Marzysz o tym, aby swobodnie rozmawiać po angielsku bez stresu i uczucia nagłej pustki w głowie? Język angielski online dla dorosłych w noProblem to doskonały sposób na przełamanie barier językowych oraz wykształcenie umiejętności płynnej komunikacji. Nasi słuchacze uczą się szybko formułować myśli po angielsku i sprawnie reagować w trakcie rozmowy. Angielski dla dorosłych online pozwala nabyć kompetencje, które okazują się silnym atutem w różnych sytuacjach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Rozwój umiejętności językowych sprzyja staraniom o awans zawodowy i ułatwia proces przebranżowienia. Bezproblemowa komunikacja w języku angielskim zapewnia również cenny komfort osobom pracującym poza Polską oraz miłośnikom zagranicznych podróży.

Nauka angielskiego online dla dorosłych w noProblem pozwala zrozumieć mechanizmy językowe rządzące tym językiem. Dzięki temu nasi słuchacze potrafią sprawnie i bez stresu wybrnąć z sytuacji, w której zapomnieli potrzebnego im słowa. Co istotne, nie musisz być na zaawansowany językowo, aby móc u nas się rozwijać – kursy języka angielskiego online prowadzimy dla osób na różnym poziomie znajomości angielskiego, w tym dla osób uczących się od zera.

Zapisz się na język angielski online dla dorosłych w noProblem i zacznij swobodnie się komunikować w tym języku!

Angielski dla dorosłych online – na czym się skupiamy?

Nasz angielski online z lektorem anglojęzycznym w znaczący sposób odbiega od tego jak wyglądają tradycyjne lekcje angielskiego online dla dorosłych. Forma prowadzonych przez noProblem szkoleń i warsztatów nie przypomina tej, jaką przyjmuje typowy kurs angielskiego online z certyfikatem czy bardziej specjalistyczny kurs, np. angielski dla programistów. Skupiamy się przede wszystkim na rozwoju praktycznych umiejętności posługiwania się angielskim. U nas liczą się efekty, a w przypadku słuchaczy w noProblem językowe postępy widać jak na dłoni! Na co możesz liczyć, zapisując się na angielski dla dorosłych online?

Nauka mechanizmów językowych

Nauka angielskiego dla dorosłych online w noProblem nie sprowadza się do „wkuwania” na pamięć długiej listy reguł gramatycznych i przykładowych konstrukcji. Zaczniesz za to rozumieć schematy rządzące językiem angielskim, aby później stosować je w praktyce i bez problemu dopasowywać do sytuacji.

Nauka mechanizmów językowych

Znajomość słownictwa bez uczenia się na pamięć

Nasz kurs języka angielskiego dla dorosłych online nie wymaga od słuchaczy spędzania wielu godzin nad piętrzącymi się listami słówek. Doświadczeni lektorzy wytłumaczą Ci, jak poradzić sobie z doborem słów i jak tworzyć je samodzielnie w różnych sytuacjach życiowych. W noProblem przekonasz się, że zasób leksykalny można poszerzyć bez żmudnych metod pamięciowych.

Znajomość słownictwa bez uczenia się na pamięć

Aktywne uczenie

Niezależnie od tego, czy będziesz rozmawiać z lektorem i uczestnikami kursu czy wykonywać ćwiczenia na tablicy interaktywnej, możesz mieć pewność co do jednego: język angielski online dla dorosłych w noProblem to forma warsztatowa, a nie wykładowa.

Aktywne uczenie

Dopasowanie do poziomu

W noProblem kurs dla siebie znajdą zarówno osoby, które nigdy nie miały styczności z językiem, jak i takie, które komunikują się już po angielsku, ale chcą tę umiejętność doskonalić. Na każdym z poziomów program i materiały wykorzystywane na zajęciach są dostosowane do konkretnych potrzeb.

Dopasowanie do poziomu

Innowacyjne materiały

Autorskie materiały i nowoczesna platforma e-learningowa – oto kolejne cechy, którymi wyróżnia się kurs angielskiego dla dorosłych online w noProblem. Nowatorskie pomoce dydaktyczne, aktualizowane materiały i nieustannie podnoszone kompetencje lektorów przekładają się na wysoką skuteczność naszych kursów.

Innowacyjne materiały

Wszystkie wyżej wymienione elementy sprawiają, że zaplanowane rezultaty nauki angielskiego online dla dorosłych osiągniesz tak szybko i bezstresowo, jak tylko to możliwe.

Język angielski online dla dorosłych – komu polecamy kurs w noProblem?

