Angielski biznesowy. Kurs Business English

Angielski biznesowy. Kurs Business English 1

Kurs angielskiego dla biznesmenów i biznesmenek

Liczysz na awans w pracy, ale nie czujesz się komfortowo, gdy musisz rozmawiać po angielsku z kontrahentami? Angielski biznesowy w noProblem pozwoli przełamać blokadę językową towarzyszącą Ci podczas różnego rodzaju spotkań firmowych w międzynarodowym gronie. Pewność siebie w takich sytuacjach to podstawa, a obawy o popełnienie błędu językowego czy nieznajomość jakiegoś pojęcia skutecznie Ci ją ograniczają. Angielski w biznesie prowadzony przez doświadczonych lektorów to idealne środowisko, aby przekonać się, że ewentualna pomyłka to nie koniec świata i znacznie ważniejsze jest to, jak swobodnie z niej wybrniesz.

Na naszych szkoleniach indywidualnych i warsztatach grupowych pracujemy nad tym, aby nasi słuchacze umieli szybko formułować myśli po angielsku i sprawnie reagować w konwersacji. Angielski biznesowy to kurs online, który dodatkowo wprowadza element specjalistycznego słownictwa i pozwala przygotować się do aktywnego uczestniczenia w różnego rodzaju wystąpieniach, negocjacjach czy nawet na bankietach.

Przekonaj się, co ma do zaoferowania Business English online w noProblem!

Angielski biznesowy – szansa na rozwój językowy dla słuchaczy na różnym etapie życia zawodowego

Język angielski biznesowy stał się bardzo ważnym elementem zawodowej codzienności. W wielu firmach jest normalnym narzędziem, którym nie tyle warto, ile nawet należy umieć się posługiwać. Wysokie kompetencje językowe są niezbędne do swobodnej komunikacji w środowisku międzynarodowym, pozyskiwania nowych kontrahentów, a także bycia na bieżąco z nowościami w swojej branży. Nasz kurs Business English umożliwia nabycie umiejętności, które są konieczne do efektywnego rozwoju zawodowego i odnoszenia sukcesów w tym obszarze.

Angielski biznesowy. Kurs Business English 3

Angielski biznesowy online w noProblem jest dostosowany do potrzeb osób funkcjonujących zawodowo na różnych szczeblach w swoich firmach. Naszymi słuchaczami są nie tylko menedżerowie, ale również specjaliści z wielu branż zarówno z Lublina, jak i innych miast w Polsce. Wybierają go pracownicy różnych działów, nie tylko menedżerowie. Profesjonalni lektorzy, z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, koncentrują uwagę słuchacza na opanowaniu terminologii biznesowej, co umożliwia swobodną i efektywną komunikację. Pomagamy przezwyciężyć opór przed oficjalnymi sytuacjami w życiu zawodowym, trenując z naszymi kursantami prowadzenie prezentacji, negocjacji, czy swobodnego zdobywania nowych kontaktów podczas mniej formalnych spotkań.

Opanowanie angielskiego na płaszczyźnie biznesowej to cel pracowników małych i dużych firm oraz korporacji – szczególnie tych, chcących rozwijać swoją karierę, a także niezależnych przedsiębiorców czy osób, które myślą o założeniu własnej firmy. Kursy języka angielskiego online w noProblem pozwalają dobrze poznać język będący międzynarodowym kodem biznesu.


Angielski biznesowy. Kurs Business English 5

Kurs Business English – czuj się swobodnie podczas rozmowy z kontrahentem

Angielski biznesowy to kurs, który pomaga rozwinąć umiejętności językowe słuchacza, a jednocześnie pozwala mu skutecznie przyswoić słownictwo stosowane w świecie wielkich interesów. Nasi kursanci poznają nie tylko zwroty przydatne w codziennym życiu, ale także uczą się komunikować za pomocą języka, który jest wymagany w korporacjach. Kurs angielskiego biznesowego umożliwia zbudowanie językowej pewności siebie będącej niezbędnym elementem podczas różnego rodzaju wystąpień czy negocjacji handlowych.

Warto wspomnieć o tym, że biznes to pojęcie ogólne i mieści się w nim wiele branż, z których każda ma swoją specyfikę. Dobrze opanowany angielski biznesowy to wielki atut nie tylko dla bankowców, finansistów, agentów nieruchomości, handlowców, właścicieli firm czy zatrudnianych przez nich księgowych, ale także, między innymi, specjalistów branży reklamowej oraz komputerowej. Kurs Business English w noProblem to idealna okazja, aby nabyć takie kompetencje, a następnie móc się nimi wykazać na rozmowie o pracę i nie tylko.

Angielski biznesowy – zrób doskonałe wrażenie na swoim pracodawcy

Jakie są plusy znajomości angielskiego biznesowego? Nasi słuchacze zyskują pewność siebie, dzięki której czują się bardziej kompetentni i gotowi do działania, co pozwala im ze spokojem i bez stresu zmierzyć się z nowymi zawodowymi wyzwaniami.

Być może z czasem zmieni się zakres obowiązków, a męcząca rutyna odejdzie w niepamięć, ustępując miejsca interesującym wyjazdom służbowym czy ciekawym projektom…

Bez wątpienia pewność siebie ma znaczenie, a każda nowa umiejętność ją wzmacnia. Język angielski jest jednych z takich umiejętności. Dlatego warto zapisać się na biznesowy angielski online w noProblem.

Nauka angielskiego biznesowego online to nie tylko element wzmacniający mentalnie, ale przede wszystkim doświadczenie wiążące się ze zdobyciem nowej, konkretnej i bardzo przydatnej umiejętności, która doskonale prezentuje się w CV, robi wrażenie podczas spotkań rekrutacyjnych i pomoże wyróżnić się spośród innych kandydatów ubiegających się o dane stanowisko. Z całą pewnością dla pracodawcy praktyczna znajomość angielskiego biznesowego oraz pewność siebie w tym zakresie będzie pożądanym atutem. Wiemy jak tego dokonać.

Angielski dla biznesu i nie tylko – zapraszamy do noProblem!

W szkole języka angielskiego noProblem oferujemy wiele kursów, spośród których z pewnością wybierzesz rozwiązanie odpowiednie do Twoich potrzeb. Business English dla firm, angielski medyczny, angielski dla programistów – nasze specjalistyczne kursy języka angielskiego to szansa dla profesjonalistów z całej Polski na poszerzenie swoich kompetencji językowych. Potrafimy rozwijać językowo naszych słuchaczy, co cenią nie tylko oni sami, ale również ich pracodawcy, dzięki czemu często decydują się na usługę, jaką jest angielski dla firm.

Jako noProblem oferujemy nie tylko angielski w biznesie oraz inne specjalistyczne kursy, ale także angielski online dla dorosłych w różnym wieku. Osoba zainteresowana wykształceniem u siebie swobody językowej może wybrać indywidualny kurs angielskiego online lub zapisać się na angielski w grupie. Zajęcia prowadzimy dla osób o różnym stopniu zaawansowania językowego, także dla tych, które chcą uczyć się języka od zera. Po czasie okazuje się, że komunikowanie się po angielsku z innymi to dla nich noProblem.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.