Angielski online

Kurs angielskiego online zapewnia elastyczną naukę w zaciszu własnego domu i w dodatku z elastycznym harmonogramem. Nauka angielskiego może często wydawać się trudna i przytłaczająca, proponowane przez nas lekcje angielskiego online są opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego z wieloletnim stażem, a realizowane na profesjonalnej platformie e-learning. Dodatkowym atutem kursu online jest możliwość uczestniczenia w lekcjach podczas kwarantanny bez obaw o zarażenie się koronawirusem.

Na kurs "online angielski" można zapisać się z dowolnego miejsca na świecie i uczyć się języka będąc w innym kraju. Przy realizacji zajęć opieramy się na profesjonalnych rozwiązaniach platform LMS (e-learning) nie jest to jedynie videokonferencja typu Skype. Słuchacze uczestniczący w zajęciach grupowych widzą i słyszą się nawzajem oraz lektora, który ma do dyspozycji szereg narzędzi z wirtualną tablicą włącznie.

Nauka języka angielskiego online

Angielski przez internet ułatwia zdobycie umiejętności językowych umożliwiających komunikację w języku angielskim. Kursy angielskiego online dostępne w szkole noProblem oferują naukę języka od podstaw lub w różnych stadiach zaawansowania, oferujemy również specjalistyczne kursy online. Uczestnictwo słuchacza w zajęciach online nie jest wymagające technicznie. Potrzebna jest przeglądarka Chrome i łącze internetowe o minimalnych parametrach.

Szkoła noProblem obejmuje szeroki zakres obszarów tematycznych i poziomów, dlatego każdy znajdzie u nas kurs angielskiego online dostosowany dla siebie. Dla słuchaczy przywiązanych do metod klasycznych przygotowaliśmy zajęcia online, które prowadzane są przez lektora przed tablicą, transmisja realizowana jest ze studia (klasy), słuchacze się słyszą i widzą, widzą oczywiście lektora (profesjonalne mikrofony i kamery, widoczna tablica).

nauka angielskiego online
kurs angielskiego online dla firm

Kurs angielskiego online dla firm

Proponowany przez noProblem kurs angielskiego online dla firm został opracowany w oparciu o kursy z Wielkiej Brytanii, dedykowane są one również osobom, które znając zaledwie podstawy języka angielskiego, po kursie są w stanie swobodnie posługiwać się eksperckim słownictwem wymaganym na danym stanowisku.

Business English kurs online ma na celu naukę ważnego, specjalistycznego słownictwa i zwrotów dla biznesu, które są pomocne w rozwijaniu kariery. Angielski biznesowy kurs online pomaga rozwinąć język niezbędny do efektywnej komunikacji w miejscu pracy. Kurs ma na celu dać swobodę wypowiedzi w typowych sytuacjach biznesowych i zawodowych.

Angielski dla początkujących online

Nauka angielskiego od podstaw online ma na celu przygotowanie do codziennego używania języka angielskiego. Ten kurs online pomoże w przyswojeniu podstawowych umiejętności angielskiego. Zapewni wiarę w siebie podczas codziennych sytuacji oraz poprawi umiejętności słuchania.

Kurs angielski dla początkujących online został zaprojektowany tak, aby po jego ukończeniu uczestnik radził sobie w codziennych sytuacjach i czynnościach związanych z językiem angielskim. Czyli na przykład witania się i przedstawiania, uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, opisywania rzeczy i wyrażania własnych myśli, składania ofert i próśb, wyrażania pozytywnych i negatywnych opinii. Ukończeniu tego kursu online pozwoli słuchaczom przejść do kolejnego etapu lekcji angielskiego online.

angielski dla początkujących online
angielski online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych

Język angielski traktowany jest jako międzynarodowy, znając chociażby jego podstawy, jesteśmy w stanie porozumieć się w każdym kraju. Kurs angielski dla dorosłych online jest dedykowany osobom, które nie miały nauki angielskiego w szkole lub z różnych względów nie przyswoiły sobie umiejętności posługiwania się nim. Angielski online dla dorosłych jest świetną alternatywą dla osób, które mają opór przed zapisaniem się na kurs z racji wieku. Lekcje angielskiego online pozwalają na komfortowe uczenie się angielskiego przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty.

Nauka angielskiego dla dorosłych online pozwoli na poszerzenie słownictwa, opanowanie gramatyki, poprawne konstruowanie zdań. Internetowy kurs angielskiego został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych nie stanowiło problemu.

