Angielski dla początkujących Lublin

Angielski dla początkujących Lublin 1

Jeśli czytasz ten tekst, to najprawdopodobniej uznałeś, że Twoje umiejętności językowe wciąż nie są na zadowalającym poziomie. Angielski dla początkujących w noProblem stanowi idealny sposób na to, aby zmienić ten status. Jest to kurs skierowany do osób dorosłych, które chcą odświeżyć lub poznać podstawy języka angielskiego i postawić pierwsze kroki w stronę swobody językowej. Regularne postępy naszych słuchaczy obalają mit, że „w pewnym wieku” jest już za późno na naukę języka obcego od podstaw. Każdy wiek jest dobry, żeby zapisać się na kurs angielskiego dla początkujących w noProblem i rozpocząć pełną wrażeń przygodę z tym językiem.

Angielski od podstaw dla dorosłych – rozwój językowy możliwy w każdym wieku

Wbrew pozorom nauka języka angielskiego od podstaw w późniejszych latach nie musi być wcale trudniejsza niż w wieku dziecięcym czy nastoletnim. Z doświadczenia wiemy, że niekiedy bywa nawet łatwiejsza. W naszej praktyce często spotykamy się bowiem z młodymi ludźmi, którzy mają wyrobione pewne błędne nawyki językowe wyniesione z kiepsko prowadzonych zajęć szkolnych. Aby zrobili oni językowy krok naprzód, trzeba najpierw usunąć te szkodliwe przyzwyczajenia. Wymaga to od młodych osób dużo samozaparcia i chęci, co nie zawsze jest łatwe do wykrzesania w tym wieku.

Tymczasem angielski od podstaw dla dorosłych to najczęściej zajęcia dla ludzi, którzy mają motywację: chcą się uczyć, żeby zwiedzać świat, znaleźć lepszą pracę albo nawiązać bliższe relacje z wnukami, które wychowują się za granicami kraju. To nie wiek przesądza o tym, że nauka angielskiego dla początkujących jest łatwiejsza bądź trudniejsza, a właśnie to, jak bardzo pragniemy się rozwinąć.

Angielski dla początkujących Lublin 3

Język angielski dla początkujących – czyli dla kogo?

Kim są słuchacze naszego kursu języka angielskiego dla początkujących?

  1. Około 75% naszych słuchaczy to osoby, które ukończyły 30 lat.
  2. Około 90% naszych słuchaczy rozpoczęło naukę w noProblem, twierdząc, że brakuje im słów, zastanawiają się zbyt długo nad wyborem czasów gramatycznych, a sytuacje, w których muszą się dogadać, są dla nich za bardzo stresujące.
  3. Około 90% naszych słuchaczy było zdania, że ma zerowe zdolności językowe.
  4. Około 20% naszych słuchaczy nigdy nie uczyło się innego języka obcego.

Początkującym można więc być bez względu na wiek. A o tym, czy uda nam się nauczyć języka decyduje coś więcej niż „zdolności językowe”, których istnienia oczywiście nie kwestionujemy, ponieważ znamy badania dotyczące struktur w mózgu powiązanych z nauką języków. Wypracowaliśmy unikalne sposoby nauczania pozwalające na rozwój językowy bez względu na predyspozycje. To również szansa dla osób zainteresowanych kursem angielskiego dla początkujących, którzy chcą się przełamać i zrobić zauważalny postęp w posługiwaniu się tym językiem obcym.

Angielski dla początkujących Lublin 5

Angielski dla początkujących online w oparciu o autorską metodę nauczania

Naszym przyszłym słuchaczom kursu angielskiego dla początkujących online, proponujemy kurs w przyjaznej, pełnej zrozumienia atmosferze. Język angielski od podstaw w noProblem to koniec szkolnych wspomnień z odpytywaniem przy tablicy, archaicznych „czytanek” i „kserówek” pełnych ćwiczeń do bezrefleksyjnego wypełniania.

