Angielski dla wokalistów, artystów, muzyków i autorów tekstów

Marzysz o tym, aby ze swoją muzyką podbić zagraniczne rynki muzyczne? Angielski dla wokalistów w noProblem pozwoli Ci się doskonale przygotować do realizacji tego celu. Pisząc i śpiewając po polsku, bardzo trudno jest dotrzeć do szerszego audytorium. Proponowany przez nas kurs języka angielskiego dla wokalistów pozwoli Ci poprawić swoją swobodę językową, dzięki czemu nie tylko będziesz mówić w tym języku, ale także myśleć po angielsku. Dzięki temu Twoje teksty będą jeszcze lepsze, a ładunek emocjonalny skuteczniej przekazany Twojemu odbiorcy. Kurs angielskiego dla polskich wokalistów może nie stanowi gwarancji znalezienia się na liście Billboard Hot 100, ale… z pewnością do niej przybliża!

Doskonała znajomość języka angielskiego to super moc, dzięki której – świadomi jej posiadania – możemy zyskać pewność siebie i uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Nasz kurs języka angielskiego dla artystów pozwala ją zdobyć i cieszyć się pełną swobodą zarówno podczas tworzenia, jak i codziennej komunikacji. Zapoznaj się z tym, czego możesz się u nas nauczyć!

Angielski dla wokalistów

Angielski dla artystów.

Angielski dla wokalistów – komunikatywność kluczem do sukcesu

Nikogo nie musimy przekonywać do tego, że obecnie znajomość języka angielskiego to warunek sine qua non, którego spełnienie pozwala na swobodną komunikację, korzystanie ze światowych mediów, nośników informacji i rozwój zawodowy. Jednak korzyści wynikających z mówienia po angielsku jest o wiele, wiele więcej i coraz częściej artyści postanawiają wykorzystać nadarzające się okazje i, dysponując perfekcyjną znajomością angielskiego, wyruszają w świat, by tam rozwinąć skrzydła. W erze social mediów może być to także świat wirtualny – niekiedy wystarczy krótki fragment wykonanego po angielsku utworu, aby ten stał się internetowym fenomenem i zapewnił wykonawcy wiele ciekawych propozycji.

Gdyby ktoś zapytał Was jaki jest klucz do sukcesu, co przyszłoby Wam do głowy w pierwszej kolejności?

Odwaga? Determinacja? Kompetencje? Zwykły życiowy fart? Ciężka praca?

Przypuszczamy, że różnych odpowiedzi pojawiłoby się dokładnie tyle, ilu osobom zadano by podobne pytanie. Ciekawe, czy ktoś uznałby płynny angielski za receptę na sukces. Jeśli widzisz, jak dużą rolę w osiągnięciu założonych celów artystycznych odgrywa znajomość języka, to zapraszamy na angielski dla wokalisty w noProblem!

Angielski dla artystów – nieoceniona pomoc w osiągnięciu sukcesu w światowej branży muzycznej

Angielski dla wokalistów kurs językowy języka angielskiego.

Angielski dla piosenkarzy – a gdyby tak połączyć talent i doskonałą znajomość angielskiego?

Kurs angielskiego dla autora tekstów i wokalisty w noProblem to szansa na skuteczną naukę żywego języka obcego, dzięki której wyraźnie, pod każdym względem, poprawisz swój angielski. Dzięki temu będziesz mieć możliwość zaprezentowania swojego talentu także poza Polską. Brzmi to ciekawie, prawda? Z takiego założenia wyszedł także muzyk My-Key, będący zdolnym, młodym artystą, a przy tym zaangażowanym w rozwój językowy słuchaczem noProblem. Jego ambicja i odwaga sprawiły, że postawił sobie za cel zaprezentowanie swoich utworów po angielsku i udało mu się to osiągnąć.

Niektórych mogłoby to onieśmielić, innych natomiast zmotywować. My uważamy, że do odważnych świat należy, a poprzez nasz kurs języka dla artystów staramy im się ten podbój globu ułatwić.

Czy angielski jest potrzebny, by odnieść sukces w muzyce, na międzynarodowym rynku? Nie tylko teraz, ale już parę dekad temu, w latach siedemdziesiątych, pewien szwedzki zespół (zgrabna blondynka, atrakcyjna brunetka oraz ich muzykalni mężowie) zawojował świat, wygrywając najpierw konkurs Eurowizji.

Dziś ABBA to wciąż jeden z najsłynniejszych zespołów, a popularność grupy nie słabnie, choć epoka disco już dawno za nami. W Sztokholmie można odwiedzić muzeum ABBY, a na scenach teatrów świata wciąż można podziwiać musical Mamma mia, oparty na przebojach szwedzkiego zespołu.

