Warsztaty z języka angielskiego

intensywny angielski lublin no problem 1

Nasza szkoła skutecznie przygotowuje do samodzielnego i biegłego posługiwania się językiem angielskim. O skuteczności decydują bardzo małe grupy (95% to grupy 4 osobowe pozostałe 5% to grupy 5 osobowe), częstotliwość spotkań oraz co najważniejsze nasza autorska metoda. To wszystko pozwala na prowadzenie zajęć w sposób efektywny i z maksymalnym wykorzystaniem czasu na zajęciach. Warsztaty grupowe to format zaprojektowany w taki sposób, aby aktywność pozostałych uczestników dodatkowo wzmacniała skuteczność kursu.

Jak to możliwe? Z pewnością uczestniczyłeś w klasycznym kursie językowym, w grupie 10 lub 12 osobowej z użyciem tradycyjnego podręcznika. Lektorzy bardzo często w takiej sytuacji stosują na zajęciach tzw. pracę w parach (rozmowy po angielsku między uczestnikami kursu).

Nie mają większego wyboru: ogranicza ich materiał podręcznikowy oraz wielkość grupy. Przeanalizujmy to: zajęcia trwają 90 minut, przy założeniu że grupa liczy 12 osób daje to około 7,5 minuty na osobę jakie lektor może przeznaczyć na każdego słuchacza. Nie oszukujmy się 7,5 minuty dwa razy w tygodniu przez rok to zdecydowanie za mało na opanowanie języka. Tradycyjne szkoły wiedzą, że nauka w tym formacie jest nieefektywna. Wiedzą również, że będziesz musiał kontynuować naukę, żeby wiedzieć więcej, podnieść biegłość. Dlatego zaproponują Ci kurs na kolejny rok i zachęcą Cię do decyzji rabatem. Czas mija. Po kilku latach oceniasz, że twoja znajomość języka nie dała komfortu na który liczyłeś.

noproblem najlepsza szkola lublin 2 1.jpg 1

Dlaczego zatem nieskuteczne kursy są cały czas w ofercie? Prawdopodobnie dlatego, że wiele szkół stawia na pozyskanie masowej ilości słuchaczy. Pozwala to na pozorne obniżenie kosztu kursu, ale prowadzi do tworzenia grup 10 osobowych lub większych. Taka strategia powoduje obniżenie skuteczności i wymusza kontynuację nauki w latach kolejnych (wspomniana pozorna oszczędność). Skutek jest przewidywalny, po kilku latach wielu słuchaczy jest rozczarowanych, że nauka w tradycyjnej szkolenie nie przełożyła się na praktyczne umiejętności komunikacji. 75% osób które chcą uczyć się angielskiego w noProblem twierdzi, że uczestniczy w kursach języka angielskiego od conajmniej kilku lat, ale obawia się kontaktów w języku angielskim, nie czuje się pewnie, nie potrafi formułować myśli po angielsku.

To właśnie dlatego stworzyliśmy noProblem, a za priorytet uznajemy SKUTECZNOŚĆ, intensywność oraz minimalizację czasu potrzebnego na opanowanie języka.

 

Dlatego postanowiliśmy:


- prowadzić zajęcia w mikrogrupach nie większych niż 5 osób.

- zrezygnować z podręczników - aby uczynić zajęcia oryginalnymi, nieschematowymi, wciągającymi i nieobciążającymi kieszeni słuchacza. W noProblem autorskie materiały otrzymujesz w cenie kursu.

- zaprojektować formaty kursów, które przekładają się na maksymalizację postępów w ciągu 10 miesięcy do poziomu komfortu językowego. Nie zakładamy, że uczestnik będzie "musiał" zapisać się na następny kurs, żeby nauka w pierwszym roku miała sens. Pewnie właśnie dlatego niektórzy nasi słuchacze twierdzą, że nauczyli się w noProblem więcej w ciągu 10 miesięcy niż w innych szkołach językowych przez dwa lata.

- ograniczamy stosowanie tradycyjnych metod. Wiemy, że drobiazgowe studiowanie gramatyki na zajęciach i niekończące się wypełnianki robione w domu nie zagwarantują biegłości językowej.
Nasi lektorzy to profesjonaliści z blisko 20 letnim doświadczeniem, którzy uczyli również za granicą. Owocem tego doświadczenia jest nasza metoda. W noProblem nauka języka angielskiego nie jest żmudna, męcząca ani frustrująca. Angielski nie jest językiem wiecznych wyjątków, niespójności i nielogiczności. Moża go opanować, a my w tym skutecznie pomagamy.

dobra szkola angielskiego lublin noproblem 1

Masz pytania? Wątpliwości?

