angielski lublin noproblem solidny angielski

Dla kogo angielski indywidualnie?

Indywidualny kurs angielskiego w noProblem wybierają przede wszystkim osoby, które w stosunkowo krótkim czasie chcą zrobić jak największe postępy językowe. To możliwe.

Pomaga w tym autorska metoda, która została przygotowana z myślą o uczących się indywidualnie.

Zajęcia SOLO w noProblem to nie korepetycje. Nie będziesz „przerabiał podręcznika”. Posługujemy się autorskimi materiałami, które przygotowane są taki sposób, aby ułatwiać zrozumienie mechanizmów języka angielskiego.

W noProblem nauka języka to proces w trakcie którego będziesz odkrywał i rozumiał. To działa, poniżej kilka słów statystyki:

1. Około 80% naszych słuchaczy indywidualnych  to osoby wykonujące wolne zawody lub zajęci managerowie.

2. Około 70% naszych słuchaczy to osoby które uczyły się więcej niż 6 lat.

3. Około 90% naszych słuchaczy rozpoczynało naukę w noProblem z tzw. „blokadą”.

4. Około 90% naszych słuchaczy na początku nauki w noProblem mówiło o sobie „przypadek beznadziejny”. Po kursie w noProblem zmienili zdanie, sprawdź nasze recenzje na Google oraz na Facebook’u.

no problem statystyki 3 600x400 1

5. Około 30% słuchaczy ukończyło 40 lat i to ich pierwszy kontakt z językiem angielskim. Nigdy nie jest za późno, a nasza metoda jest najskuteczniejsza w szkoleniu dorosłych.

6. 90% naszych słuchaczy posiada duży zasób słownictwa, ale nie wie jak przypomnieć sobie potrzebne słowa w trakcie rozmowy. Uczymy metod szybkiego formułowania myśli.

7. 90% naszych słuchaczy nie lubi lub obawia się mówienia po angielsku. Identyfikujemy i eliminujemy przyczyny.

noproblem angielski lublin najlepiej 2

Dla kogo?

W noProblem jesteśmy zdania, że o znajomości języka nie decyduje znajomość dziesiątek tysięcy słówek.

Nauczenie się na pamięć 3000 słów po szwedzku nie sprawi, że zaczniesz dobrze mówić w tym języku prawda? 

Pamięciowe opanowanie gramatyki ułatwi zapewne rozwiązywanie testów gramatycznych nie sprawi jednak, że będziesz biegle mówił.

Jest to dokładnie to co mówi 95% naszych słuchaczy.

„(..) po latach nauki angielskiego, pamięciowej nauce słówek, wypełnieniu niezliczonych ćwiczeń gramatycznych, kserówek nie potrafię sformułować w sposób przemyślany i poprawny zdań które oddają to co chcą przekazać.” 

Nauczysz się tego co jest potrzebne, aby swobodnie budować zdania, łatwo formułować swoje myśli i bezstresowo nawiązywać kontakty.

Zrozumiesz dlaczego tradycyjna – szkolna wiedza czy 90% na maturze z angielskiego nie przekłada się na sprawne posługiwanie językiem obcym.

Będziesz uczyć się nowych rzeczy a my wytłumaczymy po co ich się uczysz i dlaczego jest to istotne.

Zaczniesz po prostu mówić, bez gorączkowych prób „odgrzebywania” słówek czy przypominania sobie jakiego czasu użyć. Będziesz mówić – noProblem.

no problem mamy rozwiazania 1

W noProblem na zajęciach indywidualnych uczymy praktycznych umiejętności, które przyjdą Ci z pomocą zawsze wtedy kiedy będziesz chciał nawiązać kontakt w rozmaitych sytuacjach życiowych.

Indywidualne kursy angielskiego

Kursy indywidualne języka angielskiego dostosowujemy do preferencji ucznia. Mogą one obejmować ogólny kurs językowy (general) lub sprofilowany według oczekiwań kursanta, np. kurs języka medycznego czy technicznego. Nauczyciele koncentrują się na brakach jedne osoby i jej mocnych stronach, dzięki czemu oferta jest skrojona na miarę i przynosi szybkie efekty.

Kursy indywidualne języka angielskiego dostosowujemy do możliwości słuchacza. Mogą one obejmować ogólny kurs językowy (general) lub sprofilowany według oczekiwań, np. kurs języka IT czy technicznego.

Dodatkowo w noProblem zapewniamy:

  • elastyczny harmonogram – dopasowany do twoich zajęć.
  • możliwość przekładania zajęć – twoja pula godzin nie przepada.
  • możliwość ustalania zajęć w godzinach 8.00 – 21.00.
  • indywidualizację intensywności oraz długości zajęć.

Indywidualne lekcje angielskiego
= zajęcia dostosowane do Ciebie!

Lekcje indywidualne SOLO mogą się odbywać w dogodnych warunkach i czasie.

Nasi lektorzy są dostępni w siedzibie szkoły. Mogą też regularnie przeprowadzać lekcje w siedzibie firmy, prowadząc kursy indywidualne lub dla kilku osób.

Godziny i terminy nauki są ustalane bezpośrednio z klientem.

Słuchacz może w pełni dostosować naukę do swoich możliwości czasowych i potrzeb.

indywidualne lekcje angielskiego indywidualne

Proponujemy elastyczny terminarz: zajęcia mogą się odbywać raz lub kilka razy w tygodniu. Intensywność może być również regulowana.

when how pytania 1

Indywidualne lekcje angielskiego – cena

Cena kursu języka angielskiego jest ustalana indywidualnie w zależności od czynników, które określamy wspólnie przy okazji 15-20 minutowego spotkania.

Stawka w noProblem obejmuje zawsze 60 minut, 15 minut dostajesz gratis.

Nasi słuchacze biorący udział w szkoleniach Solo doceniają skuteczność metody, autorskie materiały oraz elastyczność harmonogramu.

Zajęcia indywidualne w noProblem to dobrze wydane pieniądze, inwestycja która procentuje i szybko się zwraca.