angielski lublin noproblem solidny angielski

Szukasz skutecznego sposobu na poprawę umiejętności językowych? Indywidualny kurs języka angielskiego w noProblem to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce nabrać swobody w rozmowie i przełamać wewnętrzne bariery. Decydując się na szkolenie indywidualne, zapewniasz sobie stuprocentową uwagę współpracujących z Tobą lektorów. Warto przy tym podkreślić, że dzięki innowacyjnemu podejściu i autorskim metodom nauczania, angielski solo w noProblem jest bardziej praktycznym rozwiązaniem niż standardowe indywidualne lekcje angielskiego online.

Zapoznaj się z ofertą noProblem i udaj się na nasz indywidualny kurs angielskiego online!

Indywidualny kurs angielskiego online – komu polecamy taką formę nauki?

Interesuje Cię intensywny kurs angielskiego online, dzięki któremu w możliwie niedługim czasie zrobisz znaczące postępy językowe? W takim razie indywidualny angielski przez Internet w noProblem z pewnością Cię zainteresuje. Nasze zajęcia prowadzone są w myśl unikalnych metod nauczania dopasowanych do osób preferujących indywidualną naukę. Nie mówisz obawiać się nudnych podręczników czy „ton kserówek” do wypełnienia. Pracujemy z wykorzystaniem nowatorskich materiałów, które są stworzone z myślą o tym, aby ułatwiać zrozumienie mechanizmów języka angielskiego. Ich treść oraz tematykę możemy dostosować do Twoich potrzeb i upodobań, dzięki czemu każda godzina zajęć będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

Indywidualne kursy angielskiego online w noProblem pozwolą Ci odkryć i zrozumieć ten język. Charakteryzuje je wysoka skuteczność – dla zobrazowania tego, że nauka w naszej szkole języka angielskiego działa, przedstawiliśmy poniżej kilka słów statystyki.

1. Około 80% naszych słuchaczy indywidualnych to osoby wykonujące wolne zawody lub zajęci managerowie.

2. Około 70% naszych słuchaczy to osoby które uczyły się więcej niż 6 lat.

3. Około 90% naszych słuchaczy rozpoczynało naukę w noProblem z tzw. „blokadą”.

4. Około 90% naszych słuchaczy na początku nauki w noProblem mówiło o sobie „przypadek beznadziejny”. Po kursie w noProblem zmienili zdanie, sprawdź nasze recenzje na Google oraz na Facebook’u.

no problem statystyki 3 600x400 1

5. Około 30% słuchaczy ukończyło 40 lat i to ich pierwszy kontakt z językiem angielskim. Nigdy nie jest za późno, a nasza metoda jest najskuteczniejsza w szkoleniu dorosłych.

6. 90% naszych słuchaczy posiada duży zasób słownictwa, ale nie wie jak przypomnieć sobie potrzebne słowa w trakcie rozmowy. Uczymy metod szybkiego formułowania myśli.

7. 90% naszych słuchaczy nie lubi lub obawia się mówienia po angielsku. Identyfikujemy i eliminujemy przyczyny.

noproblem angielski lublin najlepiej 2

Indywidualny kurs języka angielskiego online w noProblem – praktyka kluczem do sukcesu

W noProblem jesteśmy zdania, że o znajomości języka nie decyduje znajomość dziesiątek tysięcy słówek. Nauczenie się na pamięć 3000 słów po szwedzku nie sprawi, że zaczniesz dobrze mówić w tym języku, prawda? Pamięciowe opanowanie gramatyki ułatwi zapewne rozwiązywanie różnego rodzaju, jednak nie sprawi, że będziesz biegle mówił po angielsku.

Podobna opinia pada z ust 95% naszych słuchaczy.

„(..) po latach nauki angielskiego, pamięciowej nauce słówek, wypełnieniu niezliczonych ćwiczeń gramatycznych, kserówek nie potrafię sformułować w sposób przemyślany i poprawny zdań które oddają to co chcą przekazać.” 

