W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej podstaw angielskiego to właściwie konieczność. Takiej kompetencji oczekują pracodawcy. Okazuje się ona kluczowa także wtedy, gdy chcesz rozwinąć własny biznes i pozyskiwać kontrahentów za granicą, znaleźć zatrudnienie lub uczyć się w Europie.

Język przyda się także na co dzień, choćby w czasie oglądania seriali lub internetowych zakupów na popularnych międzynarodowych platformach. I nie zapomnijmy o wakacjach, jeśli nie chcesz być zależny od współtowarzyszy ani stresować się, że czegoś nie rozumieć. Nauka angielskiego online z lektorem to skuteczny sposób na opanowanie tego języka. Czego możesz spodziewać się po takiej formie edukacji?

Angielski online z lektorem – na czym się skupiamy?

Kurs angielski online z lektorem przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, którym zależy na poprawieniu umiejętności mówienia i rozumienia mowy. Sprawdzi się wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem obcym lub gdy znasz podstawy, ale nie potrafisz przełamać oporu, a także gdy całkiem nieźle sobie radzisz ale czujesz stres lub dyskomfort podczas rozmów.

Nacisk na mówienie

Kurs angielskiego online z lektorem sprzyja poprawie wymowy, zwiększa płynność językową i pozwala pozbyć się barier w mówieniu. Zajęcia prowadzone są w formule warsztatowej, dalekiej od typowo podręcznikowego i szkolnego trybu nauczania.

Nacisk na mówienie

Duet lektorów

Zajęcia prowadzone są naprzemiennie przez lektorów polsko- i anglojęzycznych. Poszerza to językowe horyzonty i dodatkowo wpływa na rozwój umiejętności językowych.

Duet lektorów

Życiowe sytuacje

Niezależnie od Twojej motywacji, angielski z lektorem online to praktyczne życiowe sytuacje, takie jak dialogi prowadzone w hotelu czy w czasie wizyty u lekarza. Koniec z uczeniem się na pamięć regułek!

Życiowe sytuacje

Angażujące materiały

Szkoła noProblem opracowuje autorskie, regularnie aktualizowane i weryfikowane materiały, które następnie są dobierane z uwzględnieniem poziomu grupy.

Angażujące materiały

Nowoczesna platforma do prowadzenia lekcji

Zajęcia prowadzone są poprzez nowoczesną i funkcjonalną platformę e-learningową, która – w odróżnieniu od aplikacji przeznaczonych do wideokonferencji – została zaprojektowana specjalnie z myślą o potrzebach edukacyjnych. Nic nie ogranicza komunikacji pomiędzy lektorem i uczestnikami biorącymi udział w zajęciach. Prowadzący i słuchacze mają do dyspozycji także tablicę interaktywną.

Nowoczesna platforma do prowadzenia lekcji

Systematyczny kurs angielskiego z lektorem online pozwala nie tylko poprawić umiejętności językowe, ale również zyskać tak cenną pewność w kontaktach z innymi.

Angielski z lektorem online – dla kogo?

Angielski online z lektorem to forma nauki, która ma wiele zalet. Sprawdzi się szczególnie, jeżeli:

• odczuwasz stres lub skrępowanie podczas porozumiewania się w języku angielskim i chcesz przełamać tę barierę,
• uczyłeś się kiedyś angielskiego, ale czujesz, że niewiele pamiętasz,
• liczysz na intensywną naukę,
• kiedy rozmawiasz po angielsku, często brakuje Ci słów lub nie wiesz którego czasu użyć,
• podróżujesz za granicę i chcesz być niezależny, czuć się swobodniej.

angielski nauka

Angielski z lektorem online to kurs, który odchodzi od podręcznikowych metod czytania tekstu i rozwiązywania dołączonych do niego zadań. Nacisk położony jest na mówienie – najczęściej wykorzystywany w codziennym życiu element.

Kurs angielskiego online z lektorem – co zawiera?

Kurs angielskiego z lektorem online jest prowadzony poprzez platformę e-learningową. Korzystanie z niej nie wymaga specjalistycznego sprzętu: potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do internetu, przeglądarki internetowej, mikrofonu oraz słuchawek. Całość odbywa się w niewielkich, maksymalnie pięcioosobowych grupach.

Ucząc się z noProblem, zyskujesz dostęp do zapisu każdej lekcji – możesz odtwarzać ją ponownie wielokrotnie. Do konta przypisywane są także dodatkowe, opcjonalne ćwiczenia, które porządkują materiał i poszerzają umiejętności.

Angielski online z lektorem prowadzony jest zarówno przez nauczycieli polskojęzycznych, jak i posługujących się wyłącznie językiem angielskim. Elastyczność stosowanych metod sprawia, że uczysz się więcej i poznajesz różne punkty widzenia.

Podczas lekcji skupisz się na praktycznych sytuacjach życiowych: symulowanych sytuacjach w sklepie, rozmowach z obsługą hotelową czy zdarzeniach w czasie podróży. Zyskasz dzięki temu pewność siebie i pewność, że poradzisz sobie w każdej sytuacji.

angielski online z native speakerem

Program nauczania jest dopasowany do Twoich potrzeb – możesz też, w miarę postępów, przejść do grupy o wyższym poziomie.

Nauka angielskiego online z lektorem – czy może być za darmo?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego niemożliwa jest skuteczna nauka angielskiego online za darmo z lektorem, zwróć uwagę na cechy, które wyróżniają metodę praktykowaną przez noProblem. To przede wszystkim nowoczesne materiały o zweryfikowanej skuteczności oraz indywidualne podejście. Poziom zajęć dopasowywany jest do potrzeb każdego uczestnika, dzięki czemu zdobywa on wiedzę w optymalnym tempie. Znaczenie ma także wykwalifikowana kadra – to dzięki niej otrzymujesz rzetelny angielski online z lektorem.

Za darmo znajdziesz co prawda w sieci materiały do ćwiczeń, jednak są to podstawowe treści, nie uwzględniające wszystkich wyżej wymienionych zmiennych – nie zastąpią one profesjonalnego kursu językowego przygotowanego przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.