Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub pracować za granicą? Planujesz wyjazd, w czasie którego komunikacja w języku obcym będzie odgrywała ważną rolę? A może wiesz już, że zdobytą wiedzę wykorzystasz na co dzień?

Niezależnie od Twojej motywacji i poziomu zaawansowania angielski online dla dorosłych pozwoli Ci zdobyć pożądane umiejętności. Doświadczenia szkoły noProblem wskazują, że wyraźne postępy osiągniesz, jeśli nauka będzie przebiegała w angażujący i przyjemny sposób.

Wykwalifikowana kadra pomaga rozwinąć umiejętności zarówno u początkujących, jak i u zaawansowanych, jednocześnie wspierając budowanie pewności siebie podczas komunikacji.

Angielski dla dorosłych online – na czym się skupiamy?

Angielski dla dorosłych online proponowany przez szkołę noProblem to kurs, który nastawiony jest na efekty. Wykorzystane metody pozwalają w krótkim czasie i tempie dostosowanym do wiedzy i potrzeb słuchaczy opanować kolejne etapy nauki. Na co możesz liczyć w czasie tego procesu?

Nauka mechanizmów językowych

Decydując się na angielski online dla dorosłych, nie będziesz uczyć się na pamięć długiej listy reguł gramatycznych i przykładowych konstrukcji. Zaczniesz za to rozumieć schematy, aby później stosować je w praktyce i dopasowywać do sytuacji.

Nauka mechanizmów językowych

Znajomość słownictwa bez wkuwania

Ta sama zasada dotyczy także słownictwa. Dowiesz się, jak poradzić sobie z doborem słów i jak tworzyć je samodzielnie w różnych sytuacjach życiowych. W noProblem pokażemy Ci, że zasób leksykalny można poszerzyć bez żmudnych metod pamięciowych.

Znajomość słownictwa bez wkuwania

Aktywne uczenie

Niezależnie od tego, czy będziesz rozmawiać z lektorem i uczestnikami kursu czy wykonywać ćwiczenia na tablicy interaktywnej, możesz mieć pewność co do jednego: język angielski online dla dorosłych w noProblem to forma warsztatowa, a nie wykładowa.

Aktywne uczenie

Dopasowanie do poziomu

W szkole noProblem kurs dla siebie znajdą zarówno osoby, które nigdy nie miały styczności z językiem, jak i takie, które komunikują się już po angielsku, ale chcą tę umiejętność doskonalić. Na każdym z poziomów program i materiały wykorzystywane na zajęciach są dostosowane do konkretnych potrzeb.

Dopasowanie do poziomu

Innowacyjne materiały

Autorskie materiały i nowoczesna platforma e-learningowa – oto kolejne cechy, którymi wyróżnia się kurs angielskiego online dla dorosłych w szkole noProblem. Nowatorskie pomoce dydaktyczne, aktualizowane materiały i nieustannie podnoszone kompetencje lektorów to dowód na to, że zawsze będziesz korzystać z tego, co najskuteczniejsze.

Innowacyjne materiały

Wszystkie wyżej wymienione elementy sprawiają, że zaplanowane rezultaty osiągniesz tak szybko i bezstresowo, jak tylko to możliwe.

Język angielski online dla dorosłych – dla kogo?

Nauka angielskiego online dla dorosłych ma wiele plusów. Pozwala zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu, dzięki czemu nawet najbardziej zapracowane osoby mogą korzystać z jej dobrodziejstw. Weź tę formę pod uwagę, jeżeli:

  • znajomość języka angielskiego to jeden z elementów realizacji Twoich planów zawodowych lub osobistych,
  • znasz podstawy języka, jednak trudno Ci pokonać barierę w mówieniu,
  • kiedyś uczyłeś się języka, ale nauka została przerwana,
  • miałeś styczność z językiem angielskim lub komunikujesz się w nim, ale nadal się stresujesz, brakuje Ci słów lub nie jesteś pewna/y, którego czasu użyć,
  • pracujesz lub zamierzasz pracować w międzynarodowej firmie,
  • nie masz czasu lub możliwości na kurs stacjonarny.
angielski dla osób początkujących

Lekcje angielskiego online dla dorosłych dostępne są na różnych poziomach zaawansowania. Od podstaw zaczynają osoby, które nigdy nie miały kontaktu z językiem lub uczyły się go dawno i niewiele pamiętają. Wariant średniozaawansowany przeznaczony jest dla tych, którzy radzą sobie w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych, zaś zaawansowany – dla doskonalących sprawność mówienia.  

Kurs angielskiego online dla dorosłych – co zawiera?

Nauka angielskiego online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych w szkole noProblem to małe grupy – masz pewność, że liczba uczestników zajęć nie przekroczy pięciu. To także 155 godzin lekcyjnych w ciągu roku, trzy razy w tygodniu.

Skąd masz wiedzieć, który poziom nauki wybrać? Wcale nie musisz. Uczestnictwo w kursie poprzedzone jest spotkaniem, w czasie którego eksperci szkoły noProblem dobiorą tryb nauki najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Angielski dla dorosłych online to wiele możliwości. Native speakerzy pochodzą z różnych zakątków świata, co wpływa na ich doświadczenie i kompetencje. W czasie zajęć korzystają z materiałów graficznych, filmowych i tekstowych. Słuchacz natomiast, za sprawą nowoczesnej platformy e-learningowej, ma dostęp do zapisu zajęć i dodatkowych ćwiczeń uzupełniających, dzięki czemu może powrócić do wybranych treści w dowolnym momencie.

Skuteczność i motywacja – to dwa elementy, które przyświecają edukacji w szkole noProblem. Lektorzy, zamiast stosowania metod pamięciowych, skupiają się na wykorzystaniu intuicji, pokazując, jak działa język i jego mechanizmy. Ułatwia to później samodzielne tworzenie zdań i używanie potrzebnych słów.

Nauka w szkole noProblem pozwala na płynne przechodzenie przez kolejne poziomy zaawansowania. Lektorzy wykorzystują naturalne procesy, polegające na przełamaniu barier oraz uczeniu się szybkiego i poprawnego formułowania myśli. Dla każdego z etapów edukacyjnych przygotowane są materiały uwzględniające najważniejsze zagadnienia tak, aby nauka z każdą godziną przybliżała do nieskrępowanego mówienia w języku obcym.

angielski nauka

Kurs angielskiego dla dorosłych online – czy może być za darmo?

Być może zastanawiasz się, czy alternatywą dla zajęć oferowanych przez noProblem może być angielski dla dorosłych online za darmo? To niemożliwe. Moda na darmowe kursy internetowe sprawia, że wiele osób ulega złudzeniu łatwej nauki na podstawie ogólnodostępnych w sieci materiałów, do samodzielnej pracy bez kontaktu z innymi osobami.

Jeśli jednak chcesz zdobyć umiejętności praktyczne i pozbyć się strachu przed mówieniem, interakcje z lektorem oraz kursantami są najlepszym sposobem. Nowoczesny program, skuteczne metody i indywidualne podejście składają się na Twój ostateczny sukces.