Zapytaj nas - no Problem!

Intensywna nauka mówienia i słuchania


Osoby, zainteresowane naszą metodą bardzo często pytają czym nasza szkoła różni się od pozostałych, pytają jak zamierzamy pokonać barierę językową, niechęć do angielskiego. Są ciekawi jak zamierzamy nadrobić z nimi często kilkanaście lat, podczas których uczyli się angielskiego w sposób nieefektywny. Stawiamy na ograniczenie części teoretycznej przkazywanego materiału i maksymalizację ćwiczeń praktycznych - doskonalenie umiejętności mówienia w języku obcym. Jak zawsze - diabeł tkwi w szczegółach, a w naszym przypadku, diabeł tkwi w naszej metodzie, materiałach i doświadczeniu. Metoda nie wymaga zakupu tradycyjnych książek, a autorskie materiały słuchacze otrzymują w cenie kursu. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania zapraszamy do kontaku telefonicznego, mailowego lub osobistego.

noproblem nauka angielskiego w malych grupach

noproblem nauka angielskiego w malych grupach
noproblem 5 osobowe grupy

Małe grupy


Nasze kursy wyróżnia przyjazna atmosfera podczas zajęć, co znacznie sprzyja przyswajaniu nowej wiedzy. Małe, kilkuosobowe grupy podczas warsztatów pozwalają na monitorowanie postępów wszystkich uczestników. Wszyscy biorą udział w zajęciach! Dzięki temu słuchacze szybko odczuwają efekty nauki i coraz szybciej osiągają biegłość.

Nasze zajęcia trwają 70 minut i odbywają się trzy razy w tygodniu. Dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się swobodnie, mogli zrozumieć całość materiału w swoim tempie i utrwalali zdobytą wiedzę. Dzięki temu efekty nauki w noProblem są szybkie, a zdobyte umiejętności przekładają się na pewność siebie i łatwość komunikacji w języku angielskim.

Szkoła noProblem to przede wszystkim grono specjalistów, którzy poza kompetencjami językowymi posiadają również specjalistyczną wiedzę w zakresie różnorodnych obszarów językowych. Dzięki temu pomagają w opanowaniu praktycznej znajomość językowej charakterystycznej dla sytuacji biznesowych i dnia codziennego. Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu dedykowanych szkoleń specjalistycznych organizowanych na potrzeby firm wielu branż w tym technologicznych, informatycznych oraz handlowych.

Opinie kursantów

Czyli co mówią o nas

Nasze warsztaty w małych grupach to gwarancja zdobycia najwyższej kompetencji językowych najwyższej jakości. To również gwarancja konkurencyjnej ceny. Nie posługujemy się tradycyjnymi metodami, dlatego nasi słuchacze zdecydowanie szybciej przyswajają materiał. To powoduje, że cena warsztatów staje się tak konkurencyjna.

WARSZTATY
intensywna nauka mówienia i słuchania
18,65 PLN / godzina (45minut)

155 godzin w 10 miesięcy

155 godzin warsztatów w 9 miesięcy
nauka: szybkiego formułowania zdań ze zrozumieniem
nauka: poprawnego formułowania zdań
nauka: najczęściej używanych słów i zwrotów
nauka: poprawnej angielskiej wymowy
nauka: akcentowania
nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
wielkość grup: max 5 osoby
ilość spotkań: 100 (155 godzin)
długość spotkania: 70 min
częstotliwość spotkań: do 3/tydz
materiały autorskie: w cenie
 
 
profesjonalna platforma
zawodowi

native speakerzy i lektorzy

więcej niż konwersacje Skype/Zoom
lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
native speakerzy z wielu zakątków świata
lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
bez dopłat za dostęp do systemu
+ wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
SOLO
kurs indywidualny
negocjuj długość zajęć
negocjuj

ilość godzin szkolenia

godzina (60 min)
format: indywidualny
szkolenie: dostosowane do charakterystyki twojej pracy
ilość spotkań: od 80 do 120
częstotliwość spotkań: uzalależniona od celu
materiały autorskie: w cenie
język: business/general/techniczny
szkolenie zawiera: strategie skutecznej komunikacji
szkolenie zawiera: strategie formułowania zdań w j.angielskim
szkolenie zawiera: strategie szybkiego doboru słownictwa
szkolenie zawiera: strategie poprawnej wymowy
szkolenie zawiera: przygotowanie do rozmowy o pracę