Kurs angielskiego online – 🧠 wszechstronna nauka z lektorem plus dziesiątki dodatkowych materiałów interaktywnych w cenie

Angielski online zapewnia naukę na dedykowanej platformie z elastycznym harmonogramem w zaciszu własnego domu. Nauka angielskiego może często wydawać się trudna i przytłaczająca, proponowane przez nas lekcje angielskiego online są opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego z wieloletnim stażem, a realizowane na profesjonalnej platformie e-learning. Dodatkowym atutem kursu online jest możliwość uczestniczenia w lekcjach podczas kwarantanny bez obaw o zarażenie się koronawirusem.

Na kurs „angielski online” można zapisać się z dowolnego miejsca na świecie i uczyć się języka będąc w innym kraju. Przy realizacji zajęć opieramy się na profesjonalnych rozwiązaniach platform LMS (e-learning) nie jest to jedynie videokonferencja typu Skype. Słuchacze uczestniczący w zajęciach grupowych widzą i słyszą się nawzajem oraz lektora, który ma do dyspozycji szereg narzędzi z wirtualną tablicą włącznie.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Nauka języka angielskiego online

Angielski przez internet ułatwia zdobycie umiejętności językowych umożliwiających komunikację w języku angielskim. Kursy angielskiego online dostępne w szkole noProblem oferują naukę języka od podstaw lub w różnych stadiach zaawansowania, oferujemy również specjalistyczne kursy online. Uczestnictwo słuchacza w zajęciach online nie jest wymagające technicznie. Potrzebna jest przeglądarka Chrome i łącze internetowe o minimalnych parametrach.

Szkoła noProblem obejmuje szeroki zakres obszarów tematycznych i poziomów, dlatego każdy znajdzie u nas kurs angielskiego online dostosowany dla siebie. Dla słuchaczy przywiązanych do metod klasycznych przygotowaliśmy zajęcia online, które prowadzane są przez lektora przed tablicą, transmisja realizowana jest ze studia (klasy), słuchacze się słyszą i widzą, widzą oczywiście lektora (profesjonalne mikrofony i kamery, widoczna tablica).

Co mówią słuchacze on zajęciach online w noProblem?

kurs angielskiego online dla firm

Angielski online dla firm

Proponowany przez noProblem angielski online dla firm został opracowany w oparciu o kursy z Wielkiej Brytanii, dedykowane są one również osobom, które znając zaledwie podstawy języka angielskiego, po kursie są w stanie swobodnie posługiwać się eksperckim słownictwem wymaganym na danym stanowisku.

Business English kurs online ma na celu naukę ważnego, specjalistycznego słownictwa i zwrotów dla biznesu, które są pomocne w rozwijaniu kariery. Angielski biznesowy kurs online pomaga rozwinąć język niezbędny do efektywnej komunikacji w miejscu pracy. Kurs ma na celu dać swobodę wypowiedzi w typowych sytuacjach biznesowych i zawodowych.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Angielski dla początkujących online

Nauka angielskiego od podstaw online ma na celu przygotowanie do codziennego używania języka angielskiego. Ten kurs online pomoże w przyswojeniu podstawowych umiejętności angielskiego. Zapewni wiarę w siebie podczas codziennych sytuacji oraz poprawi umiejętności słuchania.

Angielski online dla początkujących został zaprojektowany tak, aby po jego ukończeniu uczestnik radził sobie w codziennych sytuacjach i czynnościach związanych z językiem angielskim. Czyli na przykład witania się i przedstawiania, uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, opisywania rzeczy i wyrażania własnych myśli, składania ofert i próśb, wyrażania pozytywnych i negatywnych opinii. Ukończeniu tego kursu online pozwoli słuchaczom przejść do kolejnego etapu lekcji angielskiego online.

angielski dla początkujących online
angielski online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych

Język angielski traktowany jest jako międzynarodowy, znając chociażby jego podstawy, jesteśmy w stanie porozumieć się w każdym kraju. Kurs angielski dla dorosłych online jest dedykowany osobom, które nie miały nauki angielskiego w szkole lub z różnych względów nie przyswoiły sobie umiejętności posługiwania się nim. Angielski online dla dorosłych jest świetną alternatywą dla osób, które mają opór przed zapisaniem się na kurs z racji wieku. Lekcje angielskiego online pozwalają na komfortowe uczenie się angielskiego przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty.

Nauka angielskiego dla dorosłych online pozwoli na poszerzenie słownictwa, opanowanie gramatyki, poprawne konstruowanie zdań. Internetowy kurs angielskiego został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych nie stanowiło problemu.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Intensywny kurs angielskiego online

Jest to kurs przeznaczony dla osób mających określony cel nauki, dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się języka lub przypomnieć dawno nabyte lecz nie używane umiejętności językowe. W osiągnięciu tego celu pomocny będzie szybki kurs angielskiego online.

Intensywny angielski online jest szansą na poprawę umiejętności komunikowania się w języku angielskim w krótszym czasie. Uczestnicy mogą wybierać od zajęć dla początkujących do zaawansowanych w oparciu o ich bieżącą wiedzę. Szybka nauka angielskiego online poprzez poprawę umiejętności komunikacyjnych w jednym z najpopularniejszych języków międzynarodowych, może przyczynić się do poszerzenia możliwości kariery i wyższych wynagrodzeń.

intensywny kurs angielskiego online

nauka angielskiego online z native speakerem

Angielski online z native speakerem

Kurs ten jest dedykowany nie tylko osobom, które chcą nauczyć się języka angielskiego i poprawnej wymowy, ale również dla osób, które potrafią czytać i pisać w tym języku lecz mają problem z rozumieniem tekstu mówionego i prawidłową wymową.

