Wizja pełnej swobody komunikacyjnej w rozmowie z obcokrajowcem wydaje Ci się atrakcyjna? Oferta: kurs języka angielskiego online Łódź przygotowana przez szkołę noProblem stanowi sposób na urzeczywistnienie tego marzenia. Nasi słuchacze bez wychodzenia z domu pracują nad rozwijaniem swoich umiejętności językowych, które pozwolą im na realizację szeregu celów – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Na zajęciach w noProblem nie zaznasz nudy: tradycyjne podręczniki i gramatyczne kserówki zastąpiliśmy autorskimi materiałami dydaktycznymi o potwierdzonej w praktyce skuteczności. Każdy z naszych kursów ma formę konwersacyjną, dzięki czemu na dobre pożegnasz towarzyszącą Ci do tej pory barierę językową i będziesz w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kurs angielskiego online Łódź – zacznij uczyć się „żywego” języka obcego

Uważamy, że kluczem do efektywnej nauki języka obcego jest regularne posługiwanie się nim w praktyce. Dlatego zajęcia w noProblem są prowadzone nie tylko przez doświadczonych lektorów polskojęzycznych, ale także native speakerów z niezbędnymi dydaktycznymi kwalifikacjami. Decydując się na skorzystanie z oferty: kurs angielskiego online Łódź, zapewniasz sobie możliwość bieżących konwersacji z osobami, które korzystają z tego języka na co dzień. Dzięki temu przekonasz się, że mała pomyłka gramatyczna nie wyklucza skutecznej komunikacji, a kluczem do sukcesu jest to, aby czuć się swobodnie podczas rozmowy. Z czasem pozwoli Ci to ostatecznie przełamać barierę językową i porozumiewać się z innymi po angielsku w sposób, o jakim zawsze marzyłeś.

Angielski online Łódź – jakie poziomy zaawansowania oferujemy?

Angielski Lublin w noProblem to kursy prowadzone przez Internet, co umożliwia branie w nich udziału osobom mieszkającym w dowolnej części Polski. Na uwagę zasługuje to, że nasi kursanci mogą dopasować tryb zajęć do swoich potrzeb. Angielski online może bowiem odbywać się w formie warsztatów grupowych (w grupach do 5 osób) lub szkoleń indywidualnych, w ramach których pracujesz sam na sam z lektorem. Co istotne, oferujemy różne poziomy angielskiego, dzięki czemu uczą się u nas zarówno początkujący kursanci, jak i zaawansowani językowo słuchacze. W noProblem możesz zapisac się na:

• angielski A1,
  • angielski A2,
  • angielski B1,
  • angielski B2,
  • angielski C1,
  • angielski C2.

Do uczestnictwa w naszych zajęciach zachęcamy nie tylko mieszkańców Łodzi, ale także innych miast – przygotowaliśmy dla nich takie kursy angielskiego online, jak np.:

Interesuje Cię sprawdzony kurs: angielski Łódź online, w którym mogą wziąć udział również mieszkańcy innych miejscowości? Zapraszamy do kontaktu!