Indywidualny kurs angielskiego dla dorosłych w noProblem zapewni Ci narzędzia, dzięki którym zaczniesz swobodnie budować zdania, łatwo formułować swoje myśli i bezstresowo nawiązywać kontakty z osobami mówiącymi po angielsku. Nauczysz się po prostu rozmawiać, bez gorączkowych prób „odgrzebywania” słówek czy przypominania sobie jakiego czasu użyć. Będziesz mówić – noProblem.

Indywidualny angielski z native speakerem online nauczy Cię praktycznych umiejętności, które przyjdą Ci z pomocą zawsze wtedy, kiedy będziesz chciał nawiązać kontakt w rozmaitych sytuacjach życiowych.

no problem mamy rozwiazania 1

Indywidualny kurs języka angielskiego online – zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb

Nasz indywidualny angielski online z lektorem dostosowujemy do preferencji ucznia. Może on obejmować ogólny kurs językowy (general) lub sprofilowany według oczekiwań kursanta, np. kurs języka medycznego czy technicznego. Lektorzy koncentrują się na potrzebach jednej osoby, jej mocnych i słabszych stronach, dzięki czemu oferta jest skrojona na miarę i przynosi szybkie efekty.

Kursy indywidualne języka angielskiego dostosowujemy do możliwości słuchacza. Możesz zdecydować się na angielski dla początkujących lub wystartować z wyższego poziomu. Bez obaw – kurs angielskiego online dla początkujących może okazać się jedynie wstępem do Twoich szybkich postępów językowych, które natchną Cię do dalszej nauki.

Dodatkowo w noProblem zapewniamy:

 • elastyczny harmonogram – dopasowany do Twoich zajęć,
 • możliwość przekładania zajęć – Twoja pula godzin nie przepada,
 • możliwość ustalania zajęć w godzinach 8.00 – 21.00,
 • indywidualizację intensywności oraz długości zajęć.

Uważamy, że indywidualny kurs angielskiego dla dorosłych musi uwzględniać potrzeby słuchacza. Dlatego zapewniamy komfortowe warunki, w których szkolenia indywidualne mogą odbywać się w dogodnym czasie dla kursanta. Nasze kursy języka angielskiego online stanowią więc przyjazną przepustkę do krainy swobody językowej.


Indywidualne lekcje angielskiego
= zajęcia dostosowane do Ciebie!

Lekcje indywidualne SOLO mogą się odbywać w dogodnych warunkach i czasie.

Nasi lektorzy są dostępni w siedzibie szkoły. Mogą też regularnie przeprowadzać lekcje w siedzibie firmy, prowadząc kursy indywidualne lub dla kilku osób.

Godziny i terminy nauki są ustalane bezpośrednio z klientem.

Słuchacz może w pełni dostosować naukę do swoich możliwości czasowych i potrzeb.

indywidualne lekcje angielskiego indywidualne

Proponujemy elastyczny terminarz: zajęcia mogą się odbywać raz lub kilka razy w tygodniu. Intensywność może być również regulowana.

when how pytania 1

Indywidualne lekcje angielskiego – cena

Cena kursu języka angielskiego jest ustalana indywidualnie w zależności od czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania. Stawka w noProblem obejmuje zawsze 60 minut – decydując się na indywidualny kurs języka angielskiego, 15 minut dostajesz gratis. Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach Solo doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz elastyczność harmonogramu. Zajęcia indywidualne w noProblem to dobrze wydane pieniądze – inwestycja, która procentuje i z pewnością się zwróci.

Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

Wszystkie formaty zajęć indywidualnych do porównania


FULL
zajęcia z lektorem | kurs z gwarancją skuteczności i możliwością rezygnacji

Solo s
od 89 PLN / 60 minut
80 - 120 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO polecane, jak ZORGANIZOWANE?

