Dlaczego lepiej uczyć się angielskiego przez internet w noProblem

Interesują Cię te kursy języka angielskiego dla dorosłych, dzięki którym wypracujesz u siebie swobodę językową? Sprawdź co nas wyróżnia, skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że skuteczna nauka angielskiego to noProblem! Pomagamy słuchaczom z całej Polski i zagranicy rozwinąć umiejętność posługiwania się językiem angielskim, która jest w wielu przypadkach warunkiem koniecznym do uzyskania awansu zawodowego, przebranżowienia się czy choćby komfortowego podróżowania po świecie czy mieszkania poza Polską. Język angielski online z lektorem w noProblem jest szansą na to, abyś podczas konwersacji z obcokrajowcem czuł/a się jak ryba w wodzie.

Ucz się angielskiego we własnym tempie! Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, jak wygląda angielski online w noProblem!

Kurs online w noProblem – z czego wynika jego efektywność?

Nauka angielskiego online w w naszej szkole odbywa się za pośrednictwem opracowanej na potrzeby nauki języków obcych platformy internetowej. Wersja której używamy została dostosowana do założeń metodycznych noProblem. Aby rozpocząć, potrzebujesz jedynie przeglądarki, mikrofonu i słuchawek. Wskazana jest również kawa 🙂 . To jeden z wielu powodów, które sprawiają, że nasza szkoła języka angielskiego jest chętnie wybierana przez kursantów z całej Polski. Na jakie inne aspekty związane z kursami noProblem warto zwrócić uwagę?

Lekcje angielskiego online z lektorem i wykwalifikowanym native speakerem

Kursy języka angielskiego online noProblem wyróżnia to, że stawiamy na kształtowanie praktycznych umiejętności językowych. Z tego powodu słuchacze mają zajęcia z przynajmniej dwoma zawodowymi lektorami: polskojęzycznym, odpowiedzialnym za naukę wymowy, podstawowej gramatyki i technik szybkiego formułowania myśli oraz obcojęzycznym – native speakerem – dla którego angielski jest językiem ojczystym. To nie są jedynie luźne konwersacje-rozmowy. Każde zajęcia z lektorem obcojęzycznym to świadomy krok w kierunku rozwijania Twoich potrzeb językowych.

Maciej opowiada o kursie języka angielskiego online. Kim jest Maciej?
Nasi słuchacze o noProblem

Nauka online z użyciem interesujących, autorskich materiałów

Materiały, z których korzystają Josiah, Anette, Elke czy Ana, prowadzących nasz internetowy kurs angielskiego, zostały opracowane od zera. Każdy ich aspekt został metodycznie przemyślany oraz przetestowany. Oczywiście nie poprzestajemy na dotychczas przygotowanych materiałach i cały czas tworzymy nowe. Poruszaną tematykę aktualizujemy i dobieramy do grup wiekowych. Zanim wykorzystamy dane materiały na regularnych zajęciach, weryfikujemy ich skuteczność podczas darmowych sesji języka angielskiego, w ramach prowadzonego przez nas programu „English Beta Testers”, organizowanych cztery razy w roku dla ochotników. Dzięki temu wiemy, że są one angażujące i maksymalnie efektywne.

Język angielski online w noProblem – kluczem jest platforma i praktyka

Angielski z native speakerem online w noProblem skupia się na praktycznej komunikacji w symulowanych sytuacjach życiowych. Na naszych zajęciach wcielisz się między innymi w rolę pacjenta w klinice czy spóźnionego na samolot turysty, który chce zarezerwować w recepcji hotelowej pokój z widokiem na morze. Nauka angielskiego przez Internet w noProblem sprawi, że poradzisz sobie językowo w każdej sytuacji.

Jako uczestnik naszego kursu dowiesz się, jak prowadzić small-talk biznesowy, a także spokojnie i rzeczowo odpowiadać podczas rozmowy o pracę. Dzięki nam bez trudu zapytasz w zagranicznym sklepie o karczochy, arbuza, kiełbasę czy wino. Zatankujesz samochód w USA, Kanadzie i Australii, płacąc polską kartą, nawet jeśli na dystrybutorze zobaczysz odmowę i informację „See the cashier”. Znajdziesz polecanego kebsa na końcu świata. Zagadasz i zaprzyjaźnisz się z poznanymi obcokrajowcami w Mikołajkach, Suścu, Tulum czy Zanzibarze.