Nauka angielskiego online dla dorosłych w noProblem niesie za sobą wiele plusów. Pozwala zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu, dzięki czemu nawet najbardziej zapracowane osoby mogą w wygodny sposób korzystać z zajęć. Angielski online dla dorosłych w noProblem powinien Cię zainteresować, jeżeli:

  • znajomość języka angielskiego to jeden z elementów realizacji Twoich planów zawodowych lub osobistych,
  • znasz podstawy języka, jednak trudno Ci pokonać barierę w mówieniu,
  • kiedyś uczyłeś się języka, ale nauka została przerwana,
  • miałeś styczność z językiem angielskim lub komunikujesz się w nim, ale nadal się stresujesz, brakuje Ci słów i pewnośći, którego czasu użyć,
  • pracujesz lub zamierzasz pracować w międzynarodowej firmie,
  • nie masz czasu lub możliwości dojazdu na kurs stacjonarny.
angielski dla osób początkujących

Język angielski online dla dorosłych odbywa się u nas na różnym poziomie zaawansowania. Wśród oferowanych przez nas kursów znajdują się m.in.:

Grono słuchaczy noProblem jest bardzo zróżnicowane. Trafiają do nas osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z językiem angielskim od zera – do tych chętnych jest skierowana nauka angielskiego od podstaw dla dorosłych online. Prowadzimy kurs angielskiego online dla początkujących będący idealnym rozwiązaniem, jeśli ostatni raz większy kontakt z językiem miałaś/miałeś w czasach szkolnych i obecnie niewiele z tego pamiętasz.

Zauważamy, że wiele osób uznaje, że tkwią w językowym zawieszeniu. Radzą sobie co prawda w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych, ale nie czują się w tym swobodnie i dłuższa rozmowa mogłaby im sprawić dużą trudność. Doskonałym wyborem dla takich osób jest kurs: angielski Native Speaker online na poziomie średniozaawansowanym. Gdy okaże się, że Twój rozwój jest na tyle duży, że potrzebujesz większych wyzwań, to czas na zajęcia na poziomie zaawansowanym, na którym udoskonalisz swój język.

Kurs angielskiego online dla dorosłych – co go wyróżnia?

Nauka angielskiego online dla dorosłych

Jak wspominaliśmy, kursy w noProblem, to coś znacznie więcej niż zwykłe lekcje angielskiego dla dorosłych online. Nasi słuchacze w odczuwalny dla siebie sposób rozwijają się językowo i pokonują kolejne bariery. Osoby zainteresowane nauką w noProblem mogą zdecydować się na indywidualny kurs angielskiego online lub zajęcia warsztatowe w małych grupach do 5 osób. Skąd mogą wiedzieć, który poziom nauki wybrać? Zanim słuchacz zapisze się na angielski online dla dorosłych indywidualnie lub grupowo organizujemy spotkanie, w trakcie którego poznajemy cele przyszłego kursanta i oceniamy jego zaawansowanie językowe. Na tej podstawie wskazujemy poziom kursu, od którego powinien rozpocząć przygodę z noProblem.

Język angielski online dla dorosłych w noProblem oferuje wiele możliwości. Native speakerzy pochodzą z różnych zakątków świata, co wpływa na ich doświadczenie i kompetencje oraz umożliwia słuchaczom oswojenie się z różnymi standardami wymowy j. angielskiego. W czasie zajęć korzystają z materiałów graficznych, filmowych i tekstowych. Słuchacz natomiast, za sprawą nowoczesnej platformy e-learningowej, ma dostęp do zapisu zajęć i dodatkowych ćwiczeń uzupełniających, dzięki czemu może powrócić do wybranych treści w dowolnym momencie.

Skuteczność i motywacja – to dwa elementy, które przyświecają rozwojowi językowemu w noProblem. Lektorzy, zamiast stosowania metod pamięciowych, skupiają się na wykorzystaniu intuicji, skojarzeń i powiązań, pokazując, jak działa język i jego mechanizmy. Ułatwia to później samodzielne tworzenie zdań i odnajdowanie potrzebnych słów.

angielski nauka

Nauka w noProblem pozwala na płynne przechodzenie przez kolejne poziomy zaawansowania. Lektorzy wykorzystują naturalne procesy, polegające na przełamaniu barier językowych oraz uczeniu się szybkiego i poprawnego formułowania myśli. Dla wszystkich etapów nauki przygotowane są materiały uwzględniające najważniejsze zagadnienia tak, aby każda kolejna godzina kursu przybliżała do nieskrępowanego mówienia w języku obcym.

Chcesz zdobyć umiejętności praktyczne i pozbyć się strachu przed mówieniem? Odpowiedź jest prosta: noProblem! Bieżące interakcje z lektorem oraz kursantami, nowoczesny program, skuteczne metody i indywidualne podejście pozwolą Ci to osiągnąć.

Zapraszamy do kontaktu!