Kurs angielskiego dla firm

Rozwój kompetencji językowych to jeden z podstawowych wymogów współczesnego biznesu. Angielski dla firm w noProblem stanowi doskonały sposób na zwiększenie umiejętności pracowników w tym obszarze. Wyróżnia nas unikalne podejście do nauki języka angielskiego – stawiamy na praktykę i budowanie swobody językowej, która jest kluczem do efektywnej komunikacji i kształtowania relacji z kontrahentami. Nasze kursy językowe dla firm udowadniają, że praca nad posługiwaniem się językiem angielskim nie musi odbywać się według sztampowego, mało skutecznego modelu opartego na tradycyjnej pracy z podręcznikiem. Nie spotkasz się u nas ze schematem: gramatyka, pisanie, słuchanie, test. Innowacyjność podejścia noProblem potwierdzają opinie naszych słuchaczy.

Dlaczego warto wybrać angielski biznesowy kurs online w noProblem? Uczymy dokładnie tego, co jest potrzebne, aby swobodnie tworzyć zdania, odpowiadać na pytania i nawiązywać kontakty. Dajemy praktyczne wskazówki, które pomogą szybko formułować myśli w języku angielskim i bezstresowo podtrzymywać rozmowę. Sposób, w jaki przeprowadzamy nasze szkolenia językowe dla firm, sprawia, że szybko staje się jasne, z jakich powodów tradycyjne kursy czy 100% na maturze nie zawsze przekładają się na sprawne posługiwanie się angielskim w mowie. Szerszy pakiet informacji na ten temat można znaleźć w innych zakładkach na naszej stronie, gdzie opowiadamy o tym, co nas wyróżnia na rynku szkoleń językowych dla firm oraz jak dokładnie wyglądają nasze metody.

no problem najlepsza szkola angielskiego

Kurs angielskiego dla firm w noProblem to inwestycja, a my dbamy o to, aby zwróciła się jak najszybciej. Nasza metoda pozwala na zaprojektowanie i przeprowadzenie szkoleń w taki sposób, aby były skuteczne, a rezultaty łatwo dostrzegalne, a pracownicy chętnie brali w nich udział. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Angielski dla firm online – wybierz kurs dostosowany do potrzeb pracowników

Angielski dla firm w Lublinie

Jeszcze do niedawna nauka języka angielskiego w miejscu pracy nie była powszechnie stosowaną praktyką. W obecnych czasach, kiedy coraz więcej firm rozszerza swoją działalność na rynki zagraniczne, znajomość tego języka staje się koniecznością. Dlatego ich właściciele coraz częściej decydują się na skorzystanie z możliwości, jakie zapewnia angielski biznesowy kurs online w noProblem.

Nasze kursy języka angielskiego dla firm online są stworzone z myślą o oczekiwaniach przedsiębiorstw z całej Polski. Charakteryzuje je odpowiednia intensywność oraz dostosowanie wykorzystywanych materiałów do profilu współpracującej z nami firmy. Dużym plusem wyróżniającym angielski dla firm online w noProblem jest także dopasowanie stylu prowadzenia zajęć do poziomu znajomości języka i indywidualnych potrzeb samych uczestników.

Szkolenia językowe dla firm w noProblem – rozwój kompetencji pracowników to rozwój firmy

Kurs języka angielskiego dla firm online pozwala stworzyć pracownikom przestrzeń do rozwoju ich umiejętności językowych. Wzrost kompetencji personelu w tym obszarze umożliwia pracodawcy podniesienie jakości usług, wejście na nowe rynki i negocjowanie korzystniejszych umów z zagranicznymi kontrahentami. To, w jaki sposób komunikujemy się w języku obcym i jak jesteśmy postrzegani np. przez pryzmat „dobrego angielskiego”, ma bardzo często przełożenie na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, podpisania umów lub kontraktów.