  Kurs Full (dawniej Solo) przeznaczony jest dla osób, na każdym poziomie językowym, którym zależy na osiągnięciu pełnej biegłości językowej. W trakcie kursu słuchacz spotka się z lektorami z obcojęzycznymi, aby przygotować się do różnych sytuacji życiowo językowych. Słuchacz ma przypisanego również lektora prowadzącego (który rozumie język polski). Zajęcia planowane są na podstawie postępów obserwowanych na kolejnych zajęciach. Ilość godzin w kursie zależy od twojego poziomu startowego oraz celów językowych. Zajęcia prowadzone są na dedykowanej platformie.

  Istotne szczegóły:
  1. Gwarancja skuteczności.
  2. Możliwość rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni od podpisania umowy (ustawowo) oraz kolejnych 30 dni od rozpoczęcia zajęć.

 • Gratis: słuchawki z mikrofonem (użyj hasła z*)

 • Gratis: autorskie materiały w cenie kursu.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację do systemu.

 • Gwarancja skuteczności.

 • Powiadomienia SMS o zajęciach.

 • Ścisły nadzór metodyczny (codzienny monitoring na podstawie nagrania i raportów lektorskich). Dobór materiałów oraz lektora dokonywany przez metodyka.

 • Lektor polskojęzyczny i anglojęzyczny. Proporcja zajęć dobierana przez metodyka na podstawie postępów słuchacza. Nie wrzucamy Cię na głęboką wodę (jeśli jesteś początkujący większość zajęć z lektorem polskojęzycznym), stopniowe zwiększanie udziału zajęć z lektorem anglojęzycznym.

 • Możliwość odwoływania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Elastyczny harmonogram zajęć (zajęcia rano, po południu lub wieczorem).

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy anglojęzyczni z wielu zakątków świata.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • Słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online. Treść ćwiczeń jest skorelowana z materiałami realizowanymi na zajęciach

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.

 • * zdjęcie słuchawek poglądowe. Dostarczany sprzęt może wyglądać inaczej. Aby otrzymać darmowy zestaw podpisz umowę oraz użyj hasła "MUSTANG" podczas kontaktu z nami.


FLEXI
zajęcia z lektorem | nauka indywidualna w krótkich modułach

3250 PLN / 30 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO?

  Dla osób, które chcą podpisać umowę na krótki okres, a jednocześnie chcą mieć zagwarantowaną cenę kontynuacji. Rekomendowany poziom startowy A2. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

 • Gratis: autorskie materiały w cenie kursu.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Kurs składa się z trzech modułów 30 godzinnych. Umowa na 30 godzin z możliwością każdorazowego przedłużenia i kontynuacji kursu. Ty decydujesz czy podpisać kolejną umowę z gwarancją ceny na kolejny moduł.

 • Gwarancja ceny kolejnych dwóch modułów przy kontynunuacji kursu.

 • Dostęp do dodatkowych ćwiczeń do pracy samodzielnej. Treść ćwiczeń jest skorelowana z materiałami realizowanymi na zajęciach.

 • Dobór lektorów na podstawie poziomu startowego.

 • 15 minutowe konsultacje z metodykiem po ukończeniu pierwszego i drugiego modułu 30 godzinnego.

 • Możliwość przekładania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Zajęcia z lektorami polskojęzycznymi oraz regularnie z lektorami anglojęzycznymi z różnych zakątków świata.

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych. Słuchacz jest zaangażowany podczas zajęć (dopisywanie, przeciąganie, łączenie zdań wyrazów itd.).

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Stały nadzór metodyczny.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.


FLOW
zajęcia z lektorem | konwersacje bez umowy

flow
1300 PLN 10 godzin
2400 PLN 20 godzin
3300 PLN 30 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO?

  Rekomendowane dla osób od poziomu B1, które chcą rozbudować swoje słownictwo i poprawić swoją płynność językową. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Kurs konwersacyjny, bez umowy. Samodzielnie wybierasz ilość godzin.

 • Możliwość wyboru lektora.

 • Możliwość wyboru tematyki zajęć.

 • Szkoła zapewnia uporządkowane autorskie materiały.

 • Szkoła przesyła listę słówek przed zajęciami (na życzenie).