Czy ABBA odniosłaby sukces, gdyby dziewczyny śpiewały po szwedzku? Wpadające w ucho melodie i charyzma wokalistek to jedno, ale dzięki temu, że piosenki wykonywano po angielsku, mógł cieszyć się nimi cały świat.

Szkoda, że węgierski zespół Omega późno wpadł na podobny pomysł – być może właśnie z tego powodu ich przebój Dziewczyna o perłowych włosach, śpiewany początkowo tylko w języku rodzimym, nie stał się światowym hitem na miarę Waterloo ABBY? Również inny szwedzki zespół, Roxette, nagrywał piosenki po angielsku.

Czyż How do you do? (tytuł jednego z utworów duetu Roxette) nie brzmi lżej, bardziej zachęcająco i melodyjnie niż Hur mår du?. Nie tylko Szwedzi uznali, że mówienie po angielsku, a raczej śpiewanie w tym języku, będzie kluczem do międzynarodowej sławy. Członkowie niemieckiej grupy rockowej Scorpions dokonali podobnego wyboru, tak samo, jak inny, dziś już nieco zapomniany zespół Modern Talking.

Kurs języka angielskiego dla wokalistów – zapewnij sobie silny atut w biznesie muzycznym

Swoboda w komunikacji po angielsku i przełamane blokady językowe świadczą o profesjonalizmie w wielu branżach. Jest to rzecz ważna nie tylko w biznesie, ale i w show-biznesie. Artysta nie powienien bagatelizować znaczenia fonetyki, jeśli chce zaistnieć w świadomości osób z innych krajów i skutecznie przykuć nie tylko ich wzrok, ale i ich słuch. Angielski dla wokalistów w noProblem pozwoli Ci się nauczyć prawidłowej wymowy, która ma duże znaczenie dla samego śpiewu, pewności siebie wykonawcy oraz tego, jak zostanie odebrany przez światową publiczność.

Angielski dla artystów i wokalistów w noProblem.

Natomiast gdy kariera wejdzie już na dobre tory, a sukces zapuka do drzwi, artysta będzie potrzebował odrobinę więcej. Kariera muzyczna to zarówno występy na scenie, jak i mnóstwo elementów poza nią – spotkania, wywiady, kontrakty, szanse, które mogą umknąć sprzed nosa, jeśli je przeoczymy (na przykład przez niedostateczną znajomość angielskiego). Angielski dla piosenkarzy w noProblem pozwoli Ci się przygotować na każdą taką sytuację, dzięki czemu nie poczujesz „ścisku” w żołądku, gdy usłyszysz od zagranicznego reportera pytania o Twoją ostatnio wydawaną płytę.

Jeśli nasze marzenia nas nie przerażają, być może nie są warte wysiłku. Tak mawiali dawni filozofowie. Jeśli ktoś pragnie rozwinąć skrzydła i zaistnieć na świecie jako piosenkarz, pisarz, mistrz kina – wystarczy odwaga i wiara w swoje możliwości. Jednak, jak wiadomo, szczęściu trzeba pomagać. Jedną z takich pomocnych rzeczy jest szlifowanie umiejętności językowych pod okiem specjalistów na angielskim dla artystów w noProblem. Pomoc doświadczonych lektorów i nowoczesne metody nauczania pozwolą Ci ujarzmić język angielski i tym samym zrobić wielki krok naprzód – w stronę międzynarodowego sukcesu.

Angielski dla muzyków – przygotuj się do międzynarodowej kariery

Być może założenie, że znajomość angielskiego (będącego bądź co bądź międzynarodowym kodem i jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków świata) otwiera wiele drzwi – nie jest całkowicie błędne? Przypomnijmy sobie znane z telewizji programy rozrywkowe, na przykład popularny w wielu krajach X Factor, Idol czy cieszący się sporym zainteresowaniem show Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie amatorzy lub osoby znane śpiewają międzynarodowe przeboje. Czasami prezentują własne, unikalne wersje znanych utworów, a niekiedy starają się możliwie wiernie odtworzyć oryginalne wykonania.

Pomaga im zazwyczaj sztab specjalistów – nauczyciele śpiewu choreografowie, mistrzowie kreowania wizerunku, a bardzo często także angliści, którzy uczą poprawnej wymowy. To dzięki nim zdolni artyści radzą sobie nie tylko z opanowaniem angielskich słów piosenek, ale i z poprawnym ich wyśpiewaniem.

Dzięki ciężkiej pracy jurorzy (zwykle bardzo srodzy i wymagający) okazują swoje uznanie i chętnie chwalą nie tylko trzymanie się linii melodycznej, stronę artystyczną, ale zwracają też uwagę na prawidłowy angielski. W osiągnięciu satysfakcjonującego poziomu językowego chętnie pomogą Ci wykwalifikowani native speakerzy i lektorzy polskojęzyczni, gdy zapiszesz się na angielski dla muzyków w noProblem.

