest realnie opłacalna.