Kursy angielskiego dla pracowników firm w Lublinie

Język angielski dla firm w noProblem to po prostu opłacalna inwestycja. Dzięki takim szkoleniom można skutecznie kreować nowoczesny wizerunek firmy i pozwolić jej podążać za potrzebami rynkowymi. Nie bez znaczenia są też korzyści, które kursy oferują swoim uczestnikom. Pracownicy mają bowiem szansę na podniesienie kompetencji językowych, przydatnych zarówno w obszarze zawodowym, jak i w życiu prywatnym. W efekcie zwiększa się ich zadowolenie, wydajność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Biznesowe kursy języka angielskiego dla firm z native speakerem – poznaj prawdziwe oblicze języka obcego

W noProblem wierzymy, że podstawą w nauce języka jest wypracowanie swobody językowej i płynnej komunikacji po angielsku. W trakcie zajęć online nasi kursanci i lektorzy dużo konwersują, co daje przestrzeń do przełamywania wewnętrznych barier i nabycia przekonania, że błędy są naturalną sprawą na drodze rozwoju. Istotną zaletą wyróżniającą nasze kursy językowe dla firm z Lublina i innych miast Polski jest to, że angażujemy do ich prowadzenia wykwalifikowanych native speakerów, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu Polaków języka angielskiego. Dzięki temu potrafią dobrać odpowiednie metody dydaktyczne i zwracać uwagę na zagadnienia sprawiające szczególne problemy naszym rodakom. Nie bez znaczenia jest również to, że praca z native speakerem pozwala uczestnikom warsztatów szkoleniowych obcować z „żywym językiem”. Wynika z tego korzyść w postaci osłuchania się z tym, jak powinien brzmieć „prawdziwy angielski” oraz poznania słów, które używa się w codziennych sytuacjach zawodowych.

Kursy i szkolenia z angielskiego dla firm w noProblem odbywają się w zamkniętych grupach zajęciowych, liczących do 5 osób. Sprzyja to skoncentrowaniu się na rozwoju umiejętności językowych każdego z pracowników. Na naszych warsztatach panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu można bez obaw realizować swoje cele językowe na każdym stopniu zaawansowania i dążyć do płynności językowej. Warto podkreślić również to, że oprócz konwersacji z native speakerami, słuchacze mają także zajęcia z polskimi lektorami. Efekty, jakie przynoszą nasze kursy języka angielskiego online to nabranie pewności siebie podczas rozmów w języku angielskim oraz umiejętność poradzenia sobie w różnych sytuacjach, w których nieodzowna okazuje się płynna znajomość tego języka.

Profesjonalne kursy językowe dla firm z różnych branż – nauka przez praktykę

Angielski online dla firm w noProblem kierujemy do klientów biznesowych o różnym profilu działalności. Z naszych usług korzystają m.in. instytucje finansowe i publiczne czy firmy techniczne oraz informatyczne z całej Polski. Przekonaj się, dlaczego warto zapewnić pracownikom kurs angielskiego w noProblem.

Instytucje finansowe i publiczne

Wiele instytucji zastanawia się nad tym, żeby zainwestować w rozwój swoich pracowników poprzez zapisanie ich na kurs języka angielskiego dla firm online. Proponowane przez nas warsztaty grupowe oparte są na nowatorskich metodach wykorzystujących skuteczne materiały dydaktyczne dopasowane do specyfiki przedsiębiorstw z różnych branż. W zależności od obszaru działalności, proponujemy klientom starannie opracowane kursy dla pracowników administracyjnych, pracowników instytucji finansowych oraz innych podmiotów, działających w sektorze publicznym. Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów z języka angielskiego, praca w małych grupach jest wyjątkowo efektywną formą nauki. Dlatego nasze kursy językowe dla pracowników odbywają się w kameralnym gronie, dobrze znanych sobie osób.

Firmy techniczne i informatyczne

Z naszą ofertą wychodzimy również naprzeciw potrzebom firm działającym w branży technicznej oraz informatycznej. Z myślą o nich opracowaliśmy dedykowane kursy języka angielskiego, umiejętnie osadzające wiedzę z zakresu General English (codziennego angielskiego) w kontekście fachowego słownictwa i zagadnień wykorzystywanych podczas codziennej pracy. Uczymy wyłącznie tego, z czego w praktyce mogą korzystać pracownicy firm.

Dzięki nam Twoi pracownicy poznają funkcjonalną stronę języka angielskiego, którą będą mogli wykorzystać do realizacji swoich obowiązków zawodowych. Słuchaczom uczestniczącym w naszych kursach językowych przekazujemy umiejętności z zakresu poprawnego formułowania myśli, sztuki wymowy i intonacji. Pomagamy przełamywać bariery, identyfikować i eliminować charakterystyczne dla Polaków błędy językowe. Jest to istotne zwłaszcza dla tych pracowników, od których wymaga się znajomości języka specjalistycznego i ogólnego.

Firmy, które nam zaufały

Kurs angielskiego dla firm 4

Największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kurs angielskiego dla firm 6

Jeden z liderów na rynku IT software & development.

