Kurs angielskiego dla dorosłych – poziom zaawansowany

Kurs angielskiego dla dorosłych - poziom zaawansowany 1

Angielski dla zaawansowanych to kurs dla osób posiadających konkretną wiedzę i umiejętności językowe. Na kurs dla zaawansowanych w noProblem mogą zapisać się zarówno nowi słuchacze, jak i osoby, które wcześniej brały udział w innych kursach w naszej szkole i chcą dalej się rozwijać. Unikalna metoda nauczania oraz zaangażowanie polskojęzycznych i anglojęzycznych lektorów pozwalają skutecznie doskonalić sprawność w posługiwaniu się językiem angielskim. Dzięki temu nasi kursanci są w stanie w pełni uczestniczyć w życiu zagranicznej społeczności akademickiej oraz doskonale odnajdują się w międzynarodowym środowisku pracy.

Wybierz kurs angielskiego dla zaawansowanych i naucz się szybko formułować myśli w tym języku oraz sprawnie reagować w trakcie konwersacji.

Dlaczego warto podjąć naukę języka angielskiego online na poziomie zaawansowanym?

Zaawansowany angielski otwiera drzwi wymarzonych uczelni oraz miejsc pracy. Nie jest możliwe odnalezienie się w międzynarodowym środowisku nauki czy pracy bez umiejętności posługiwania się zarówno potoczną angielszczyzną, jak i płynnym i bogatym językiem branżowym. Kurs języka angielskiego dla osób, których interesuje zaawansowany poziom nauki, pozwala przekroczyć kolejne bariery mentalne oraz zdobyć cenną swobodę w komunikowaniu się. Biegłość językowa to umiejętność, która zdecydowanie ułatwia wspinanie się po szczeblach kariery oraz realizację ambicji zawodowych. Język angielski dla zaawansowanych w noProblem pozwoli Ci wykształcić biegłość językową w przyjazny i szybki sposób.

Kurs angielskiego dla dorosłych - poziom zaawansowany 3

Do kogo kierujemy zaawansowany kurs angielskiego?

Słuchacze decydujący się na kurs angielskiego online dla zaawansowanych kierują się różnymi pobudkami. Sporą część z nich stanowią osoby zainteresowane podjęciem studiów za granicą, np. w Wielkiej Brytanii czy USA. Wielu kursantów decyduje się szlifować swój angielski, wybierając kurs zaawansowany, ponieważ ich planem jest podjęcie pracy w zagranicznych firmach w Polsce lub innych krajach. Nauka języka angielskiego online na poziomie zaawansowanym w noProblem to również doskonałe rozwiązanie dla osób mających przygotowanie pedagogiczne i chcących uczyć tego języka w szkołach publicznych lub prywatnych w naszym kraju.

Niezależnie od tego, jaki cel Ci przyświeca – jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje językowe do bardzo wysokiego poziomu, to kurs angielskiego zaawansowany w noProblem jest wprost stworzony dla Ciebie.

Kurs angielskiego dla dorosłych - poziom zaawansowany 5

Angielski dla zaawansowanych – naturalny etap rozwoju językowego

Umiejętności językowe na poziomie zaawansowanym (C1-C2) są wysoce cenione przez pracodawców oraz uczelnie na całym świecie. Optymalnym rozwiązaniem, na ich opanowanie jest skorzystanie z kursu angielskiego online dla zaawansowanych bezpośrednio po ukończeniu kursu dla średnio zaawansowanych w noProblem. Językowa reaktywacja po pewnym czasie braku obcowania z angielskim może nieco spowolnić i utrudnić rozwój w tym obszarze. Dzięki ciągłemu zanurzeniu w języku można płynnie pokonywać trudności pojawiające się w trakcie nauki. Nie oznacza to, że trzeba mieć certyfikat B2, aby móc zapisać się na angielski zaawansowany w szkole języka angielskiego noProblem. Diagnoza poziomu stopnia zaawansowania językowego słuchacza odbywa się w trakcie krótkiej, niezobowiązującej rozmowy – jest to praktyczna weryfikacja, której ze względu na nasze metody, nie jest w stanie zastąpić wypełnienie standardowego testu.

Kurs angielskiego dla zaawansowanych w noProblem

Być może po przeczytaniu tych wszystkich informacji uznałeś, że nauka angielskiego dla zaawansowanych to zbyt wysoki próg. Nie popełniaj tego błędu! Nawet jeśli osiągnięcie poziomu średniozaawansowanego wymagało od Ciebie włożenia sporego wysiłku w naukę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej się rozwijać. U nas możesz tego dokonać poprzez udział w warsztatach grupowych lub szkoleniach indywidualnych. Obie formy zajęć mogą przyjąć formę intensywnego kursu angielskiego. Warto kontynuować naukę w noProblem, ponieważ bez płynnej znajomości języka angielskiego trudno myśleć o dobrych zagranicznych studiach albo pracy.

W noProblem już dawno uporaliśmy się z problemem nieefektywnych oraz archaicznych programów i metod nauczania. Wybierając nasz kurs, zapewniasz sobie to, czego nie zagwarantują Ci tradycyjne lekcje angielskiego dla zaawansowanych. Nasze zajęcia prowadzone są w wygodnej formie online z wykorzystaniem specjalnej platformy dostosowanej do autorskiej metody nauczania noProblem. Kurs zaawansowany w noProblem zawiera ciekawe, interaktywne materiały dopasowane do zainteresowań i poziomu naszych Słuchaczy.

szkoła języka angielskiego noproblerm
Kurs angielskiego dla dorosłych - poziom zaawansowany 8

Co istotne, nasi lektorzy regularnie sporządzają raporty z przeprowadzonych zajęć, które są następnie analizowane przez metodyka. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad językowym rozwojem słuchaczy i dostosowujemy sposób realizacji kursu. Oznacza to, że grupy pozostające na tym samym poziomie mogą w danym momencie pracować na innych materiałach. Wszystko po to, aby nauka angielskiego dla zaawansowanych w noProblem była maksymalnie efektywna! Nie ma więc przypadku w tym, że naszymi słuchaczami zostają osoby pragnące mówić biegle po angielsku i planujące studia lub pracę np. w Australii, USA czy Wielkiej Brytanii.

Angielski dla zaawansowanych wymaga zaangażowania do prowadzenia zajęć zarówno lektorów polskojęzycznych, jak i Native Speakerów. Prowadzą oni zajęcia na zmianę: polski lektor odpowiada za wyjaśnienie prawidłowej wymowy, gramatyki i mechanizmów językowych, natomiast Native Speaker sprawdza nabyte umiejętności i pomaga rozwijać słownictwo w praktyce.

Zaawansowany kurs angielskiego dla osób z całego kraju

Nie korzystamy z tradycyjnych podręczników, nie zanudzamy słuchaczy kserówkami i mechanicznym bezrefleksyjnym wypełnianiem ćwiczeń. Rozwiązujemy Wasze języki, uczymy biegłości praktycznej. Spersonalizowane podejście do każdego słuchacza gwarantuje, że wspólnie wypracowujemy taki plan działania, który jest naprawdę skuteczny i przynosi pożądane efekty w zadowalającym czasie. Ze względu na to, że nasze kursy języka angielskiego dla zaawansowanych prowadzimy w formie online, możesz zostać naszym słuchaczem, mieszkając w dowolnym mieście w Polsce i poza nią. To dla Ciebie dodatkowa korzyść, ponieważ możesz rozwijać swój angielski bez wychodzenia z domu i wydawania fortuny na dojazdy.

Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń i uwierz, że biegłość językowa leży w zakresie Twoich możliwości.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.