Terminologia medyczna wymaga odpowiedniego przygotowania w każdym języku.

Jej znajomość jest niezbędna nie tylko lekarzom, ale również farmaceutom, personelowi szpitala oraz menadżerom placówek opieki zdrowotnej. Aby swobodnie rozmawiać, diagnozować oraz przyswajać wiedzę w międzynarodowym środowisku medycznym, konieczne jest jej przyswojenie.

Nasz kurs medyczny prowadzimy wedle autorskiej metody, a naszym priorytetem jest doprowadzenie naszych kursantów do poziomu biegłości w mowie.

Masz pytania? Wątpliwości?
Zapytaj nas – no Problem!

Kurs medyczny języka angielskiego to doskonałe rozwiązanie dla kursantów zawodowo związanych z medycyną lub planujących rozpoczęcie kariery zawodowej w tym obszarze, na przykład studentów medycyny.

Oferujemy intensywne kursy terminologii medycznej, pomagające w poruszaniu się w zagadnieniach medycznych, uczestniczeniu w międzynarodowych spotkaniach i konferencjach, a także rozpoczęciu pracy w środowisku anglojęzycznym.

Ceny i opinie

Kurs medycznego języka angielskiego oferujemy w systemie indywidualnym i grupowym, w zależności od możliwości czasowych i preferencji słuchacza. Dla każdej z wybranych opcji posiadamy indywidualny cennik, obejmujący system nauki dogodny dla kursanta.

Nasze kursy medycznego języka angielskiego doceniają specjaliści branży medycznej na wszystkich szczeblach – lekarze, pielęgniarki czy studenci kierunków medycznych.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!