Czyli o noProblem

Jesteśmy trenerami angielskiego od 24 lat. Doświadczenie lektorskie zdobywaliśmy w szkołach języka angielskiego w Lublinie, Polsce i za granicą. Znając mocne i słabe strony szkoły angielskiego do którego przyzwyczajono nas w Lublinie proponujemy nową formułę. Zajmujemy się uczeniem praktycznego języka angielskiego General English również od podstaw, prowadzimy szkolenia biznesowe (Business English).

Naszymi słuchaczami są: osoby planujące studia lub pracę w Wielkiej Brytanii, USA czy zagranicą, dorośli dla których język angielski to wyzwanie i chcą opanować go szybko i od podstaw oraz osoby, które cenią praktyczne umiejętności językowe (podróżnicy, blogerzy, vlogerzy). Angielski od zera, angielski dla początkujących, angielski dla dorosłych, angielski indywidualnie od zaraz i na wczoraj? Jeśli zależy Ci na znalezieniu szkoły językowej, która proponuje angielski na wysokim poziomie, dobrze trafiłeś.

Sprawdź nasze recenzje, sprawdź jak szkolimy. Organizujemy także szkolenia specjalistyczne z tematyką dobraną do specyfiki profesjonalnej i branżowej. Jesteśmy egzaminatorami wszystkich poziomów TELC A1-C1 oraz TELC Dual. Dbamy o to, aby wszystkie nasze licencje TELC były aktualne.

Doświadczenie

100%

Wykształcenie kierunkowe

100%

Motywacja

100%

Efekt

100%

Elastyczność

100%
O nas 1
O nas 3
O nas 5
O nas 7
O nas 9
O nas 11
O nas 13

Naszymi słuchaczami są:

0

GODZIN WARSZTATÓW OD 2000 ROKU

0

GRUP 5 OSOBOWYCH

0

SŁUCHACZY

0

FILIŻANEK KAWY I HERBATY

0

LAT DOŚWIADCZENIA

Jeśli zależy Ci na znalezieniu szkoły językowej, która proponuje intensywne szkolenia z języka angielskiego na wysokim poziomie, dobrze trafiłeś.

O nas 15

Certyfikaty

Jesteśmy egzaminatorami wszystkich poziomów TELC A1-C1 oraz TELC Dual.

Dbamy o to, aby wszystkie nasze licencje TELC były aktualne.

Zobacz jak nas oceniają
nasi kursanci