W trakcie zajęć porozmawiamy o Twojej ulubionej kuchni, przedyskutujemy temat wyższości singlemalt nad blended. Wspólnie zwrócimy nasze oczy ku niebu – pogadamy Starlinkach, Marsie lub sztucznej inteligencji. Nie przeszkodzi nam to w tym, by spokojnie „przesiąść się” na temat Eda Snowdena oraz Big Data. Powiedz nam o tym, jakie są Twoje zainteresowania, a istnieje szansa, że na ich podstawie przygotujemy odpowiednie materiały i będziemy w oparciu o nie pracować podczas kursu online!

Język angielski online dla dorosłych jest prowadzony z myślą o słuchaczach zarówno z Polski jak i z zagranicy. Podczas zajęć nie używamy standardowych podręczników. Korzystamy z autorskich materiałów (teksty, audio, animacje video, infografiki) po to, aby nauka była jak najbardziej urozmaicona, bezstresowa i skuteczna. Chcesz zobaczyć przykładowe zajęcia w 1:40 minuty? Znajdziesz je tutaj.

Doświadczeni metodycy noProblem przygotowali założenia dydaktyczne kursów, materiały tekstowe oraz multimedia specjalnie na potrzeby nauki za pośrednictwem platformy. Realizację klipów audio, video oraz grafik wedle naszych pomysłów powierzyliśmy entuzjastom Photoshopa, After Effects i Audition.

Angielski zdalnie w noProblem to coś znacznie więcej niż normalne lekcje online języka angielskiego. Poznaj tajniki naszych kursów i doświadcz ich wyjątkowości „na własnej skórze”!

Jak wygląda nauka języka angielskiego online w noProblem – sprawdź!

Każdy internetowy kurs angielskiego w noProblem prowadzony jest w innowacyjny sposób – wykorzystujemy w tym celu platformę LMS, dostosowaną do naszych metod nauczania. Co daje to rozwiązanie? Oprócz tego, że widzisz i słyszysz pozostałych słuchaczy, masz dostęp do tablicy wirtualnej, na której lektor pisze odręcznie (używa tabletu tekstowego). Ćwiczenia na niej widoczne skonstruowane są w taki sposób, aby słuchacze mogli aktywnie je rozwiązywać. Przesuwasz, łączysz, dobierasz, odkrywasz wyrazy, zdania i frazy. Zaznaczasz nowe słowa markerem. Jesteś cały czas zaangażowany w zajęcia. Podczas zajęć korzystamy z autorskich animacji video, które trudne zagadnienia przedstawiają w przystępny sposób. Obraz tłumaczy więcej niż tysiąc słów. Decydując się na nasz kurs z języka angielskiego online, nie musisz niczego instalować. Jeśli masz dostęp do Internetu, uczestniczysz w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, używając komputera, tabletu lub telefonu.

Kursy języka angielskiego online w noProblem są zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Będziesz się uczyć z przynajmniej dwoma lektorami: polskojęzycznym i obcojęzycznym. Raz zajęcia będą odbywać się z jednym lektorem, raz z drugim. Materiał przez nich realizowany jest opracowany i na bieżąco koordynowany przez metodyka noProblem. Nic nie pozastawiamy przypadkowi. Nauka języka angielskiego online odbywa się u nas od strony praktycznej – żadnych dywagacji akademickich. Wypracujesz umiejętność szybkiego formułowania myśli, dzięki czemu z będziesz sprawnie zadawać pytania oraz na nie odpowiadać. Wykształcisz poprawną wymowę oraz zrozumiesz, jakie mechanizmy rządzą językiem angielskim. Dodatkowo, wszystko to zrobisz bez stresu, jednym słowem – noProblem.

Uczestnicy naszych warsztatów grupowych z języka angielskiego cenią to, że grupy zajęciowe są małe i liczą maksymalnie 5 osób. Dzięki temu każdy z kursantów dysponuje odpowiednią ilością czasu, aby rozmawiać po angielsku z lektorem i pozostałymi uczestnikami.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem. Dołącz do nas!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Co Cię interesuje?

Kursy języka angielskiego online – zapisz się na kurs angielskiego na każdym poziomie zaawanasowania!

W noProblem umożliwiamy słuchaczom naszych kursów angielskiego online oglądanie przeprowadzonych zajęć również po ich zakończeniu. Wystarczy, że po zalogowaniu się w systemie przejdziesz do archiwum, a następnie klikniesz „Play”. Możesz dowolnie przewijać i pauzować nagranie. Nic cię nie ominie!

