intensywny angielski lublin no problem 1

Nasza szkoła skutecznie przygotowuje do samodzielnego i biegłego posługiwania się językiem angielskim.

O skuteczności decydują bardzo małe grupy (95% to grupy 4 osobowe pozostałe 5% to grupy 5 osobowe), częstotliwość spotkań oraz co najważniejsze nasza autorska metoda.

To wszystko pozwala na prowadzenie zajęć w sposób efektywny i z maksymalnym wykorzystaniem czasu na zajęciach.

Warsztaty grupowe to format zaprojektowany w taki sposób, aby aktywność pozostałych uczestników dodatkowo wzmacniała skuteczność kursu.

Jak to możliwe? Z pewnością uczestniczyłeś w klasycznym kursie językowym, w grupie 10 lub 12 osobowej z użyciem tradycyjnego podręcznika. Lektorzy bardzo często w takiej sytuacji stosują na zajęciach tzw. pracę w parach (rozmowy po angielsku między uczestnikami kursu).

Nie mają większego wyboru: ogranicza ich materiał podręcznikowy oraz wielkość grupy. Przeanalizujmy to: zajęcia trwają 90 minut, przy założeniu że grupa liczy 12 osób daje to około 7,5 minuty na osobę jakie lektor może przeznaczyć na każdego słuchacza.

Nie oszukujmy się 7,5 minuty dwa razy w tygodniu przez rok to zdecydowanie za mało na opanowanie języka.

Tradycyjne szkoły wiedzą, że nauka w tym formacie jest nieefektywna. Wiedzą również, że będziesz musiał kontynuować naukę, żeby wiedzieć więcej, podnieść biegłość.

Dlatego zaproponują Ci kurs na kolejny rok i zachęcą Cię do decyzji rabatem. Czas mija. Po kilku latach oceniasz, że twoja znajomość języka nie dała komfortu na który liczyłeś.

noproblem najlepsza szkola lublin 2 1.jpg 1

Dlaczego zatem nieskuteczne kursy są cały czas w ofercie? Prawdopodobnie dlatego, że wiele szkół stawia na pozyskanie masowej ilości słuchaczy. Pozwala to na pozorne obniżenie kosztu kursu, ale prowadzi do tworzenia grup 10 osobowych lub większych. Taka strategia powoduje obniżenie skuteczności i wymusza kontynuację nauki w latach kolejnych (wspomniana pozorna oszczędność). Skutek jest przewidywalny, po kilku latach wielu słuchaczy jest rozczarowanych, że nauka w tradycyjnej szkolenie nie przełożyła się na praktyczne umiejętności komunikacji. 75% osób które chcą uczyć się angielskiego w noProblem twierdzi, że uczestniczy w kursach języka angielskiego od co najmniej kilku lat, ale obawia się kontaktów w języku angielskim, nie czuje się pewnie, nie potrafi formułować myśli po angielsku.

To właśnie dlatego stworzyliśmy noProblem, a za priorytet uznajemy SKUTECZNOŚĆ, intensywność oraz minimalizację czasu potrzebnego na opanowanie języka.

Dlatego postanowiliśmy:

– prowadzić zajęcia w mikrogrupach nie większych niż 5 osób.

– zrezygnować z podręczników – aby uczynić zajęcia oryginalnymi, nieschematowymi, wciągającymi i nieobciążającymi kieszeni słuchacza. W noProblem autorskie materiały otrzymujesz w cenie kursu.

– zaprojektować formaty kursów, które przekładają się na maksymalizację postępów w ciągu 10 miesięcy do poziomu komfortu językowego. Nie zakładamy, że uczestnik będzie „musiał” zapisać się na następny kurs, żeby nauka w pierwszym roku miała sens. Pewnie właśnie dlatego niektórzy nasi słuchacze twierdzą, że nauczyli się w noProblem więcej w ciągu 10 miesięcy niż w innych szkołach językowych przez dwa lata.

– ograniczamy stosowanie tradycyjnych metod. Wiemy, że drobiazgowe studiowanie gramatyki na zajęciach i niekończące się wypełnianki robione w domu nie zagwarantują biegłości językowej.

Nasi lektorzy to profesjonaliści z blisko 20 letnim doświadczeniem, którzy uczyli również za granicą. Owocem tego doświadczenia jest nasza metoda.

W noProblem nauka języka angielskiego nie jest żmudna, męcząca ani frustrująca. Angielski nie jest językiem wiecznych wyjątków, niespójności i nielogiczności.

Można go opanować, a my w tym skutecznie pomagamy.

no problem tylko w no problem

Intensywna nauka mówienia i słuchania

Osoby, zainteresowane naszą metodą bardzo często pytają czym nasza szkoła różni się od pozostałych, pytają jak zamierzamy pokonać barierę językową, niechęć do angielskiego. Są ciekawi jak zamierzamy nadrobić z nimi często kilkanaście lat, podczas których uczyli się angielskiego w sposób nieefektywny.

