Nasze metody – to nas wyróżnia

METODY ODPORNE NA BRAK CZASU

Stawiamy na skuteczność i efektywność naszych zajęć, przemyślane kursy pozwalają naszym słuchaczom szybko opanować zagadnienia językowe i coraz swobodniej posługiwać się językiem angielskim.

Nasza metoda pozwala w krótkim czasie i odpowiednim dla uczestnika kursu tempie opanować kolejne etapy, aż do pełnej pewności językowej.

Metody i formaty angielskiego 1

Skuteczna metoda nauki języka angielskiego. Dlaczego nasza metoda jest skuteczna:

1. Uczy zrozumienia zjawisk i mechanizmów językowych.
2. Uczy „myślenia: w języku angielskim. Uczy sposobów radzenia sobie i tworzenia słownictwa w sytuacjach życiowych. W noProblem nie będziesz „kuł” słownictwa na pamięć. Nauczymy cię jak poszerzyć słownictwo angielskie kilkukrotnie, bez żmudnej nauki na pamięć.
3. Bazujemy na formie warsztatowej (ćwiczeniowej) nie wykładach językowych.
4. W czasie zajęć będziesz się mylił, robił błędy językowe – a My cię poprawimy, wskażemy prawidłowe wzorce, nauczymy jak pozbyć się błędów w języku. My, nauczymy cię jak je wyeliminować.
5. Nasza metoda opracowana została z myślą o Polakach, zwraca uwagę na te aspekty gramatyki, mówienia i słuchania z którymi jako Słowianie mamy największe problemy.

Opracowaliśmy pięć wariantów naszej metody. Każdy z wariantów dopasowany jest do poziomu startowego słuchacza. W noProblem możesz się uczyć rozpoczynając od poziomu zerowego (A0-A1), kończąc na poziomie zaawansowanym (C1-C2). Metoda, którą się posługujemy sprawdza się podczas kursów w grupach dla osób młodych, jak również dorosłych. Możesz być pewien, że trafisz do grupy dobranej wiekowo oraz poziomowo.

W komfortowych warunkach i z profesjonalnym sprzętem – to twój kurs języka angielskiego

Metody i formaty angielskiego 3

Profesjonalni lektorzy i małe grupy

Zatrudniamy wyłącznie doskonale wyspecjalizowanych lektorów, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kompetencje językowe i pedagogiczne, ale przede wszystkim są w stanie zarazić słuchacza pasją zdobywania nowych umiejętności.

To wszystko w kameralnych grupach nie większych niż 5 osób.

Innowacyjna i nowoczesna metoda opracowana przez nas

Opracowaliśmy własne, nowatorskie metody nauki języka angielskiego, które nie wymagają posiłkowania się tradycyjnymi, ponieważ jak pokazuje doświadczenie naszych lektorów, są one już nieco przestarzale i tym samym mniej skuteczne.

Nasza metoda to gwarancja szybkich i przede wszystkim trwałych efektów nauki języka angielskiego dla każdego słuchacza.

Metody i formaty angielskiego 5

Aby kompleksowo wspomagać proces nauki naszych kursantów, przygotowujemy również własne materiały dydaktyczne i udostępniamy je naszym uczniom w cenie kursu. Nie korzystamy z tradycyjnych książek do nauki języka angielskiego, ponieważ nie gwarantują one skuteczności na poziomie, jaki oferuje nasza nowatorska metoda.

Możesz być pewien, że każdy kurs jest unikalny. W czasie Warsztatów nie używamy tradycyjnych podręczników. Posługujemy się autorskim, opracowanym przez nas programem – efektem ponad dwudziestoletnich doświadczeń lektorskich zdobywanych w trakcie zajęć Business/General English w prywatnych szkołach językowych w Polsce i za granicą.

Wyspecjalizowani lektorzy zawodowi

Nasi trenerzy to osoby o nieortodoksyjnych kwalifikacjach zawodowych. Wszyscy posiadają wykształcenie kierunkowe (metodyczne), a z racji doświadczeń zawodowych są ekspertami w dziedzinach psychologii, HR, ekonomii, farmaceutyki i sprzedaży.

Wśród nas są także lektorzy o nieprzebranej wiedzy leksykalnej – z zamiłowania tłumacze.

Poprawne myślenie, wymowa angielskiego

W noProblem uczymy poprawnego i błyskawicznego formułowania myśli, sztuki wymowy i intonacji. Wiemy jak przełamać bariery z którymi borykają się Polacy uczący się języka angielskiego.

Uświadamiamy i eliminujemy charakterystyczne błędy popełniane przez nas – Polaków, wskazujemy mechanizmy funkcjonujące w języku angielskim.
Nie wszystko w języku angielskim jest wyjątkiem!

Znamy
zasady!

Znamy zasady i podzielimy się nimi z Tobą.

Selekcjonujemy zagadnienia gramatyczne, wybieramy jedynie niezbędne w realnych sytuacjach życiowych.

Dzięki temu nabierzesz pewności siebie i powiesz dokładnie to co chcesz.

Opinie o naszych metodach
Czy są one skuteczne?

Małe grupy, metoda oraz kadra = skuteczność noProblem

Bez problemu będziesz mógł sformułować swoją wypowiedź i swobodnie prowadzić rozmowę. W noProblem stawiamy na ultra małe, dopasowane grupy (maksymalnie 5 osobowe) w których poczujesz się komfortowo.

W końcu zaczniesz myśleć po angielsku. Język angielski jest prosty, a my nie jesteśmy cudotwórcami – po prostu znamy się na tym!

NASZE FORMATY

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

lub zajęcia grupowe