Angielski zdalnie w noProblem jest wyjątkowo komfortowy także z tego powodu, że wszystko znajduje się jednym miejscu i pod ręką. Nie ma problemów z gubieniem „kserówek” czy zapominaniem podręcznika na zajęcia. Możesz notować w systemie podczas zajęć, a sporządzone notatki widoczne są tylko dla Ciebie. Archiwalne zajęcia, zapiski z lekcji i materiały dodatkowe – wszystko jest łatwo dostępne z poziomu twojego konta z dowolnego miejsca na świecie.

Prowadząc kursy języka angielskiego online w noProblem, przykładamy dużą wagę nie tylko do jakości merytorycznej, ale i technicznej naszych zajęć. Możesz mieć pewność, że usłyszysz każde słowo i zobaczysz każdy gest. Podczas zajęć używamy studyjnych mikrofonów i kamer, a niewdzięczne do zapamiętania zagadnienia językowe wyjaśniamy za pomocą efektów specjalnych i green boxu.

U nas nigdy nie będziesz się nudzić. Po zajęciach przypiszemy do twojego konta dodatkowe ćwiczenia interaktywne, które bezpośrednio nawiązują do ich tematyki. Ćwiczenia są dostępne 24/7. Pracujesz z nimi samodzielnie, tylko jeśli chcesz – nie jest to obowiązkowa praca domowa, a nasze kursy językowe dla dorosłych nie mają formy standardowej lekcji angielskiego online. Nie musisz się obawiać przypływu nieprzyjemnych wspomnień rodem ze szkolnej ławy!

Nie czujesz się technicznym ninją i nieco obawiasz się tego, czy nauka angielskiego online nie okaże się zbyt dużym wyzwaniem? Bez obaw – poznaj nasz system za darmo i zobacz, że bez problemu dasz sobie radę! Zanim rozpoczniesz kurs, spotkamy się na zupełnie bezpłatnym, trzydziestominutowym spotkaniu, aby przedstawić Ci wszystkie funkcjonalności platformy. W razie potrzeby pomożemy skonfigurować Twój sprzęt, dobrać mikrofon i kamerę. Odpowiemy na wszystkie pytania techniczne. Od pierwszych zajęć będziemy mogli zająć się tylko angielskim!

Komputery i Internet mają to do siebie, że lubią niekiedy płatać figle. Co w takim przypadku? Wychodzimy naprzeciw naszym kursantom i problemy techniczne bierzemy na siebie! Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania, które czasami ma swoje humory, ale nie stracisz ani minuty. W obiektywnej rejestracji długości zajęć pomaga nasz system. Pod koniec kursu sprawdzamy wszystkie nasze „wypadki przy pracy”, sumujemy ilość minut. Jeśli zaistnieje taka konieczność, Twoja grupa dostanie dodatkowe, gratisowe zajęcia.

Staramy się, aby język angielski online w noProblem był na jak najwyższym poziomie. Z tego powodu dajemy Ci możliwość regularnej oceny każdych zajęć. Jak to się odbywa? Po każdych zajęciach wyświetlimy Ci ankietę. Wystaw notę zajęciom, wybierając wartość od 0 do 10. W ramach oceny możesz również dopisać swoją opinię. Gwarantujemy, że czytamy wszystkie ankiety i reagujemy natychmiast na przekazane uwagi.

Język angielski online
Dlaczego warto uczyć się angielskiego online w noProblem

Mikrofon studyjny używany do prowadzenia zajęć angielski online
Podczas zajęć z wymowy używamy studyjnych mikrofonów
Studyjne słuchawki używane w czasie prowadzenia zajęć angielski online
Podczas zajęć z wymowy używamy studyjnych słuchawek

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Angielski online – jakie są korzyści z nauki w noProblem?

  • Kurs angielskiego online z certyfikatem zwykle jest nastawiony na przygotowanie kursantów do zdania określonego egzaminu. Zajęcia w noProblem mają inny, praktyczny charakter, dzięki czemu cieszą się opinią bardzo skutecznych. Przygotowujemy naszych słuchaczy do objęcia nowych stanowisk, na których język angielski jest preferowanym językiem komunikacji. Wielu z naszych słuchaczy po kursie w noProblem decyduje się aplikować na stanowiska, których nie brali pod uwagę przed nim.