Opracowaliśmy autorską metodę pracy ze słuchaczami, dzięki której mogą oni w bezstresowy sposób zadbać o rozwój językowy.

  1. Zrozumiesz, jak działa język, poznasz mechanizmy tworzenia słów, budowania zdań i całych struktur gramatycznych – bez „kucia” na pamięć, za to z wykorzystaniem twojej naturalnej kreatywności oraz inteligencji językowej.
  2. Nauczysz się „myśleć po angielsku” i radzić sobie w sytuacjach życiowych, w których brakuje Ci słówek.

Nasz program i metoda są efektem wieloletnich doświadczeń lektorskich, zdobywanych w prywatnych szkołach językowych w kraju i za granicą. Uczymy języka tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni.

Kurs języka angielskiego dla początkujących – ucz się z uśmiechem na ustach (nie przesadzamy ?)

Nasza nowatorska metoda nauczania sprawia, że j. angielski dla początkujących w noProblem jest skuteczny i odbywa się w warunkach sprzyjających nauce. To szczególnie istotne dla osób dorosłych, które często czują się zawstydzone brakiem kompetencji językowych niezbędnych na rynku pracy. Widoczny postęp i łatwość, z jaką przyswajają sobie nowe słownictwo oraz gramatykę sprawia, że poziom motywacji i zaangażowania naszych słuchaczy szybko i gwałtownie rośnie. To najlepszy prognostyk na przyszłość – po angielskim dla dorosłych od podstaw można kontynuować rozwój na kursach dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych, jeśli tylko chcesz.


Angielski od podstaw dla dorosłych – rozwój przez praktykę

W noProblem stawiamy na bardzo małe grupy zajęciowe (do 5 osób), kursy indywidualne i warsztatowe metody pracy. Nauka języka angielskiego dla dorosłych od podstaw opiera się w dużej mierze na mówieniu, dzięki czemu efekty naszej wspólnej pracy szybko są widoczne, a zdobywane umiejętności przekładają się na językową pewność siebie oraz motywują do dalszej intensywnej pracy.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę właśnie z nami, najpierw porozmawiamy o Twojej sytuacji językowej, a potem dobierzemy optymalny dla Ciebie plan działania. Omówimy Twoje priorytety, a następnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Angielski dla początkujących Lublin 7
Angielski dla początkujących Lublin 9

Kurs języka angielskiego dla początkujących w noProblem – wygoda i brak dojazdów

Angielski dla początkujących online w noProblem to idealny wybór dla osób, które chcą opanować język szybko i od podstaw. Nasz sposób pracy z osobami początkującymi jest całkowicie unikalny. Jeśli chcesz przełamać barierę językową, umiejętnie stosować angielskie słówka i zwroty bez obaw, że nagle wszystko wywietrzeje ci z głowy, zapisz się na kurs języka angielskiego dla początkujących w noProblem.

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

lub zajęcia grupowe

Angielski dla początkujących Lublin 11

Język angielski dla początkujących online stanowi korzystne rozwiązanie dla dorosłych słuchaczy z całej Polski i spoza niej, którzy chcą zacząć naukę od podstaw. Dedykowana platforma do prowadzenia zajęć online gwarantuje komfort oraz szereg przydatnych funkcji, takich jak m.in. rejestr zajęć i możliwość ponownego ich obejrzenia z nagrania, szerokie wykorzystanie tablicy interaktywnej (pisanie, dynamiczne wykonywanie ćwiczeń (drag & drop). Nie mniej istotne jest praca z autorskimi, inspirującymi materiałami. Te wszystkie elementy sprawią, że Twoje zajęcia w noProblem będą atrakcyjne i skuteczne.

Jeżeli szukasz kursu językowego, który pozwoli Ci szybko opanować podstawy angielskiego i jest dostosowany do potrzeb dorosłych słuchaczy, to zapraszamy do noProblem.


Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.