O nas

Jesteśmy trenerami angielskiego od ponad 19 lat. Doświadczenie lektorskie zdobywaliśmy w szkołach języka angielskiego w Lublinie, Polsce i za granicą. Znając mocne i słabe strony szkoły angielskiego do którego przyzwyczajono nas w Lublinie proponujemy nową formułę. Zajmujemy się uczeniem praktycznego języka angielskiego General English również od podstaw, prowadzimy szkolenia biznesowe (Business English).

Naszymi słuchaczami są: osoby planujący studia lub pracę w Wielkiej Brytanii i zagranicą, dorośli dla których język angielski to wyzwanie i chcą opanować go szybko i od podstaw oraz osoby które cenią praktyczne umiejętności językowe (podróżnicy, blogerzy, vlogerzy). Angielski od zera, angielski dla początkujących, angielski dla dorosłych, angielski indywidualnie od zaraz i na wczoraj? Jeśli zależy Ci na znalezieniu szkoły językowej, która proponuje angielski na wysokim poziomie, dobrze trafiłeś.

Sprawdź nasze recenzje, sprawdź jak szkolimy. Organizujemy także szkolenia specjalistyczne z tematyką dobraną do specyfiki profesjonalnej i branżowej. Jesteśmy egzaminatorami wszystkich poziomów TELC A1-C1 oraz TELC Dual. Dbamy o to, aby wszystkie nasze licencje TELC były aktualne.

IMG 4102

Doświadczenie

100%

Wykształcenie kierunkowe i podyplomowe

100%

Motywacja

100%

Efekt

100%

Elastyczność

100%

 

Naszymi słuchaczami są:

 

- Osoby planujący studia w Wielkiej Brytanii.
- Dorośli którzy chcą opanować angielski szybko i od podstaw.
- Osoby które cenią praktyczne umiejętności językowe
- Podróżnicy, blogerzy, vlogerzy, beta testerzy, programiści.

Angielski z nami to:

 

- Angielski od zera.
- Angielski dla początkujących.
- Angielski dla dorosłych.
- Angielski indywidualnie od zaraz i na wczoraj.

 
 


1
+


GODZIN WARSZTATÓW OD 2000 ROKU

1
+


GRUP 4 OSOBOWYCH

1
+


SŁUCHACZY

1
=


FILIŻANEK KAWY i HERBATY

1


LAT DOŚWIADCZENIA

 
 

Jeśli zależy Ci na znalezieniu szkoły językowej, która proponuje intensywne szkolenia z języka angielskiego na wysokim poziomie, dobrze trafiłeś.


Egzaminatorzy TELC - angielski

Certyfikaty


Jesteśmy egzaminatorami wszystkich poziomów TELC A1-C1 oraz TELC Dual. Dbamy o to, aby wszystkie nasze licencje TELC były aktualne.

Zobacz jak nas oceniają

nasi kursanci.