  • Zdaniem wielu naszych słuchaczy metody, które wykorzystują nasze kursy języka angielskiego online, pozwoliły im zrozumieć mechanizmy języka angielskiego. Dzięki temu dostali „wędkę, a nie rybę”. Co to oznacza? Tak jak wszyscy potrafimy poprawnie wymówić każde, nawet najbardziej niezrozumiałe dla nas słowo w języku polskim, tak samo nasi słuchacze potrafią przeczytać poprawnie nawet nieznane im słowa w języku angielskim. Nie muszą uczyć się słów na pamięć. Zauważają zależności między słowami i potrafią zbudować na ich podstawie nowe, których nie nauczyli się wcześniej.
  • Nasze kursy angielskiego online są przygotowane w taki sposób, aby nasi słuchacze byli samowystarczalni w kontakcie z obcokrajowcami. Nauka angielskiego online w noProblem sprawia, że są oni w stanie nawiązać równorzędną rozmowę zarówno z Brytyjczykiem, Amerykaninem jak i Włochem, Portugalczykiem czy Hindusem, którzy posługują się językiem angielskim.

Angielski online 3
Kursy online w noProblem to 25% mowa, 19% nauki wymowy, 21% słownictwo i tylko 10% gramatyka. To wszystko realizowane przez dwóch różnych native speakerów w kursie (po 25%) oraz lektorów polskich.
  • Uczęszczający na nasze kursy języka angielskiego online słuchacze zauważyli, że w swoim środowisku wyróżniają się dobrą wymową i dynamiką wypowiedzi. Nie onieśmiela ich stres przed użyciem języka angielskiego, potrafią przedstawić swoje pomysły i racje, kreować własne rozwiązania i nie unikają „small talku”. Codziennie używają angielskiego w kontaktach służbowych i są wysłuchiwani. Nabrali pewności siebie, a bariera językowa nie jest już problemem.

Nasi słuchacze o noProblem:

Kim jest Marta?
Kim jest Jacek?
Kim jest Ola?
Kim jest Mariusz?
Kim jest Grzesiek?
Kim jest Ewelina?
Marlena


Szkołę NoProblem polecam wszystkim, którzy doceniają naukę przez śmiech i zabawę, bo KAŻDE zajęcia odbywały się w przyjaznej, wesołej atmosferze. 70 min trzy razy w tygodniu przy klasycznych szkołach angielskiego jest nie do przejścia. Ale na zajęcia do NoProblem School lecisz jak na skrzydłach. To, że chce ci się iść na lekcje to tylko jeden z wielu plusów. Szkoła bardzo szybko i profesjonalnie przeszła na nauczanie on-line podczas pandemii. Platforma, z której korzysta jest prosta w obsłudze, a świetna jakość audio i video sprawia, że nie czujesz, że lekcja odbywa się on-line. Zdecydowanie największą zaletą są lektorzy, – wykwalifikowani, z doświadczeniem i pasją. Lekcje prowadzą na luzie, ale mimo to lekcje są uporządkowane i tworzą pewną całość. Dzięki czemu nauka ma sens i daje konkretne umiejętności. Ja dzięki nauce w szkole nabrałam wiatru w żagle. Nie boję się pytać, nie boję się mówić i nie boję się już śmiać z własnych błędów. POLECAM szczerze!

Iwona – zajęcia grupowe

Więcej opinii dostępnych jest tu.


Cześć:) Jeżeli szukacie miejsca, gdzie zajęcia szybko stają się przyjemnym obowiązkiem to dobrze trafiliście ? startowałam z fatalnego poziomu a obecnie jestem w stanie nawet żartować po angielsku (tak, dla mnie to wyczyn). Miałam lekkie obawy przy przejściu na nauczanie zdalne, ale nic bardziej mylnego – praktycznie nie odczułam różnicy. To samo zaangażowanie, ta sama kreatywność w przygotowywaniu zajęć i ten sam profesjonalizm. Platforma, na której pracowaliśmy jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Ostatni moment na łezkę w oku… Już trochę tęsknię i mam poczucie zagubienia w dniach, w których odbywały się zajęcia ? No cóż… Polecam!

Marta – zajęcia grupowe

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Szkoła angielskiego online nauka na różnych poziomach zaawansowania

Angielski online w noProblem ułatwia zdobycie umiejętności językowych umożliwiających swobodną komunikację w języku angielskim. Kursy online dostępne w naszej szkole języka angielskiego oferują naukę na różnych poziomach (od A0 przez B2 do C1) – w ofercie noProblem znajdziesz m.in.:

Niezależnie od wybranego poziomu uczestnictwo słuchacza w zajęciach online nie jest wymagające technicznie. Potrzebujesz jedynie przeglądarki Chrome oraz łącza internetowego o minimalnych parametrach.

