Kurs angielskiego dla biznesmenów (Business English)

Biznesmen czytający angielską gazetę

Kurs angielskiego dla biznesmenów i biznesmenek

Praca zawodowa to w większości firm, również konieczność posiadania kompetencji językowych. Język angielski pozwala swobodnie komunikować się w środowisku międzynarodowym, pozyskiwać nowych kontrahentów oraz być na bieżąco z nowościami w swojej branży. Znajomość Business English umożliwia więc efektywny rozwój zawodowy i sprzyja odnoszeniu sukcesów.

Kursy języka angielskiego, które organizujemy dostosowane są do specyfiki biznesowej. Profesjonalni lektorzy, z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, koncentrują uwagę słuchacza na opanowaniu terminologii biznesowej, co umożliwia swobodną i efektywną komunikację. Pomagamy przezwyciężyć opór przed oficjalnymi sytuacjami biznesowymi, trenując z naszymi kursantami prowadzenie prezentacji, negocjacji, czy mniej formalnych sytuacji biznesowych.

Angielski w biznesie to jeden z coraz chętniej wybieranych kursów językowych, który znajduje się w ofercie wielu szkół języka angielskiego w Lublinie. Wybierają go pracownicy różnych działów, nie tylko menadżerowie.

Opanowanie angielskiego na płaszczyźnie biznesowej to cel pracowników małych i dużych firm oraz korporacji – szczególnie tych, chcących rozwijać swoją karierę, a także niezależnych przedsiębiorców czy osób, które myślą o założeniu własnej firmy.

Język angielski, tak powszechny na całym globie, jest międzynarodowym kodem biznesu. W Polsce operują firmy z blisko 50 krajów, a znajomość języka obcego jest wymagana w prawie 70% ogłoszeń o pracę. Język angielski biznesowy przeniknął do polskiego języka używanego na co dzień w firmach. Samo słowo „biznes” to w języku polskim odpowiednik angielskiego 'business', podobnie jak nazwy poszczególnych stanowisk w firmach, na przykład „menadżer” czyli po angielsku 'manager'.

Angielski biznesowy

Odpowiemy na każde

kursy i szkolenia angielskiego w klasie biznes

Business English

Business English to trochę co innego niż zwykły kurs, podczas którego poznajemy nie tylko podstawowe zwroty przydatne w załatwianiu codziennych spraw czy nawiązywaniu znajomości. Świat wielkich interesów ma swoja specyfikę i specyficzne słownictwo.

Business English to więcej niż zwykły kurs, to kurs podczas którego przedstawiamy nie tylko podstawowe zwroty przydatne w załatwianiu codziennych spraw czy nawiązaniu znajomości. Świat biznesowy i korporacyjny ma swoją specyfikę i swoje słownictwo.

Nie jest to prosty język z ullic Londynu czy Nowego Jorku. Samo mówienie po angielsku nie wystarcza – warto poszerzyć zasób słownictwa o wyrażenia i zwroty nie tylko przydatne w umawianiu spotkań z klientem lub kontrahentem, ale również podczas spotkań, negocjacji czy wygłaszania prezentacji.

Biznes to pojęcie ogólne i wiele się w nim mieści. Dobrze opanowany angielski biznesowy to wielki atut nie tylko dla bankowców, finansistów, agentów nieruchomości, handlowców, właścicieli firm czy zatrudnianych przez nich księgowych, ale także, między innymi, specjalistów branży reklamowej oraz komputerowej.

Angielski biznesowy to szczególny kurs

Skierowany jest do osób dorosłych, cechujących się silną motywacją. Jakie są plusy znajomości angielskiego biznesowego? Jest ich wiele. Słuchacze zyskują pewność siebie, co może licznie zaprocentować w miejscu pracy.

Nie tylko czują się bardziej kompetentni i gotowi do działania, ale zyskują też szansę zmierzenia się z nowymi zawodowymi wyzwaniami.

Być może z czasem zmieni się zakres obowiązków, a męcząca rutyna odejdzie w niepamięć, ustępując miejsca interesującym wyjazdom służbowym czy ciekawym projektom...

Bez wątpienia pewność siebie ma znaczenie , a każda nowa umiejętność ją wzmacnia. Język angielski również. Już samo to zachęca do odwiedzenia naszej szkoły noProblem.

Indywidualny kurs angielski w biznesie to nie tylko element mentalnie wzmacniający, ale przede wszystkim doświadczenie wiążące się ze zdobyciem nowej, konkretnej i bardzo przydatnej umiejętności , która doskonale prezentuje się w cv, robi wrażenie podczas spotkań rekrutacyjnych i pomoże wyróżnić się spośród innych kandytatów ubiegających się o dane stanowisko.

Z całą pewnością dla pracodawcy praktyczna znajomość angielskiego biznesowego oraz pewność siebie będzie pożądanym atutem.

Masz Pytania? Wątpliwości?

Zapytaj nas - noProblem!