Swego czasu ulubionym określeniem jednej z popularnych jurorek (gwiazdy, która sama próbowała swoich sił za granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) był kwadratowy angielski. Jak łatwo się domyślić, nie był to komplement. W ten sposób dawała wykonawcom do zrozumienia, że powinni oni poćwiczyć wymowę. Po naszym kursie języka angielskiego dla wokalistów taka krytyka z pewnością Cię nie spotka.

Jak uczyć się angielskiego, by móc wyruszyć ze swoją twórczością w świat?

Angielski dla artystów w noProblem pozwala kompleksowo przygotować się pod względem językowym do wyruszenia ze swoją twórczością na nieznanwe wody. U nas nauczysz się poprawnie wymawiać słowa, dzięki czemu Twój wokal będzie brzmieć nie tylko zrozumiale, ale i atrakcyjnie. W połączeniu z treningami emisji głosu i dbałością o treść piosenek, może z tego wyjść połączenie, które polecać będą sobie ludzie z całego świata.

Angielski dla wokalisty przygotuje Cię również do radzenia sobie w innych sytuacjach. W noProblem dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się swobodnie podczas komunikowania się po angielsku. Umiejętność bezstresowego poruzmiewania się w obcym języku jest niezbędna – wystarczy sobie wyobrazić: rozmowy z menadżerem, ustalanie szczegółów kontraktu, nawiązywanie dialogu z zagraniczną publicznością, kontakt z fanami, udzielanie wywiadów czy praca w studiu nagrań. Artyści z całej Polski mogą u nas rozwinąć się językowo, dzięki czemu zwiększą swoją szansę na zaistnienie również w mediach, które posiadają magiczną moc kreowania gwiazd i od których to często zależy w dużej mierze, kto ma szansę zaistnieć, a kto nie dostanie szansy, by się wybić.

Angielski dla wokalistów, artystów, muzyków i autorów tekstów 5

Tworzenie tekstów piosenek po angielsku? noProblem!

Uważasz, że dobrze napisany tekst to fundament udanej piosenki? My również podzielamy to zdanie, dlatego w noProblem oferujemy kurs angielskiego dla autora tekstów. Dzięki naszej pomocy nauczysz się władać angielskim tak, aby móc oddać to, co Ci w duszy gra, na kartce, a dodatkowo zrobić to w sposób, jaki oczekujesz – chwytliwie, poruszająco, zabawnie. To będzie zależeć tylko od Twojej koncepcji.

Co istotne, w noProblem można doskonalić znajomość języka albo zacząć naukę angielskiego od zera – zawsze jest na to czas! My-Key, przygotowywał się przez pewien czas do swojej muzycznej podróży za granicę. Znalazł szkołę języka angielskiego noProblem, w której lektorzy byli otwarci na jego potrzeby i zaproponowali indywidualne szkolenie językowe.

Stawiamy na praktyczny i skuteczny angielski. Co to tak naprawdę oznacza? Indywidualne zajęcia to mocna strona noProblem i coś, co może zachęcić najbardziej wymagających słuchaczy oraz kursantów mających szczególne potrzeby (na przykład artystów). Rozumiemy, że nie każdy czuje się dobrze, pracując w grupie i wiedzą, że w pewnych przypadkach o wiele lepszym rozwiązaniem są solowe spotkania online.

Zajęcia zawsze mają formę warsztatów, więc można od razu przejść do wykorzystywania języka angielskiego w praktyce. Dla osób, które planują wyjazd za granicę – na przykład dla artystów myślących o zawojowaniu Europy czy świata – praktyka ma wyjątkowe znaczenie.

Angielski dla twórców, wokalistów i artystów.

Szkoła języka angielskiego noProblem – szeroki wybór kursów

Kursy języka angielskiego online dla wokalistów, muzyków i autorów tekstów to nie jedyna grupa zajęć, jakie oferujemy. W noProblem odbywają się także różnorodne specjalistyczne kursy języka angielskiego online, wśród ktorych możemy wyróżnić m.in.:

Dużą popularnością cieszy się również angielski dla firm, który pozwala podnieść poziom praktycznej znajomości tego języka wśród pracowników na różnych szczeblach.

W noProblem mamy słuchaczy z całej Polski, którzy skutecznie rozwijają swoje umiejętności językowe. Angielski online dla dorosłych prowadzimy w różnej formie na kilku poziomach zaawansowania. Możesz u nas zdecydować się na indywidualny kurs angielskiego online bądź zapisać się na angielski w grupie – od Ciebie zależy to, jak chcesz pracować.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.