Kursy języka angielskiego online obejmują szeroki zakres obszarów tematycznych i poziomów, dlatego każdy znajdzie u nas kurs dostosowany dla siebie. Dla słuchaczy przywiązanych do metod klasycznych przygotowaliśmy zajęcia online, które prowadzane są przez lektora przy użyciu tablicy wirtualnej, a słuchacze oraz lektor widzą się i słyszą.

Nauka angielskiego online w noProblem (przyśpieszono parokrotnie)
Grafika obrazująca szkolenia online z zakresu języka angielskiego
Zajęcia angielski online dla firm

Kurs języka angielskiego online dla firm – krótkie lekcje czyli idealny wybór dla przedsiębiorstw

Proponowany przez noProblem angielski online dla firm to kurs opracowany na podstawie sprawdzonych wzorców z USA i Wielkiej Brytanii. Dedykowany jest osobom, które chcą przebyć drogę od znajomości podstaw języka angielskiego do etapu, gdzie będą w stanie swobodnie posługiwać się eksperckim słownictwem wymaganym na danym stanowisku.

Business English to kurs języka angielskiego online mający na celu naukę ważnego, specjalistycznego słownictwa i zwrotów dla biznesu, które są pomocne w codziennych obowiązkach zawodowych oraz w dalszym rozwijaniu kariery. Dzięki niemu słuchacze mogą rozwinąć język niezbędny do efektywnej komunikacji w miejscu pracy. Celem szkolenia jest opanowanie swobody wypowiedzi w typowych sytuacjach biznesowych i zawodowych.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Angielski dla początkujących online – opanuj podstawy i zacznij rozmawiać po angielsku

Kurs angielskiego online dla początkujących ma na celu przygotowanie do codziennego używania tego języka. W ramach zajęć kursanci przyswajają podstawowe umiejętności, przełamują swoje bariery językowe i kształtują wiarę w siebie podczas regularnego posługiwania się językiem angielskim w typowych sytuacjach. Poprawie ulega także ich zdolność słuchania i rozumienia rozmówcy w trakcie dyskusji w tym języku obcym.

Angielski online dla początkujących został opracowany w taki sposób, aby po jego ukończeniu uczestnik radził sobie w sytuacjach życiowych i innych czynnościach związanych z używaniem języka angielskiego. To nie angielski dla programistów lub innej grupy specjalistów – kurs języka angielskiego online dla początkujących stawia na skuteczne opanowanie podstaw językowych i swobodne posługiwanie się nimi w praktyce. Dzięki naszym zajęciom słuchacze z całej Polski mogą nabyć takie umiejętności jak m.in.:

  • witanie i przedstawianie się,
  • aktywne uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich,
  • opisywanie rzeczy i wyrażanie własnych myśli we własnym tempie,
  • składanie ofert i próśb,
  • wyrażanie pozytywnych i negatywnych opinii.

Ukończenie tego kursu online pozwoli słuchaczom przejść do kolejnego etapu zaawansowania w kolejnych kursach online. Co istotne, w noProblem proponujemy również naukę angielskiego online „od zera”, skierowaną do osób, które nie uczyły się wcześniej tego języka.

Grafika angielski online dla początkujących
Angielski dla początkujących w noProblem także online.
Angielski online nauka dorosłych
Nauka angielskiego online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych – na naukę języka nigdy nie jest za późno

Język angielski traktowany jest jako język międzynarodowy. Znając, chociażby jego podstawy, jesteśmy w stanie porozumieć się w bardzo wielu krajach. Kurs angielski dla dorosłych online stanowi dobry wybór dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z nauką angielskiego w szkole lub z różnych względów nie przyswoiły sobie umiejętności posługiwania się nim. Angielski online dla dorosłych w noProblem jest świetnym rozwiązaniem w przypadku osób, które mają opór przed zapisaniem się na kurs z racji dojrzałego wieku. Nasz kurs angielskiego online pozwala na bezstresowe i komfortowe uczenie się przy filiżance ulubionej kawy w grupach, które dobierane są na podstawie poziomu oraz wieku.

