Kurs angielskiego dla studentów w noProblem

Wiele osób twierdzi, że studia to zdecydowanie najlepszy czas w życiu. Kurs angielskiego dla studentów w noProblem to niepowtarzalna szansa, aby ten okres dodatkowo ubarwić i wzbogacić! Będąc u progu swojej kariery zawodowej, warto się do niej odpowiednio przygotować. Każdy ambitny student wie, że sama wiedza wyniesiona z uczelni zazwyczaj nie wystarczy, aby skutecznie realizować swoje cele i sprawnie odnaleźć się na rynku pracy. W obliczu postępującej globalizacji konieczna staje się również płynna znajomość języka obcego. Kursy angielskiego dla studentów w noProblem pozwolą Ci wypracować swobodę językową, dzięki której zwiększysz swoją szansę na wymarzone stanowisko.

Chcesz uczyć się języka w praktyce i przełamać swoje bariery w mówieniu? W takim razie angielski dla studentów w noProblem to kurs stworzony dla Ciebie!

Kurs angielskiego dla studentów – Twoja mapa na drodze do swobody językowej

Sztywny program nauczania, archaiczne słownictwo z tyłu podręcznika, setki zadań gramatycznych – te bolączki polskiego systemu edukacji są dobrze znane wszystkim studentom. Język angielski dla studentów online w noProblem stanowi dowód na to, że można inaczej! Nie stosujemy tradycyjnych podręczników i nie zadajemy prac domowych. Oferujemy nowoczesne, autorskie metody nauczania oraz ciekawe materiały edukacyjne, dzięki którym nauka będzie sprawiać Ci przyjemność i przynosić oczekiwane efekty.

Nasze kursy językowe dla studentów są prowadzone w taki sposób, aby słuchacze mieli jak najwięcej okazji do praktycznego szlifowania swoich umiejętności językowych. Trening czyni mistrza! Profesjonalni lektorzy uczą kursantów rozumienia mechanizmów językowych, co ułatwia im odnalezienia się zarówno w konwersacjach formalnych, jak i podczas spotkania z kolegami z wymiany studenckiej. U nas wypracujesz umiejętność sprawnego wyrażania swoich myśli oraz błyskawicznego reagowania w rozmowie. Zajęcia online dla studentów w noProblem stawiają sobie za cel zbudowanie u kursanta swobody językowej, a nie przygotowania go do egzaminu na certyfikat, który tylko w teorii potwierdzają ich znajomość języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla studentów – Twoja mapa na drodze do swobody językowej
Nauka języka angielskiego z native speakerem – u nas mowa jest złotem!

Nauka języka angielskiego z native speakerem – u nas mowa jest złotem!

Elementem wyróżniającym ofertę noProblem jest to, że zajęcia odbywają się zarówno z lektorem polskojęzycznym, jak i native speakerem. Dodatkowo nasi lektorzy anglojęzyczni mają odpowiednie kwalifikacje dydaktyczne oraz doskonale orientują się w tym, jakie kwestie językowe sprawiają trudność polskim studentom. Słuchacze doceniają nasze kursy językowe dla studentów ze względu na to, że dużo czasu poświęcamy konwersacjom. Są one idealną okazją do tego, aby zrozumieć, że błąd gramatyczny nie jest końcem świata i każdy może go popełnić. Liczy się sprawna komunikacja i swoboda, a nie aplauz naszego wewnętrznego purysty językowego. Kiedy zauważymy, że mimo niedociągnięć native speaker nas rozumie, a i my wiemy, co chce nam przekazać, to chętniej decydujemy się na prowadzenie rozmowy po angielsku, co automatycznie winduje nasz poziom zaawansowania.

Język angielski dla studentów zapewnia także wiele korzyści na innej płaszczyźnie. To nie tylko zwiększenie poziomu rozumienia tekstu czy lepszego poznania języka ogólnego, będącego efektem charakterystycznym dla kursu General English, ale także znakomita okazja do nawiązania nowych, barwnych znajomości.


Kursy języka angielskiego dla studentów online – plan dopasowany do Twoich potrzeb

W noProblem prowadzimy kursy języka angielskiego online, dzięki czemu nie musisz nigdzie dojeżdżać, co pozwala Ci zaoszczędzić czas, który możesz poświęcić na ciekawsze rzeczy niż stanie w korkach. Co więcej, wybierając indywidualny kurs angielskiego online masz również okazję dostosować naukę języka obcego do swojego aktualnego planu zajęć. W efekcie możesz w pełni wykorzystać „okienko” między wykładami i jeszcze lepiej zoptymalizować swój rozkład dnia. U nas uczysz się nie tylko skutecznie, ale i wygodnie!

Skuteczna nauka angielskiego w noProblem

Rozwój językowy to cel, który przyświeca nie tylko studentom, ale także osobom znajdującym się już na innym etapie życia. Z tego powodu nasz angielski online dla dorosłych jest propozycją idealną dla każdego, kto chce szlifować swój język w praktyce i nabrać pewności siebie w rozmowach z obcokrajowcami. Poza wspomnianymi wcześniej kursami indywidualnymi prowadzimy także angielski w grupie, gdzie panuje świetna atmosfera, w której nauka idzie jeszcze szybciej. Grupy warsztatowe są niewielkie – liczą do 5 osób, dzięki czemu nie będzie sytuacji, w której przez całe zajęcia nie odezwiesz się ani słowem.

Jako noProblem proponujemy także szeroką ofertę innych kursów, wśród których warto zwrócić uwagę na m.in.:

Kursy języka angielskiego dla studentów online – plan dopasowany do Twoich potrzeb

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.