Nauka angielskiego online z native speakerem jest najlepszym sposobem na budowanie płynności mowy, naukę prawidłowej wymowy, akcentu i gestów, rozumienie idiomów, nauczenie się używania wszystkich wyuczonych słów i gramatyki. Lekcje angielskiego z native speakerem online są kluczem do sukcesu, gramatyka jest przyswajana w sposób naturalny, bez regułek. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, nauczyciel po angielsku tłumaczy znaczenie niezrozumiałych słów i fraz.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Nauka angielskiego online z lektorem

Jest to kurs przeznaczony dla osób, dla których priorytetem jest poprawa wymowy, oraz tych, którzy mają lęk przed rozmową w obcym języku. Nauka języka angielskiego online z lektorem to połączenie wykładów z elementami słuchania i mówienia, pomaga to zdobycie pewności siebie i pozwala na swobodną komunikacje w języku angielskim.

Kurs angielskiego z lektorem online przyczyni się do poprawy wymowy, zwiększenia płynności mowy, poszerzenia słownictwa angielskiego, lepszego rozumienia tekstu słuchanego, umiejętności prowadzenia rozmów przez telefon.

nauka angielskiego online z lektorem

Kurs angielskiego online cena

Jednym z ważniejszych aspektów wyboru kursu angielskiego online jest cena. Pomimo tego, że kurs angielskiego online jest płatny, jest on przystępniejszy od kursów stacjonarnych. Wybierając indywidualny kurs języka angielskiego online, możesz być pewien, że jego cena będzie niższa od tradycyjnego kursu.

ONLINE
WARSZTATY
grupy nie więcej niż 5 osób (gwarantowane umową)
18,65 PLN / 45 minut
155 godzin w 10 miesięcy
 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne
 • gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu
 • lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
 • lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
 • native speakerzy z wielu zakątków świata
 • lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
 • lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
 • słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
 • słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
 • słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
 • słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
 • słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
 • słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
 • + wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
CZEGO
UCZYMY?
 • szybkiego formułowania zdań
 • poprawnego formułowania zdań
 • najczęściej używanych słów i zwrotów
 • nauka: wymowa i akcentowanie
 • nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • języka business/techniczny/ogólny
 • strategii szybkiego doboru słownictwa
 • strategii pozbywania się barier językowych
ONLINE
SOLO
nauka indywidualna
negocjuj / 60 minut
80 - 120 godzin
 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne
 • gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu
 • gratis: słuchawki z mikrofonem
 • lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
 • lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
 • native speakerzy z wielu zakątków świata
 • lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
 • lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
 • słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
 • słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
 • słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
 • słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
 • słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
 • słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
 • + wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
 • * zdjęcie słuchawek poglądowe. Dostarczany sprzęt może wyglądać inaczej. Aby otrzymać darmowy zestaw podpisz umowę oraz użyj hasła "RIO GRANDE" podczas kontaktu z nami.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące kursu angielskiego online:

✅ Nie. Aby wziąć udział w naszym kursie, potrzeba jedynie dostępu do Internetu (np. w formie Wi-Fi) oraz sprawnie działającej przeglądarki internetowej. Dostęp do dedykowanej platformy e-learningowym zapewnimy Ci sami.

✅ Tak, oczywiście. Nasze kursy angielskiego online przewyższają skutecznością kursy stacjonarne.

✅ Tak, oczywiście. Z naszą szkołą współpracują zarówno polscy lektorzy (z wykształceniem kierunkowym), jak i native speakerzy (również z wykształceniem kierunkowym), pochodzący z wielu krajów anglosaskich.

✅ Oczywiście. Program edukacyjny noProblem oparty jest na autorskiej metodzie nauczania, dzięki której uczestnik naszych kursów rozwija wiele zdolności językowych jednocześnie – wśród nich znajduje się: sprawne posługiwanie się językiem angielskim w rozmowie, lepsze rozumienie anglojęzycznego rozmówcy, poprawa akcentu kursanta oraz doskonalenie jego słuchu w powyższym zakresie.

✅ Tak oczywiście, chociaż większy nacisk kładziemy na ustne testy sprawdzające.

✅ Tak. Każdy słuchacz uzyskuje dostęp do zapisów z poszczególnych sesji oraz dodatkowo zapis przebiegu zajęć w formacie pdf.

✅ Oferta edukacyjna naszej szkoły ukierunkowana jest na osoby dorosłe.

✅ Aktywacja dostępu do naszego systemu jest w pełni darmowa.

✅ Zajęcia indywidualne 2 razy w tygodniu lub częściej (wedle potrzeby słuchacza), zajęcia grupowe 3 razy w tygodniu lub 2 razy w tygodniu.

✅ W naszej szkole językowej stawiamy na kameralny klimat zajęć. Dlatego w każdej z grup warsztatowych (grupowych) znajduje się zawsze maksymalnie 5 osób (co określają również zapisy naszej umowy).