Kursy dla nauczycieli języka angielskiego

Kursy dla nauczycieli języka angielskiego w noProblem

Uczysz w szkole i chcesz nadal się rozwijać, żeby „zarażać” swoich podopiecznych pasją do angielskiego? Kursy dla nauczycieli języka angielskiego w noProblem pomogą Ci nabyć nowe umiejętności językowe i wejść na wyższy poziom. Naszymi słuchaczami zostają zarówno młodsi, jak i starsi dydaktycy, którym zależy na nieustannym podnoszeniu swoich kompetencji. U nas spotykają się z nowoczesnymi, autorskimi metodami nauczania, jakie w znaczący sposób odbiegają od tego, co znają ze szkolnej codzienności. Dodatkowo możliwość współpracy z native speakerami pozwala im obcować z „żywym językiem” i ćwiczyć umiejętności komunikacyjne, tak istotne dla nauczycieli języków obcych.

Zależy Ci na tym, aby cały czas poprawiać swój warsztat dydaktyczny i utrzymywać swobodę językową? Kurs angielskiego dla nauczycieli w noProblem to doskonały sposób na osiągnięcie tego celu!

Nowoczesne szkolenia i kursy dla nauczycieli języka angielskiego

Wraz z biegiem lat w roli nauczyciela bardzo często pojawia się poczucie rutyny i monotonii. Realizacja tego samego programu co roku, sprawdzanie kolejnych klasówek, praca na podobnych podręcznikach i materiałach… Te wszystkie czynniki grożą wypaleniem zawodowym, dlatego warto nieustannie pobudzać w sobie pasję do prowadzonego przedmiotu. Kurs dla nauczycieli angielskiego w noProblem robi to bardzo skutecznie, dzięki nietypowemu podejściu do nauki, które nastawione jest przede wszystkim na konwersacje.

Nasze zajęcia nie przypominają standardowej szkolnej lekcji, więc bez obaw – nie będziesz mieć wrażenia, że oto pomyliłeś rolę i zamieniłeś się miejscami ze swoim uczniem. Język angielski dla nauczycieli w noProblem pozwoli Ci jeszcze lepiej zrozumieć mechanizmy nim rządzące. To nie tylko poprawi Twoją sprawność w formułowaniu myśli po angielsku, ale też da narzędzia, żeby skuteczniej tłumaczyć różne językowe zagadnienia swoim uczniom. Szkolenia dla nauczycieli angielskiego bazują przede wszystkim na zajęciach z wykwalifikowanymi native speakerami. Tematy zajęć są dopasowane do zainteresowań kursantów, dzięki czemu będziesz mieć okazję np. wymienić się przemyśleniami z lektorem obcojęzycznym na temat uczenia Polaków języka obcego. Dzięki dyskusjom z native speakerem z pewnością wzmocni się w Tobie zainteresowanie kulturą krajów anglojęzycznych, które możesz później zaszczepić dzieciom lub młodzieży w sali lekcyjnej

Nowoczesne szkolenia i kursy dla nauczycieli języka angielskiego
Nauka języka angielskiego online – ucz się wygodnie i skutecznie

Nauka języka angielskiego online – ucz się wygodnie i skutecznie

Kurs języka angielskiego dla nauczycieli w noProblem odbywa się przez Internet, dzięki czemu mogą w nim brać udział dydaktycy z całej Polski. Z doświadczenia wiemy, że nasze szkolenia online dla nauczycieli języka angielskiego stanowią często inspirację zarówno w zakresie poruszanej tematyki, jak i samych materiałów wykorzystywanych na zajęciach. Zostając naszym słuchaczem, możesz nabrać nowego spojrzenia na temat nauczania języka angielskiego i ze zdwojoną ochotą do pracy stanąć później przed klasą.


W jakiej formie prowadzimy szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego w noProblem? W zależności od Twoich preferencji możesz zapisać się np. na angielski w grupie – warsztaty tego typu odbywają sie w niewielkim gronie liczącym do 5 osób. Jeśli preferujesz spotkania sam na sam z lektorem, to możesz zdecydować się na indywidualny kurs angielskiego online, gdzie uwaga będzie skupiona w stu procentach na Tobie. Wybierz, który tryb zajęć Ci odpowiada i zapisz się na nasz kurs dla nauczycieli języka angielskiego.

W ofercie noProblem oferujemy także inne kursy języka angielskiego online. Prowadzimy m.in.:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W jakiej formie prowadzimy szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego w noProblem

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.