 • Możliwość odwoływania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Zajęcia z lektorami anglojęzycznymi z różnych zakątków świata.

 • Regularna rotacja lektorów pozwalająca ćwiczyć rozumienie i umiejętności adaptacyjne w czasie rozmowy.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Słuchacz: ma dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacz: nie musi instalować dodatkowego oprogramowania.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio.

 • Poziom startowy: praktyczny B2.

Z gwarancją skuteczności


FULL
zajęcia z lektorem | kurs z gwarancją skuteczności i możliwością rezygnacji

Solo s
od 89 PLN / 60 minut
80 - 120 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO polecane, jak ZORGANIZOWANE?

  Kurs Full (dawniej Solo) przeznaczony jest dla osób, na każdym poziomie językowym, którym zależy na osiągnięciu pełnej biegłości językowej. W trakcie kursu słuchacz spotka się z lektorami z obcojęzycznymi, aby przygotować się do różnych sytuacji życiowo językowych. Słuchacz ma przypisanego również lektora prowadzącego (który rozumie język polski). Zajęcia planowane są na podstawie postępów obserwowanych na kolejnych zajęciach. Ilość godzin w kursie zależy od twojego poziomu startowego oraz celów językowych. Zajęcia prowadzone są na dedykowanej platformie.

  Istotne szczegóły:
  1. Gwarancja skuteczności.
  2. Możliwość rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni od podpisania umowy (ustawowo) oraz kolejnych 30 dni od rozpoczęcia zajęć.

 • Gratis: słuchawki z mikrofonem (użyj hasła z*)

 • Gratis: autorskie materiały w cenie kursu.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację do systemu.

 • Gwarancja skuteczności.

 • Powiadomienia SMS o zajęciach.

 • Ścisły nadzór metodyczny (codzienny monitoring na podstawie nagrania i raportów lektorskich). Dobór materiałów oraz lektora dokonywany przez metodyka.

 • Lektor polskojęzyczny i anglojęzyczny. Proporcja zajęć dobierana przez metodyka na podstawie postępów słuchacza. Nie wrzucamy Cię na głęboką wodę (jeśli jesteś początkujący większość zajęć z lektorem polskojęzycznym), stopniowe zwiększanie udziału zajęć z lektorem anglojęzycznym.

 • Możliwość odwoływania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Elastyczny harmonogram zajęć (zajęcia rano, po południu lub wieczorem).

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy anglojęzyczni z wielu zakątków świata.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • Słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online. Treść ćwiczeń jest skorelowana z materiałami realizowanymi na zajęciach

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.

 • * zdjęcie słuchawek poglądowe. Dostarczany sprzęt może wyglądać inaczej. Aby otrzymać darmowy zestaw podpisz umowę oraz użyj hasła "MUSTANG" podczas kontaktu z nami.

CZEGO
UCZYMY NA KURSIE FULL?
 • umiejętności szybkiego formułowania myśli w języku angielskim
 • szybkiego i poprawnego formułowania zdań
 • technik dzięki którym nie musisz polegać tylko na nauce pamięciowej
 • strategii szybkiego doboru i budowy słownictwa
 • gramatyki, ale tych jej aspektów które faktycznie są Ci potrzebne
 • nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • poprawnej wymowy
 • języka business/technicznego i ogólnego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • rozumienia native speakerów pochodzących z różnych krajów anglojęzycznych
 • myślenia w języku angielskim
 • faktycznych umiejętności, które pozostaną z Tobą na lata w myśl zasady "wędkę, a nie "rybę"

Z krótką umową


FLEXI
zajęcia z lektorem | nauka indywidualna w krótkich modułach

3250 PLN / 30 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO?

  Dla osób, które chcą podpisać umowę na krótki okres, a jednocześnie chcą mieć zagwarantowaną cenę kontynuacji. Rekomendowany poziom startowy A2. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

 • Gratis: autorskie materiały w cenie kursu.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Kurs składa się z trzech modułów 30 godzinnych. Umowa na 30 godzin z możliwością każdorazowego przedłużenia i kontynuacji kursu. Ty decydujesz czy podpisać kolejną umowę z gwarancją ceny na kolejny moduł.