Nauka angielskiego online dla dorosłych w noProblem daje szansę na poszerzenie słownictwa, opanowanie gramatyki oraz poznanie sposobów na poprawne konstruowanie zdań. Internetowy kurs angielskiego został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność tak, aby porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych nie stanowiło problemu.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Intensywny kurs angielskiego online – popraw swoje umiejętności językowe w krótkim czasie

Osoby, które chcą szybko osiągnąć określony cel językowy, mogą skorzystać z proponowanych przez noProblem intensywnych kursów angielskiego online. Bez względu czy wybierzesz indywidualny kurs angielskiego online, czy też postawisz na format grupowy, priorytetem zajęć będzie osiągnięcie biegłości w mowie. Podczas zajęć skupiamy się na praktycznych aspektach nauki języka angielskiego.

Angielski online – warsztaty grupowe

Kursy języka angielskiego online w formie grupowej w noProblem odbywają się do trzech razy w tygodniu. Są to kursy przeznaczone dla osób mających wysoką motywację do nauki, szukających formatu zajęć, w którym bezpośredni kontakt z pozostałymi słuchaczami jest ważny. Grupy liczą maksymalnie 5 osób i na wyższych poziomach zaawansowania mogą składać się ze słuchaczy z różnych państw Europy. W grupach bardziej zaawansowanych niemal od samego początku zajęcia prowadzone są również przez native speakera. Docelowo są to dwie z trzech godzin w tygodniu.

Intensywny kurs grupowy online jest dobrym wyborem dla osób, które ze względu na charakter pracy, jaką wykonują, nie mogą mówić często po angielsku, ale jednocześnie planują zmianę na stanowisko, które przewiduje częste rozmowy z obcokrajowcami. Taki kurs sprawdzi się również w przypadku osób, które rozpoczynają lub wznawiają swoją przygodę z językiem angielskim. W przypadku grup początkujących i średniozaawansowanych częstotliwość nauki z lektorem polskojęzycznym jest większa. Grupy dobierane są na podstawie poziomu startowego oraz wieku. Nasi słuchacze mogą mieć pewność, że materiał realizowany na zajęciach jest ściśle dobrany do poziomu całej grupy. Nie „rzucimy Cię od razu na głęboką wodę”. Priorytetem nie jest „przerabianie materiału”, tylko realne postępy. Jeśli po jakimś czasie okaże się, że tempo Twojej nauki jest znacznie wyższe, zaproponujemy Ci przejście do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Intensywny kurs angielskiego online w noProblem

Język angielski online – szkolenia indywidualne

Podczas indywidualnego intensywnego kursu online spotykamy się na zajęciach do trzech razy w tygodniu. Częstotliwość zależy od poziomu startowego i obranego celu. Zajęcia indywidualne (FULL) online jak sama nazwa wskazuje, są dopasowywane do konkretnej sytuacji i potrzeb słuchacza. Plan zajęć jest elastyczny. Niektórzy preferują spotkania w ściśle określonych godzinach, niektórzy wolą ustalać terminy z miesiąca na miesiąc. To możliwe. W formule kursu indywidualnego online możesz odwoływać i zawieszać zajęcia – godziny odwołane nie przepadają.

Zawartość merytoryczna kursu jest dopasowana do konkretnej sytuacji słuchacza. Uczestnicy mogą wybierać od zajęć dla początkujących do zaawansowanych, w oparciu o ich bieżącą wiedzę. Kurs prowadzony jest zarówno przez lektora polskiego, jak i native speakera. Intensywny angielski online jest szansą na poprawę umiejętności komunikowania się w języku angielskim w krótszym czasie.

Angielski online. Poznaj naszych lektorów.

Angielski online z native speakerem – nauka żywego języka

Kurs język angielski online prowadzony przez native speakera jest kursem dedykowanym osobom o różnych potrzebach i oczekiwaniach. To najlepsza metoda na budowanie płynności mowy, naukę prawidłowej wymowy, akcentu i gestów czy rozumienie idiomów. Kurs angielskiego online z native speakerem stanowi również klucz do sukcesu, jakim jest przyswojenie gramatyki w naturalny sposób, bez „wkuwania na pamięć” regułek. Zajęcia z lektorem obcojęzycznym prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Niezrozumiałe słowa i frazy również tłumaczone są po angielsku – w umiejętny, opisowy sposób.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Nauka angielskiego online z doświadczonymi lektorami w noProblem

Mimo wielu lat nauki towarzyszy Ci bariera przed rozmową w języku angielskim? Angielski online w noProblem prowadzony przez doświadczonych lektorów polskojęzycznych i kompetentnych native speakerów stanowi szansę na przełamanie blokad językowych. Pewność siebie w tym zakresie przychodzi z czasem, ale nie jest to proces automatyczny. Jednym z warunków są widoczne postępy, które sami dostrzegamy. Pomaga w tym systematyczna nauka z naszymi lektorami. Poznaj ich!

