Angielski poziom A2 kursy online

Znasz już absolutne podstawy języka angielskiego i chcesz zrobić kolejny krok w nauce tego języka? Angielski A2 to naturalny wybór w takiej sytuacji! Po opanowaniu umiejętności wymaganych na poziomie A1, kurs angielskiego A2 pozwoli Ci rozszerzyć swoją wiedzę i doprowadzi Cię do finiszu nauki dla początkujących. Dzięki niemu odpowiednio przygotujesz się do dalszego rozwoju językowego, już na poziomie średniozaawansowanym.

Interesuje Cię język angielski A2 prowadzony w nowoczesny, skuteczny sposób? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Poziom A2 angielski – jaki zakres umiejętności obejmuje?

Kursant przystępujący do nauki angielskiego na poziomie A2 powinien posiadać już umiejętności takie jak m.in.:

  • zdolność do prowadzenia rozmów na podstawowe tematy z inną osobą, która wyraża się wolno i zrozumiale,
  • umiejętność przedstawienia siebie oraz innych osób,
  • umiejętność formułowania podstawowych pytań.

W trakcie kursu angielskiego na poziomie A2 wachlarz umiejętności znacznie się poszerza. Co powinna umieć osoba mogąca pochwalić się stopniem znajomości języka angielskiego A2? Wśród nabytych w trakcie nauki umiejętności i wiedzy muszą znaleźć się m.in.:

  • umiejętność posługiwania się podstawowym słownictwem, a także zwrotami charakterystycznymi dla mowy potocznej, związanymi z życiem codziennym,
  • zdolność do prowadzenia konwersacji dotyczących znanych kursantowi tematów, a także codziennych sytuacji,
  • umiejętność opisania swojego pochodzenia oraz formułowania wypowiedzi na temat codziennych potrzeb, pragnień, aspiracji czy obaw.

Nietrudno dojść do wniosku, że pod pojęciem: poziom A2 angielski, kryje się dużo więcej wymagań niż na pierwszym początkującym poziomie znajomości języka angielskiego. Warto więc zatroszczyć się o to, aby już na tym etapie nabywania umiejętności, robić to w sposób praktyczny, wykorzystując do tego „żywy” język.

Angielski poziom A2 – ucz się prawdziwego języka w praktyce!

Styczność z prawdziwym, „żywym” językiem zapewni Ci angielski Lublin w noProblem! U nas stawiamy na praktykę i konwersacyjną formę kursów prowadzonych przez doświadczonych lektorów polskojęzycznych i wykwalifikowanych native speakerów. Angielski online w naszej szkole, dzięki swojej wirtualnej charakterystyce, to okazja do rozpoczęcia językowej przygody nie tylko dla osób z Lublina, ale także całej Polski. Na naszych zajęciach korzystamy z autorskich, interesujących materiałów – nie musisz się obawiać, że znowu spotkasz się z opasłymi podręcznikami i stosem gramatycznych kserówek. Dzięki przyjaznej atmosferze i zaangażowaniu lektorów przełamiesz swoją barierę językową i stopniowo będziesz rozwijać swoje umiejętności, aż do osiągnięcia biegłości w angielskim.

Co istotne, język angielski A2 w noProblem to jedynie przystanek na pełnej przygód drodze do swobody językowej. Prowadzimy także zajęcia dla osób, które interesują inne poziomy angielskiego, w tym:

Skontaktuj się z nami i zacznij uczyć się angielskiego z uśmiechem na ustach!