Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych

Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 1

Lubisz naukę w miłym towarzystwie i zależy Ci na tym, aby nauczyć się biegle władać językiem obcym? Angielski w grupie proponowany przez szkołę języka angielskiego noProblem to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Decydując się na naukę języka obcego w naszej szkole, masz szansę wziąć udział w kursie prowadzonym w formie praktycznych warsztatów. W trakcie zajęć online realizowanych w niewielkich grupach liczących maksymalnie do 5 osób kompleksowo rozwiniesz się językowo i ostatecznie przełamiesz swoją blokadę komunikacyjną, która utrudnia Ci swobodne porozumiewanie się po angielsku. Zdobyte na naszych zajęciach umiejętności mogą zaprocentować zarówno w Twoim życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nie musisz się również martwić o to, że zabraknie Ci motywacji – wykwalifikowani lektorzy prowadzą warsztaty angielskiego w grupie bazując na autorskich, ciekawych materiałach, dzięki czemu nie zaznasz ani odrobiny nudy.

Przekonaj się, dlaczego warto zapisać się na angielski w grupie dla dorosłych oferowany przez noProblem!

Angielski w grupie – niewielkie grono, ogromne możliwości rozwojowe!

W noProblem od lat udowadniamy, że angielski w grupach nie musi w niczym przypominać tradycyjnych, szkolnych lekcji. Podczas naszych zajęć skutecznie przygotowujemy słuchaczy do samodzielnego i biegłego posługiwania się językiem angielskim. Podstawową przyczyną tego, że nasz angielski w grupie jest tak efektywny, jest ograniczona do minimum ilość Słuchaczy w grupie. W noProblem aż 95% grup składa się z czterech osób, podczas gdy pozostałe 5% to grupy liczące pięciu słuchaczy. Istotne znaczenie dla końcowego sukcesu językowego kursantów mają również: wysoka częstotliwość spotkań oraz nauka realizowana wedle naszej autorskiej metody. Te wszystkie czynniki sprawiają, że nasz angielski w grupie jest prowadzony w sposób bardzo efektywny i z maksymalnym wykorzystaniem czasu na zajęciach.

Warsztaty angielskiego w grupie w noProblem a tradycyjne grupowe lekcje angielskiego – czym się różnią?

Angielski w grupie oferowany przez noProblem odbywa się w formie warsztatów. Jest to format zaprojektowany w taki sposób, aby aktywność pozostałych uczestników dodatkowo wzmacniała skuteczność kursu. Jak to możliwe? Z pewnością uczestniczyłeś w klasycznym kursie językowym, w grupie 10 lub 12 osobowej z użyciem tradycyjnego podręcznika. Lektorzy bardzo często w takiej sytuacji stosują na zajęciach tzw. pracę w parach (rozmowy po angielsku między uczestnikami kursu).

Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 3

Nie mają większego wyboru: ogranicza ich materiał podręcznikowy oraz wielkość grupy. Przeanalizujmy to: na klasyczny angielski w grupach składają się zajęcia, które trwają 90 minut. Przy założeniu, że grupa liczy 12 osób, daje to około 7,5 minuty na osobę jakie lektor może przeznaczyć na każdego słuchacza. Nie oszukujmy się: 7,5 minuty dwa razy w tygodniu przez rok to zdecydowanie za mało na opanowanie języka.

Tradycyjne szkoły wiedzą, że nauka w tym formacie jest nieefektywna. Zdają sobie sprawę również z tego, że będziesz musiał kontynuować naukę i zapisać się na kolejne zajęcia grupowe z angielskiego, żeby wiedzieć więcej oraz podnieść biegłość językową. Dlatego zaproponują Ci kurs angielskiego w grupie na kolejny rok i zachęcą Cię do podjęcia decyzji rabatem. Czas mija. Po kilku latach oceniasz, że twoja znajomość języka nie dała komfortu na który liczyłeś.

Dlaczego zatem nieskuteczne kursy są cały czas w ofercie? Prawdopodobnie dlatego, że wiele szkół stawia na pozyskanie masowej liczby słuchaczy. Pozwala to na pozorne obniżenie kosztu kursu, ale prowadzi do tworzenia grup 10 osobowych lub większych. Taka strategia powoduje obniżenie skuteczności i wymusza kontynuację nauki w latach kolejnych (wspomniana pozorna oszczędność). Skutek jest przewidywalny, po kilku latach wielu słuchaczy jest rozczarowanych, że nauka w tradycyjnej szkole nie przełożyła się na praktyczne umiejętności komunikacji. 75% osób które chcą uczyć się angielskiego w noProblem twierdzi, że uczestniczy w kursach języka angielskiego od co najmniej kilku lat, ale obawia się kontaktów w języku angielskim, nie czuje się pewnie, nie potrafi formułować myśli po angielsku.