Kurs angielskiego online z lektorem online przyczyni się do poprawy wymowy, zwiększenia płynności i poszerzenia użytecznego słownictwa. Nauczysz się szybko formułować zdania, dzięki czemu już nie zabraknie Ci słów i nie będziesz nagminnie zastanawiać się jakiego „czasu” użyć.

Angielski online z native speakerem
Nauka angielskiego online z lektorem w noProblem

Różnorodne kursy języka angielskiego online w atrakcyjnej cenie – podsumowanie

Nauka angielskiego przez Internet w noProblem jest świetnym rozwiązaniem nie tylko z powodu unikalnych metod nauczania, wygody czy wysokich kwalifikacji lektorów. Na uwagę zasługują również aspekty finansowe. Kursy języka angielskiego online w noProblem to inwestycja słuchacza w siebie, która pozwala mu rozwinąć się na polu zawodowym i zacząć zarabiać więcej. Stosunek czas zajęć/cena jest w przypadku naszych szkoleń i warsztatów zwykle korzystniejszy niż w przypadku tradycyjnych korepetycji. Warto również podkreślić możliwość skorzystania z rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty , która stanowi opłacalne rozwiązanie.

W noProblem oferujemy korepetycje online oraz zajęcia z języka angielskiego, które są idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów angielskiego, którzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki ich pasji do języka, uczymy w sposób, który motywuje i inspiruje, pomagając szybko i skutecznie przełamać bariery w mówieniu po angielsku.

Dzięki naszym metodom nauczania, uczniowie szybko i skutecznie przełamują bariery w mówieniu po angielsku, co pozwala im na swobodne wyrażanie swoich myśli i uczestniczenie w anglojęzycznych dyskusjach

Nasze lekcje online to świetna opcja dla osób, które chcą uczyć się w wygodnym dla siebie miejscu i czasie. Wypełnić formularz na naszej stronie internetowej to pierwszy krok, aby dostosować harmonogram zajęć do Twojego życia. Niezależnie od tego, czy masz na to ochotę rano czy wieczorem, możemy uczyć Cię w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Zapewniamy również możliwość nauki na każdym poziomie zaawansowania językowego, od podstaw do poziomu C2, co oznacza pełną biegłość i głęboką znajomość angielskiego. Nasze kursy są prowadzone zarówno przez lektorów angielskiego, jak i native speakerów, co gwarantuje kompleksowe podejście do nauczania.

Indywidualne lekcje są skoncentrowane na praktycznym użyciu języka i są dostosowane do specyficznych wymagań każdego ucznia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie osobiste podejście i potrzebują specyficznej pomocy w osiągnięciu pełnej znajomości języka.

Dzięki noProblem, angielski staje się językiem, który możesz opanować skutecznie i z przyjemnością, niezależnie od miejsca na ziemi, w którym się znajdujesz.

Nasze kursy skutecznie pogłębiają znajomość języka angielskiego na wszystkich poziomach. Każdy z naszych lektorów nie tylko naucza angielskiego, ale też inspiruje do jego aktywnego używania. Cenimy sobie różnorodność wśród uczniów, co wzbogaca doświadczenie edukacyjne. Uczestniczenie w kursach online to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na temat naszych kursów online – wystarczy wypełnić formularz. Nasze metody nauczania pomagają uczniom szybko i skutecznie przełamać bariery językowe. Jesteśmy gotowi uczyć Cię angielskiego, kiedy tylko masz na to ochotę i w miejscu, które Ci odpowiada.

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

lub zajęcia grupowe

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące kursu angielskiego online

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Ile kosztuje aktywacja dostępu do systemu nauki angielskiego online?

Aktywacja dostępu do naszego systemu jest w pełni darmowa.

Jak często odbywają się zajęcia w trakcie trwania kursu?

Zajęcia indywidualne 2 razy w tygodniu lub częściej (wedle potrzeby słuchacza), zajęcia grupowe 3 razy w tygodniu lub 2 razy w tygodniu.

Jaka jest maksymalna liczba osób w grupie np. w czasie nauki angielskiego online z lektorem?

