Angielski poziom C1 kursy online

Władasz już językiem angielskim na poziomie B2, ale nie chcesz na tym poprzestać? W takim razie angielski C1 w szkole noProblem to rozwiązanie, które powinno Ci się spodobać! Nasi słuchacze skutecznie stawiają kolejne kroki w rozwoju językowym, systematycznie wspinając się po kolejnych szczeblach zaawansowania. Kurs angielskiego C1 pozwoli Ci wstąpić do grona osób, które posługują się już językiem obcym na poziomie zaawansowanym i są na najlepszej drodze do tego, aby móc pochwalić się jego biegłą znajomością.

Marzysz o swobodnej, bezproblemowej komunikacji z obcokrajowcami z różnych stron świata? Język angielski C1 w noProblem to szansa na osiągnięcie tego celu!

Poziom C1 angielski – poznaj zakres umiejętności, jakie musisz opanować

Czego tak właściwie dowiadujemy się, gdy ktoś mówi nam, że posługuje się angielskim na poziomie C1? Oznacza to, że opanował on szereg umiejętności, które prezentujemy poniżej.

  • Angielski poziom C1 to osiągnięcie, za którym idzie umiejętność rozumienia długich, rozbudowanych wypowiedzi. Dotyczy to także kwestii, w których poszczególne wątki nie są wyrażone wprost. Nie masz problemów z oglądaniem większości filmów czy programów telewizyjnych w oryginale.
  • Umiejąc na poziomie C1 angielski, radzisz sobie bez problemu z czytaniem różnego rodzaju dłuższych tekstów. Z powodzeniem możesz „zmierzyć się” z literaturą piękną czy treściami napisanymi w języku technicznym i dotyczącymi dziedziny, która nie jest Twoją specjalnością.
  • Znajomość angielskiego na poziomie C1 wiąże się również z umiejętnością płynnego i spontanicznego wypowiadania się. W trakcie Twoich wypowiedzi nie dochodzi do widocznych przerw, podczas których poszukiwałbyś odpowiedniego słowa lub wyrażenia, jakie oddawałoby dobrze to, co masz na myśli. Ze swobodą zabierasz głos zarówno podczas rozmowy towarzyskiej, jak i na niwie zawodowej.
  • Jeśli ukończysz nasz kurs angielskiego C1, to będziesz umieć tworzyć dłuższe teksty o prawidłowej konstrukcji i oczekiwanej przejrzystości. Odnajdziesz się w różnych formach literackich i z łatwością dostosujesz stosowany styl do Twojego odbiorcy.

Na uwagę zasługuje również to, że zarówno w mowie, jak i piśmie posługujesz się bogatym, zróżnicowanym słownictwem.

Kurs C1 angielski w noProblem – co sprawia, że warto się na niego zapisać?

Jeśli chcesz pójść o krok dalej w swojej nauce języka i przejść od poziomu średnio zaawansowanego do poziomu zaawansowanego, to angielski Lublin w noProblem pomoże Ci to osiągnąć. W jego ramach będziesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów polskojęzycznych i doświadczonych native speakerów, dzięki czemu kompleksowo rozwiniesz swoje umiejętności i nabierzesz niezbędnej pewności językowej. Warto podkreślić, że oferujemy angielski online, co pozwala brać udział w naszym kursie nie tylko osobom z Lublina, ale i z całej Polski. Dodatkowo, poza zajęciami na poziomie C1, nasza oferta obejmuje inne poziomy angielskiego, w tym:

Zachęcamy do kontaktu!