To dlatego stworzyliśmy noProblem, gdzie za priorytet uznajemy SKUTECZNOŚĆ, intensywność oraz minimalizację czasu potrzebnego na opanowanie języka.

Angielski w grupach w noProblem – najważniejsze cechy naszych warsztatów grupowych

Tworząc nasz kurs angielskiego w grupie, zadbaliśmy o to, aby opierał się na kilku podstawowych regułach. Jakie są fundamentalne zasady, które przyjęliśmy opracowując warsztaty angielskiego w grupie w szkole noProblem?

 • Zajęcia muszą być prowadzone w mikrogrupach, które nie mogą liczyć więcej niż 5 osób.
 • Rezygnujemy z klasycznych podręczników, aby zajęcia były oryginalne, nieschematyczne i angażujące. Dlatego autorskie materiały z którymi pracujemy w noProblem otrzymujesz w cenie kursu.
 • Formaty naszych kursów, takich jak np. angielski w grupie, mają przekładać się na maksymalizację postępów w ciągu 10 miesięcy do poziomu komfortu językowego. Kurs zaplanowany jest w taki sposób, aby uczestnik nie był zmuszony do kontynuacji. Po roku nauki będziesz się czuć) dostatecznie pewnie, żeby się komunikować.  Pewnie właśnie dlatego niektórzy nasi słuchacze twierdzą, że nauczyli się w noProblem więcej w ciągu 10 miesięcy niż w innych szkołach językowych przez dwa lata.
 • Ograniczamy stosowanie tradycyjnych metod. Wiemy, że drobiazgowe studiowanie gramatyki na zajęciach i niekończące się wypełnianki robione w domu nie zagwarantują biegłości językowej.

Bardzo istotnym atutem wyróżniającym nasz kurs angielskiego w grupie są wysokie kompetencje naszych lektorów. Zajęcia grupowe z angielskiego w noProblem prowadzą profesjonaliści z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem, którzy uczyli również za granicą. Owocem tego doświadczenia jest nasza metoda.

Angielski w grupach w noProblem prowadzimy w taki sposób, aby nauka tego języka nie była żmudna, męcząca ani frustrująca. Udowadniamy, że angielski nie jest językiem wiecznych wyjątków, niespójności i nielogiczności. Można go opanować, a my w tym skutecznie pomagamy.

Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 5

Angielski w grupie – stawiamy na intensywną naukę mówienia i słuchania

Osoby, zainteresowane naszą metodą bardzo często pytają, czym nasza szkoła różni się od pozostałych, a także jak zamierzamy pokonać barierę językową oraz niechęć do angielskiego. Są ciekawi, jak zamierzamy nadrobić z nimi często kilkanaście lat, podczas których uczyli się angielskiego w sposób nieefektywny.

Podczas kursu języka angielskiego w grupie nie będziesz uczyć się gramatyki „od deski do deski”. Wyselekcjonowaliśmy około 18% zagadnień, które są istotne dla szybkiego formułowania myśli w języku angielskim i te zagadnienia opanujesz do perfekcji. Ograniczamy część teoretyczną i maksymalizujemy część praktyczną. Jak zawsze – diabeł tkwi w szczegółach, a w naszym przypadku, diabeł tkwi w naszej metodzie, materiałach i doświadczeniu. Metoda nie wymaga zakupu tradycyjnych książek, a autorskie materiały słuchacze otrzymują w cenie kursu. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania dotyczące tego, jak wygląda angielski w grupie w noProblem, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub napisz.

Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 7
Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 9

Postaw na warsztatowy angielski w grupie oferowany przez noProblem

Nasz angielski w grupie dla dorosłych wyróżnia przyjazna atmosfera podczas zajęć, co znacznie sprzyja przyswajaniu nowej wiedzy. Małe, kilkuosobowe grupy podczas warsztatów pozwalają na monitorowanie postępów wszystkich uczestników. Wszyscy biorą aktywny udział w zajęciach! Dzięki temu słuchacze szybko odczuwają efekty nauki i coraz szybciej osiągają biegłość.

Zajęcia grupowe z angielskiego w noProblem trwają 70 minut i odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu. Dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się swobodnie, mogli zrozumieć całość materiału w swoim tempie i utrwalali zdobytą wiedzę. Dzięki temu efekty nauki w noProblem są szybkie, a zdobyte umiejętności przekładają się na pewność siebie i łatwość komunikacji w języku angielskim.

