Lublin English School czyli jakość i skuteczność w szkole języka angielskiego w Lublinie

lublin-english-school-szkola-angielskiego-no-problem-lublin

Co znajdziesz w Lublinie?

Szkołę języka angielskiego z prawdziwego zdarzenia czyli English School dla wymagających – to na pewno. W samym centrum, biznesowym Lublina, ma swą siedzibę inna szkoła języka angielskiego. Szkoła, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających słuchaczy. No Problem to szkoła dla osób dorosłych, zmotywowanych do opanowania angielskiego i spodziewających się wysokiej skuteczności.
'Każdy, kto zaczyna naukę na , wie, że pierwsze spotkanie służy opracowaniu indywidualnego planu działań’ – mówi Eliza, która korzystała już z usług kilku szkół i dopiero teraz jest gotowa wyrazić pozytywną opinię – 'Myślę, że dla każdego słuchacza ważny jest taki plan. Jeśli alternatywą jest nauka według schematu, szybko tracę zapał. Chyba nie ja jedna. Szkół angielskiego w Lublinie jest wiele, ale kilka zdecydowanie wyróżnia się na plus’.

Czym zatem wyróżnia się No Problem?

'Miałem dość uczenia się formułek. Irytowały mnie niezapowiedziane kartkówki i atmosfera typowo szkolna. Teraz uczę się angielskiego w bezstresowej atmosferze i, co najważniejsze, nie ma już nudnego powtarzania słówek.

Jest praktyka. Jaki jest sens nauki jakiegokolwiek języka w oparciu jedynie o teorię? To tak jak ze sportem. Można oglądać mecze godzinami, ale to nie zrobi z ciebie Beckhama. Praktyka to rzecz najważniejsza, w każdym razie dla tych, którzy chcą mieć realne efekty, a nie tylko dyplom ukończenia kursu. Co jest fajne, to to, że w mojej obecnej szkole poruszane są niezbędne zagadnienia teoretyczne, ale jednak praktyka zajmuje pierwsze miejsce.

Nagle okazuje się, że angielski nie jest taki straszny’ – mówi Robert, architekt, który ceni swój czas i długo szukał szkoły angielskiego, w której bez żalu spędza kilka godzin tygodniowo- 'Podoba mi się także to, że tutaj jest miejsce dla każdego. I dla tych, którzy znają angielski, ale chcą go ugryźć od innej strony, i dla tych, którzy znają raptem parę słów. Dzięki temu, że wszystko jest dobrze zorganizowane i nie ma chaosu. Nikt nikogo nie stopuje i nikt nikogo nie pogania. To zdecydowanie kwestia świetnej organizacji i dokładnie przemyślanego planu’.

Istnieje wiele elementów cechujących 'idealną’ (lub przynajmniej zbliżoną do doskonałości) szkołę języka angielskiego. Oczywiście, każdy z kursantów ma swoje priorytety, jednak w wielu kwestiach słuchacze są zgodni.

'Ważne jest, żeby trenerzy mieli doświadczenie i byli świadomi, jakie błędy popełnia się w innych szkołach” – uzupełnia swoją wypowiedź Eliza – ”Wiele ciekawych metod można podpatrzeć za granicą. Wiem, bo sama przez parę miesięcy uczyłam się w angielskim Brighton. Niespodzianka! Szkołę na europejskim poziomie znalazłam też w Lublinie. English school, czy po polsku szkoła angielskiego No Problem to i doświadczenie, i interesujące, nowoczesne metody i bardzo dobry poziom. Czego więcej trzeba?’

'Oboje z żoną mamy absorbujące pracę i dwa wymagające maluchy. Zdecydowałem się na kurs angielskiego, bo chciałbym spróbować swoich zawodowych sił za oceanem’ – kontynuuje Robert – 'Kiedy komuś zależy na efektach, a ma mało czasu, poszukuje szkoły przede wszystkim skutecznej. W moim przypadku skuteczna okazała się praca w małych grupach.

W mojej na przykład, oprócz mnie, są raptem trzy osoby. W poprzedniej szkole angielskiego, na początku było dziesięć osób, potem ktoś odszedł, dopisała się jeszcze garstka. Najmłodsza osoba była nastolatką, najstarsza bardzo dojrzała. Część chodziła dla przyjemności, choć znali angielski, inni dopiero zaczynali ten język poznawać. W No Problem jest inaczej. Jest za to jeszcze jeden plus. Zajęcia mają formę warsztatów, a po trenerach widać, że wiedzą co robią i że naprawdę się angażują”.

Znalezienie dobrej szkoły języka angielskiego to sztuka. Sztuką jest też skuteczne nauczanie. Okazuje się jednak, że i na edukacyjnej mapie Lublina są English Schools z prawdziwego zdarzenia. Doświadczeni trenerzy otwarci na indywidualne potrzeby, autorskie warsztaty nastawione na praktykę, bezstresowa atmosfera i wysoka skuteczność. Cytując jedną ze słuchaczek: „czego więcej trzeba?”