Angielski poziom B2 kursy online

Czujesz, że zagadnienia na poziomie B1 nie sprawiają Ci najmniejszego problemu i chcesz rozwijać się dalej? Angielski B2 w noProblem stawowi idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na tym, aby nabyć komplet umiejętności językowych wymaganych na poziomie średnio zaawansowanym. Okazują się one wyjątkowo przydatne na rynku pracy, ponieważ w przypadku wielu ofert znajomość języka angielskiego na B2 jest wymogiem koniecznym. Umiejętność posługiwania się językiem obcym na tym poziomie jest cenna także w życiu prywatnym, np. podczas podróży do krajów anglojęzycznych. Co warto podkreślić, ukończenie kursu B2 w naszej szkole doskonale przygotuje również Cię do kolejnego wyzwania w nauce języka angielskiego – kursu dla zaawansowanych na poziomie C1.

Zastanawiasz się, jak osiągnąć poziom B2 w angielskim? Zapisz się na odpowiedni kurs w noProblem!

Poziom B2 angielski – jaki zakres umiejętności jest wymagany?

Nie wiesz, jakie wymogi względem kompetencji językowych charakteryzują poziom angielskiego B2? Sprawdź, co powinieneś umieć, by móc z pełnym przekonaniem stwierdzić, że osiągnąłeś ten stopień zaawansowania językowego.

  • Jeśli opanujesz angielski na B2, to bez większych trudności będziesz w stanie rozumieć dłuższe wypowiedzi na znany Ci temat, nawet jeśli zawierają bardziej skomplikowaną argumentację. Radzisz sobie również z rozumieniem większości informacji w programach i wiadomościach telewizyjnych, a także oglądaniem filmów w angielskiej wersji językowej, gdzie aktorzy posługują się standardowym angielskim.
  • Poziom angielskiego B2 wiąże się również ze stosunkowo wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi. Umiesz rozmawiać z native speakerami w całkiem płynny sposób i to bez wcześniejszego przygotowania. Klarownie i szczegółowo opisujesz osoby, obiekty czy wydarzenia pozostające w obrębie Twoich zainteresowań. Potrafisz wziąć udział w dyskusji, bronić swojego zdania i omawiać wady oraz zalety omawianego rozwiązania.
  • Znając angielski na B2, umiesz napisać szczegółowy tekst na szeroką gamę znanych Ci tematów. Opanowałeś takie formy jak np. esej, wypracowanie, raport czy ogłoszenie. Nie sprawia Ci problemu napisanie listu, maila czy wiadomości, w treści których podkreślasz istotną rolę wydarzeń lub doświadczeń z Twojej perspektywy.
  • Bez większych trudności rozumiesz czytane artykuły i dłuższe teksty poświęcone bieżącym problemom. Jesteś w stanie czytać ze zrozumieniem współczesną anglojęzyczną prozę.

Kurs angielskiego B2 w noProblem – dlaczego warto z niego skorzystać?

Szukasz sprawdzonego kursu, który pozwoli Ci opanować angielski na B2? W takim razie angielski Lublin w noProblem to rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Stawiamy na naukę języka przez praktykę, dlatego zapisując się na nasz kurs angielskiego B2, zapewniasz sobie regularny trening swoich umiejętności podczas konwersacji z native speakerami i polskojęzycznymi lektorami prowadzącymi zajęcia. W efekcie nie tylko rozwiniesz swoje kompetencje językowe i zwiększysz poziom wiedzy, ale także skutecznie przezwyciężysz swoje obawy przed mówieniem po angielsku.

Warto zauważyć, że w noProblem oferujemy angielski online, dzięki czemu nie musisz mieszkać w Lublinie, żeby zostać naszym słuchaczem. Internetowa formuła kursu angielskiego B2 daje Ci szansę na efektywną i komfortową naukę bez ruszania się z fotela! Co istotne, w naszej ofercie znajdują się również kursy dla osób, które interesują inne poziomy angielskiego, takie jak:

Zapraszamy do kontaktu!