Intensywny kurs angielskiego online

Jest to kurs przeznaczony dla osób mających określony cel nauki, dla osób, które w krótkim czasie chcą nauczyć się języka lub przypomnieć dawno nabyte lecz nie używane umiejętności językowe. W osiągnięciu tego celu pomocny będzie szybki kurs angielskiego online.

Intensywny kurs angielskiego online jest szansą na poprawę umiejętności komunikowania się w języku angielskim w krótszym czasie. Uczestnicy mogą wybierać od zajęć dla początkujących do zaawansowanych w oparciu o ich bieżącą wiedzę. Szybka nauka angielskiego online poprzez poprawę umiejętności komunikacyjnych w jednym z najpopularniejszych języków międzynarodowych, może przyczynić się do poszerzenia możliwości kariery i wyższych wynagrodzeń.

intensywny kurs angielskiego online
nauka angielskiego online z native speakerem

Nauka angielskiego online z native speakerem

Kurs ten jest dedykowany nie tylko osobom, które chcą nauczyć się języka angielskiego i poprawnej wymowy, ale również dla osób, które potrafią czytać i pisać w tym języku lecz mają problem z rozumieniem tekstu mówionego i prawidłową wymową.

Nauka angielskiego online z native speakerem jest najlepszym sposobem na budowanie płynności mowy, naukę prawidłowej wymowy, akcentu i gestów, rozumienie idiomów, nauczenie się używania wszystkich wyuczonych słów i gramatyki. Lekcje angielskiego z native speakerem online są kluczem do sukcesu, gramatyka jest przyswajana w sposób naturalny, bez regułek. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, nauczyciel po angielsku tłumaczy znaczenie niezrozumiałych słów i fraz.

Nauka angielskiego online z lektorem

Jest to kurs przeznaczony dla osób, dla których priorytetem jest poprawa wymowy, oraz tych, którzy mają lęk przed rozmową w obcym języku. Nauka języka angielskiego online z lektorem to połączenie wykładów z elementami słuchania i mówienia, pomaga to zdobycie pewności siebie i pozwala na swobodną komunikacje w języku angielskim.

Kurs angielskiego z lektorem online przyczyni się do poprawy wymowy, zwiększenia płynności mowy, poszerzenia słownictwa angielskiego, lepszego rozumienia tekstu słuchanego, umiejętności prowadzenia rozmów przez telefon.

nauka angielskiego online z lektorem

Kurs angielskiego online cena

Jednym z ważniejszych aspektów wyboru kursu angielskiego online jest cena. Pomimo tego, że kurs angielskiego online jest płatny, jest on przystępniejszy od kursów stacjonarnych. Wybierając indywidualny kurs języka angielskiego online, możesz być pewien, że jego cena będzie niższa od tradycyjnego kursu.

WARSZTATY
intensywna nauka mówienia i słuchania
16,95 PLN / godzina (45minut)

187 godzin w 10 miesięcy

155 godzin warsztatów w 9 miesięcy
nauka: szybkiego formułowania zdań ze zrozumieniem
nauka: poprawnego formułowania zdań
nauka: najczęściej używanych słów i zwrotów
nauka: poprawnej angielskiej wymowy
nauka: akcentowania
nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
wielkość grup: max 5 osoby
ilość spotkań: 100 (155 godzin)
długość spotkania: 70 min
częstotliwość spotkań: do 3/tydz
materiały autorskie: w cenie
 
 
ONLINE DAJE WIĘCEJ
możliwości
profesjonalna platforma
zawodowi

native speakerzy i lektorzy

więcej niż konwersacje Skype/Zoom
lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
native speakerzy z wielu zakątków świata
lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
bez dopłat za dostęp do systemu
+ wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
SOLO
kurs indywidualny
negocjuj długość zajęć
negocjuj

ilość godzin szkolenia

godzina (60 min)
format: indywidualny
szkolenie: dostosowane do charakterystyki twojej pracy
ilość spotkań: od 80 do 120
częstotliwość spotkań: uzalależniona od celu
materiały autorskie: w cenie
język: business/general/techniczny
szkolenie zawiera: strategie skutecznej komunikacji
szkolenie zawiera: strategie formułowania zdań w j.angielskim
szkolenie zawiera: strategie szybkiego doboru słownictwa
szkolenie zawiera: strategie poprawnej wymowy
szkolenie zawiera: przygotowanie do rozmowy o pracę
 
 
FreshMail.pl
 
FreshMail.pl