Angielski poziom B1 kursy online

Opanowałeś już podstawy języka angielskiego i chcesz wejść na wyższy poziom zaawansowania? Angielski B1 w noProblem to szansa na postawienie kolejnego kroku w Twoim rozwoju językowym. Regularny trening językowy, jaki zapewnisz sobie, decydując się na udział w naszych zajęciach, umożliwi Ci zarówno utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, jak i kompleksowe podniesienie swoich umiejętności.

Chcesz osiągnąć poziom B1 w angielskim? Zachęcamy do skorzystania z oferty noProblem!

Poziom angielskiego B1 – jaki zakres umiejętności obejmuje ten stopień zaawansowania?

Jeśli postawiłeś sobie za cel, aby opanować na poziomie B1 angielski, musisz zdawać sobie sprawę z tego, jakie wymogi stawia przed Tobą ten stopień zaawansowania językowego. Co powinieneś umieć, by móc powiedzieć, że znasz język angielski na średnio zaawansowanym poziomie B1?

  • Znając angielski na poziomie B1, potrafisz zrozumieć najważniejsze myśli zawarte w wypowiedziach po angielsku, które dotyczą bliskich Ci zagadnień. Jesteś także w stanie oglądać programy telewizyjne czy audycje radiowe poświęcone aktualnym wydarzeniom lub Twoim pasjom i wychwytywać z nich główny przekaz, pod warunkiem, że wypowiedzi formułowane są wyraźnie i stosunkowo wolno.
  • Umiejąc angielski na poziomie B1, jesteś w stanie zrozumieć główne przesłanie nieskomplikowanych tekstów na znane sobie tematy. Dotyczy to kwestii związanych m.in. z edukacją, pracą czy czasem wolnym.
  • Władając angielskim na B1, potrafisz tworzyć proste, spójne teksty na tematy, które są Tobie znane lub Cię interesują. Umiesz napisać m.in. email, nieformalny list, pisemny opis osoby czy ogłoszenie.
  • Po tym, jak ukończysz kurs angielskiego B1, powinieneś poradzić sobie w więkzości sytuacji, jakie mogą Cię spotkać podczas podróży do kraju, w którym używa się tego języka.

Kurs angielskiego B1 w noProblem – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Interesuje Cię warty uwagi kurs angielskiego B1? Postaw na angielski Lublin w noProblem! Słuchaczom naszej szkoły zapewniamy możliwość uczenia się języka przez praktykę. Zajęcia prowadzone są przez lektorów polskojęzycznych i native speakerów, dzięki czemu nie tylko kompleksowo rozwiniesz się językowo, ale także przełamiesz swoją blokadę komunikacyjną.

W noProblem oferujemy angielski online, co sprawia, że możesz zostać naszym słuchaczem niezależnie od tego, w jakiej miejscowości mieszkasz. Nauka u nas jest więc nie tylko skuteczna, ale i wygodna! Warto podkreślić, że poza kursem angielskiego B1 proponujemy kursy dla osób, które interesują inne poziomy angielskiego, w tym:

Zapraszamy do kontaktu!