Stawiamy na kameralny klimat zajęć. W czasie zajęć online w każdej z grup warsztatowych (grupowych) znajduje się maksymalnie 5 osób (co określają również zapisy naszej umowy).

Jak wygląda umowa? Z kim jest zawierana?

Umowa została zweryfikowana przez prawnika. Nie zawiera żadnych klauzul abuzywnych i niedozwolonych. Nie znajdziesz w niej również zapisów „małym drukiem”. A co najważniejsze umowa jest zawierana między Tobą, a noProblem. Nie podpisujesz umowy z bankiem, a raty na które rozkładamy opłaty za kurs są nieoprocentowane. noProblem to szkoła polska.
 

Czy mogę zapłacić za cały kurs z góry (lub np. za określony miesiąc bądź semestr)?

Istnieje możliwość opłaty z góry lub  rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty.

Kim są wasi lektorzy, z kim będę mieć zajęcia?

Zatrudniamy lektorów zawodowych (zarówno polskojęzycznych jak i obcojęczynych). Nasi lektorzy mają wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie. Sami ich rekrutujemy i szkolimy. Praca w noProblem nie jest dla nich pracą dorywczą, zatrudniamy ich w pełnym wymiarze godzin.

Czy podczas nauki angielskiego online będę mieć zajęcia z native speakerem?

Tak, oczywiście. Z naszą szkołą współpracują zarówno polscy lektorzy (z wykształceniem kierunkowym), jak i native speakerzy (również z wykształceniem kierunkowym), pochodzący z wielu krajów anglosaskich.

Czy podczas nauki angielskiego w Waszej szkole nauczę się poprawnie mówić?

Oczywiście. Program dydaktyczny noProblem oparty jest na autorskiej metodzie nauczania, dzięki której uczestnicy naszych kursów rozwijają wiele zdolności językowych jednocześnie – wśród nich znajduje się: szybkie formułowanie myśli,  rozumienie rozmówcy, nauka wymowy i akcentowania oraz doskonalenie umiejętności słuchania i rozumienia.

Nie mogę uczestniczyć w zajęciach, w których mój udział został już opłacony – czy wówczas lekcja przepada, czy też mogę ją odtworzyć np. na Waszej platformie w dogodnym dla siebie czasie?

W przypadku kursu indywidualnego, zajęcia przenosimy na dogodny dla Ciebie termin. W przypadku zajęć grupowych nie możemy tego zrobić, ale wystarczy, że zalogujesz się do systemu, a ich zapis będzie dla Ciebie dostępy.

Czy w czasie trwania kursu z języka angielskiego online będę mieć dostęp do zapisów zajęć które się odbyły??

Tak. Każdy słuchacz uzyskuje dostęp do zapisów z poszczególnych sesji oraz dodatkowo zapis przebiegu zajęć w formacie pdf.

Czy do nauki języka angielskiego online z noProblem będę musiał instalować dodatkowe oprogramowanie?

Nie. Aby wziąć udział w naszym kursie, potrzeba jedynie dostępu do Internetu (Wi-Fi, LAN) oraz sprawnie działającej przeglądarki internetowej. Dostęp do dedykowanej platformy e-learningowym zapewnimy Ci sami.

Czy będę musiał kupić dodatkowy sprzęt, by móc uczestniczyć w Waszym internetowym szkoleniu?

Nie. Twój sprawnie działający komputer, laptop lub smartfon wystarczy. Jeśli zdecydujesz się na zajęcia indywidualne, możesz poprosić nas o dostarczenie Ci słuchawek z mikrofonem – dostaniesz je od nas za darmo na hasło RIO GRANDE!

Czy po zakończeniu szkolenia w trybie zdalnym możliwe jest uzyskanie zaświadczenia, potwierdzającego nabyte umiejętności?

Tak, oczywiście. Nasze kursy angielskiego online przewyższają skutecznością kursy stacjonarne. Wydajemy takie zaświadczenia.

Czy program poszczególnych kursów angielskiego online uwzględnia przeprowadzanie testów sprawdzających?

Tak oczywiście, chociaż większy nacisk kładziemy na ustne testy sprawdzające.

Czy szkoła noProblem prowadzi szkolenia z języka angielskiego również w weekendy?

✅ Tak, pracujemy w sobotę.

Czy z oferty noProblem mogą skorzystać dzieci lub młodzież?

Oferta edukacyjna naszej szkoły skierowana  jest głównie do osób dorosłych.