 • Gwarancja ceny kolejnych dwóch modułów przy kontynunuacji kursu.

 • Dostęp do dodatkowych ćwiczeń do pracy samodzielnej. Treść ćwiczeń jest skorelowana z materiałami realizowanymi na zajęciach.

 • Dobór lektorów na podstawie poziomu startowego.

 • 15 minutowe konsultacje z metodykiem po ukończeniu pierwszego i drugiego modułu 30 godzinnego.

 • Możliwość przekładania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Zajęcia z lektorami polskojęzycznymi oraz regularnie z lektorami anglojęzycznymi z różnych zakątków świata.

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych. Słuchacz jest zaangażowany podczas zajęć (dopisywanie, przeciąganie, łączenie zdań wyrazów itd.).

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Stały nadzór metodyczny.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.

CZEGO
UCZYMY NA KURSIE FULL?
 • umiejętności szybkiego formułowania myśli w języku angielskim
 • szybkiego i poprawnego formułowania zdań
 • technik dzięki którym nie musisz polegać tylko na nauce pamięciowej
 • strategii szybkiego doboru i budowy słownictwa
 • gramatyki, ale tych jej aspektów które faktycznie są Ci potrzebne
 • nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • poprawnej wymowy
 • języka business/technicznego i ogólnego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • rozumienia native speakerów pochodzących z różnych krajów anglojęzycznych
 • myślenia w języku angielskim
 • faktycznych umiejętności, które pozostaną z Tobą na lata w myśl zasady "wędkę, a nie "rybę"

Bez umowy (konwersacje)


FLOW
zajęcia z lektorem | konwersacje bez umowy

flow
1300 PLN 10 godzin
2400 PLN 20 godzin
3300 PLN 30 godzin
1 godzina = 60 minut
 • Dla KOGO?

  Rekomendowane dla osób od poziomu B1, które chcą rozbudować swoje słownictwo i poprawić swoją płynność językową. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Kurs konwersacyjny, bez umowy. Samodzielnie wybierasz ilość godzin.

 • Możliwość wyboru lektora.

 • Możliwość wyboru tematyki zajęć.

 • Szkoła zapewnia uporządkowane autorskie materiały.

 • Szkoła przesyła listę słówek przed zajęciami (na życzenie).

 • Możliwość odwoływania zajęć (zajęcia nie przepadają).

 • Zajęcia z lektorami anglojęzycznymi z różnych zakątków świata.

 • Regularna rotacja lektorów pozwalająca ćwiczyć rozumienie i umiejętności adaptacyjne w czasie rozmowy.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD i studyjne.

 • Słuchacz: ma dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacz: nie musi instalować dodatkowego oprogramowania.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio.

 • Poziom startowy: praktyczny B2.

CZEGO
UCZYMY NA KURSIE FLOW?
 • doskonalenia umiejętności szybkiego formułowania myśli w języku angielskim
 • doskonalenia szybkiego i poprawnego formułowania zdań
 • technik, dzięki którym nie musisz polegać tylko na nauce pamięciowej
 • strategii szybkiego doboru i budowy słownictwa
 • praktycznego zastosowania słownictwa
 • umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie utrzymać rozmowę, a brak słów nie będzie problemem
 • umiejętności prowadzenia rozmowy na tematy bliskie twoim zainteresowaniom jak i na tematy, które są dla Ciebie zupełnie nowe
 • umiejętności adekwatnej reakcji podczas rozmowy w języku angielskim
 • doskonalenia poprawnej wymowy
 • formułowania dłuższej wypowiedzi na wybrany temat, prezentacji, autoprezentacji
 • grup słownictwa w blokach tematycznych
 • umiejętności rozumienia ze słuchu nagrań, rozmów telefonicznych, rozmów online
 • rozumienia native speakerów pochodzących z różnych krajów anglojęzycznych