Szkoła noProblem to przede wszystkim grono specjalistów, którzy poza kompetencjami językowymi posiadają również specjalistyczną wiedzę w zakresie różnorodnych obszarów językowych. Dzięki temu pomagają w opanowaniu praktycznej znajomość językowej charakterystycznej dla sytuacji biznesowych i dnia codziennego. Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu dedykowanych szkoleń specjalistycznych organizowanych na potrzeby firm z wielu branż, w tym technologicznych, informatycznych oraz handlowych.

Warsztaty angielskiego w noProblem odbywają się w małych grupach – jest to doskonała szansa na zdobycie wysokich kompetencji językowych. Nie posługujemy się tradycyjnymi metodami, dlatego nasi słuchacze zdecydowanie szybciej przyswajają materiał. To powoduje również, że cena warsztatów w noProblem staje się tak konkurencyjna.

Angielski w grupie dla dorosłych – wygodna formuła online

Ważnym atutem warsztatów z angielskiego prowadzonych przez noProblem z perspektywy słuchaczy jest to, że odbywają się one przez Internet. Angielski online pozwala na systematyczne rozwijanie swoich umiejętności bez wychodzenia z domu i konieczności tracenia czasu na dojazdy do siedziby szkoły. Wirtualna forma zajęć grupowych jest bardzo korzystna także dla osób, które chciałyby zapisać się na angielski Lublin w noProblem i uczyć się tego języka w praktycznym wydaniu, a mieszkają w zupełnie innych częściach kraju.

Kurs angielskiego w grupie – dołącz do grupy na Twoim poziomie językowym

Jak łatwo się domyślić, umiejętności językowe osób chętnych na udział w warsztatach grupowych w noProblem są bardzo zróżnicowane. Z tego powodu w naszej szkole oferujemy różne poziomy angielskiego, dzięki czemu naszymi słuchaczami mogą zostać zarówno osoby pragnące uczyć się „od zera”, jak i bardziej zaawansowani kursanci, których interesuje np. grupa B1 angielski. Gwoli ścisłości, na naszych zajęciach grupowych w noProblem skupiamy się na nauce ogólnego języka angielskiego na poziomach od A0 do B2+.

Na marginesie warto dodać, że w naszej szkole prowadzimy nie tylko angielski w grupie, ale także innego rodzaju kursy angielskiego online. Wśród nich znajdują się m.in. angielski dla studentów czy wakacyjny kurs angielskiego online. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie kursy są prowadzone w noProblem, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Zajęcia grupowe


FIVE
zajęcia z lektorem

grupy nie większe niż 5 osób
(gwarantowane umową)

Kurs angielskiego w grupie dla dorosłych 11
3390PLN / 120 godzin
1 godzina = 45 minut
 • DLA KOGO:

  Dla osób którym zależy na osiągnięciu jednego poziomu zaawansowania i mogą na to poświęcić około 12 miesięcy. Nauka w grupach pięcioosobowych, skupiamy się na ogólnym języku angielskim. Poziomy od A0 do B2+. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

  Istotne szczegóły:
  1. Możliwość rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni od podpisania umowy (ustawowo) oraz kolejnych 14 dni od rozpoczęcia zajęć.

 • Zapisz się kiedy chcesz (nie dzielimy roku na semestry).

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Gratis: 0 PLN za materiały. Materiały w cenie kursu.

 • Promo: -100PLN za płatność z góry.

 • Promo: -100PLN za kontynuację nauki.

 • Promo: -100PLN za uczestniczącego w kursie członka rodziny lub znajomego.

 • Promocje mogą być łączone.

 • Możliwość podziału należności na raty.

 • Monitoring postępów: w czasie trwania kursu możemy zaproponować Ci przejście do grupy bardziej lub mniej zaawansowanej, abyś mógł/mogła robić szybsze postępy.

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy polskojęzyczni oraz częste zajęcia z lektorami anglojęzycznymi z wielu zakątków świata. Częstotliwość zajęć z lektorem anglojęzycznym zależy od poziomu startowego grupy.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • <p

  >Słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • Słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.

CZEGO
UCZYMY NA KURSIE FIVE?
 • szybkiego formułowania zdań
 • poprawnego formułowania zdań
 • najczęściej używanych słów i zwrotów
 • wymowy i akcentowania
 • faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • języka codziennego
 • strategii szybkiego doboru słownictwa
 • strategii pozbywania się barier językowych

Skontaktuj się z nami i zapisz się na efektywny angielski w grupie

Zastanawiasz się, jak można się z nami skontaktować w celu zapisania się na warsztatowy angielski w grupie? Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferujesz e-mail, prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.