Kurs angielskiego dla firm 8

Mikrobit

Kurs angielskiego dla firm 10

Vestia

Kurs angielskiego dla firm 12

Infinite – informatyka

Kurs angielskiego dla firm 14

Voip Studio

Kurs angielskiego dla firm 16

Szkolenie Business English dla AmeriGas

Kurs angielskiego dla firm 18

Baxter

Kurs angielskiego dla firm 20

Szkolenie Business English dla kadry zarządzającej i członków zarządu PSD.

Kurs angielskiego dla firm 22

Nasza szkoła współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim

Kurs angielskiego dla firm 24

Szkolenia Biznes English dla kadry menedżerskiej firmy Kom-Eko

Kurs angielskiego dla firm 26

Szkolenie z języka angielskiego, intensywna nauka mówienia dla firmy LST-POLSKA

Kurs angielskiego dla firm 28

MedSystem

Kurs angielskiego dla firm 30

Sigma SA

Kurs angielskiego dla firm 32

Gildia

Kurs angielskiego dla firm 34

MobileGuru.lol

Kurs angielskiego dla firm 36

AluMaster

Kurs angielskiego dla firm 38

Angielski biznesowy i ogólny dla dużej firmy Instal-Lublin

Kurs angielskiego dla firm 40

Ekoland

Kurs angielskiego dla firm 42

Permedia

Kurs angielskiego dla firm 44

Szkolenie Business English dla hotelu Luxor

Kurs angielskiego dla firm 46

Szkolenie specjalistyczne z języka angielskiego dla Celebirty Cruises

Kurs angielskiego dla firm 48

Android Blog

Kurs angielskiego dla firm 50

Lubelska grupa Triatlonu

Kurs angielskiego dla firm 52

Żagiel SA

Kurs angielskiego dla firm 54

Szkolenia firmowe i biznesowe do firmy Polfa Lublin, szkolenie dla czterech pracowników kadry menedżerskiej

Kurs angielskiego dla firm 56

Szkolenia firmowe tłumaczenia i konsultacje językowe dla firmy Fidea

Kurs angielskiego dla firm 58

Angielski w Lublinie dla stowarzyszenia LSB

Kurs angielskiego dla firm 60

Blog lubelskiej blogerki o telefonie Firephone Spin Your Fire

Kurs angielskiego dla firm 62

Emperia Holding

Kurs angielskiego online dla firm – pozytywne opinie klientów noProblem

Na angielski online dla firm w noProblem zdecydowały się już dziesiątki przedsiębiorstw. Jakie są firmy, które nam zaufały? Angielskiego szybko i skutecznie nauczyliśmy między innymi pracowników Polfa Lublin, mikroBit, Vestiacom, Kom-Eko oraz wielu innych instytucji. Dołącz do nich i podnieś kwalifikacje językowe swojej załogi – to inwestycja, która się opłaca!

Angielski online w noProblem – atrakcyjna oferta dla klientów biznesowych oraz indywidualnych

Jako noProblem, proponujemy ciekawe i skuteczne kursy językowe dla firm, specjalistów oraz słuchaczy, którzy z innych powodów chcą podnieść poziom swojego angielskiego. Zapisując się na angielski z native speakerem online w noProblem, zapewniasz sobie okazję do skorzystania z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych lektorów anglojęzycznych. Część zajęć na naszych kursach odbywa się również z lektorami polskojęzycznymi, co pozwala zagwarantować zrównoważony rozwój językowy kursantów. Proporcje zajęć prowadzonych przez native speakerów i polskich lektorów zmieniają się wraz z poziomem słuchaczy. Kurs angielskiego online dla początkujących jest realizowany przez rodzimych lektorów, a na kolejnych poziomach dochodzą zajęcia z native speakerami. Im poziom wyższy, tym więcej spotkań prowadzą lektorzy obcojęzyczni.

Ważną część oferty noProblem stanowi język angielski online dla dorosłych, który odbywa się na różnych poziomach zaawansowania. Możesz się u nas zapisać m.in. na:

Jeśli zależy Ci natomiast na wyjątkowo szybkich efektach, to odpowiednią opcją dla Ciebie będzie intensywny kurs angielskiego online, na którym skupimy się na realizacji Twojego indywidualnego celu językowego.

Interesują Cię sprawdzone kursy angielskiego dla firm online? A może szukasz odpowiedniego zdalnego kursu dla dorosłych? W noProblem słuchacze z całego kraju mogą przełamywać swoje bariery językowe i uczyć się angielskiego w praktyce. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.