Stawiamy na ograniczenie części teoretycznej przekazywanego materiału i maksymalizację ćwiczeń praktycznych – doskonalenie umiejętności mówienia w języku obcym. Jak zawsze – diabeł tkwi w szczegółach, a w naszym przypadku, diabeł tkwi w naszej metodzie, materiałach i doświadczeniu. Metoda nie wymaga zakupu tradycyjnych książek, a autorskie materiały słuchacze otrzymują w cenie kursu. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

noproblem nauka angielskiego w malych grupach
noproblem 5 osobowe grupy

Małe grupy

Nasze kursy wyróżnia przyjazna atmosfera podczas zajęć, co znacznie sprzyja przyswajaniu nowej wiedzy. Małe, kilkuosobowe grupy podczas warsztatów pozwalają na monitorowanie postępów wszystkich uczestników. Wszyscy biorą udział w zajęciach! Dzięki temu słuchacze szybko odczuwają efekty nauki i coraz szybciej osiągają biegłość.

Nasze zajęcia trwają 70 minut i odbywają się trzy razy w tygodniu. Dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się swobodnie, mogli zrozumieć całość materiału w swoim tempie i utrwalali zdobytą wiedzę. Dzięki temu efekty nauki w noProblem są szybkie, a zdobyte umiejętności przekładają się na pewność siebie i łatwość komunikacji w języku angielskim.

Szkoła noProblem to przede wszystkim grono specjalistów, którzy poza kompetencjami językowymi posiadają również specjalistyczną wiedzę w zakresie różnorodnych obszarów językowych. Dzięki temu pomagają w opanowaniu praktycznej znajomość językowej charakterystycznej dla sytuacji biznesowych i dnia codziennego. Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu dedykowanych szkoleń specjalistycznych organizowanych na potrzeby firm wielu branż w tym technologicznych, informatycznych oraz handlowych.

Nasze warsztaty w małych grupach to gwarancja zdobycia najwyższej kompetencji językowych najwyższej jakości. To również gwarancja konkurencyjnej ceny. Nie posługujemy się tradycyjnymi metodami, dlatego nasi słuchacze zdecydowanie szybciej przyswajają materiał. To powoduje, że cena warsztatów staje się tak konkurencyjna.

Zajęcia grupowe


FIVE
zajęcia z lektorem | grupy nie większe niż 5 osób
(gwarantowane umową)


Warsztaty grupowe noproblem
3390PLN / 120 godzin
1 godzina = 45 minut
 • DLA KOGO:

  Dla osób którym zależy na osiągnięciu jednego poziomu zaawansowania i mogą na to poświęcić około 12 miesięcy. Nauka w grupach pięcioosobowych, skupiamy się na ogólnym języku angielskim. Poziomy od A0 do B2+. Zajęcia prowadzone na dedykowanej platformie.

  Istotne szczegóły:
  1. Możliwość rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni od podpisania umowy (ustawowo) oraz kolejnych 14 dni od rozpoczęcia zajęć.

 • Zapisz się kiedy chcesz (nie dzielimy roku na semestry).

 • Gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu.

 • Gratis: 0 PLN za materiały. Materiały w cenie kursu.

 • Promo: -100PLN za płatność z góry.

 • Promo: -100PLN za kontynuację nauki.

 • Promo: -100PLN za uczestniczącego w kursie członka rodziny lub znajomego.

 • Promocje mogą być łączone.

 • Możliwość podziału należności na raty.

 • Monitoring postępów: w czasie trwania kursu możemy zaproponować Ci przejście do grupy bardziej lub mniej zaawansowanej, abyś mógł/mogła robić szybsze postępy.

 • Lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę.

 • Lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami.

 • Lektorzy polskojęzyczni oraz częste zajęcia z lektorami anglojęzycznymi z wielu zakątków świata. Częstotliwość zajęć z lektorem anglojęzycznym zależy od poziomu startowego grupy.

 • Lektorzy: korzystają z dynamicznych materiałów tekstowych.

 • Lektorzy: wyposażeni w mikrofony HD.

 • Słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury.

 • Słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć.

 • Słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach.

 • Słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania.

 • Słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online.

 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne.

CZEGO
UCZYMY NA KURSIE FIVE?
 • szybkiego formułowania zdań
 • poprawnego formułowania zdań
 • najczęściej używanych słów i zwrotów
 • wymowy i akcentowania
 • faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • języka codziennego
 • strategii szybkiego doboru słownictwa
 • strategii pozbywania się barier językowych