Nie czujesz się swobodnie, gdy przychodzi Ci rozmawiać po angielsku? Skorzystaj z oferty: kurs języka angielskiego online Gdańsk w noProblem i zacznij systematycznie rozwijać swoje umiejętności językowe. W naszej szkole będziesz mieć mnóstwo okazji do prowadzenia konwersacji w języku angielskim, dzięki czemu z czasem ostatecznie przełamiesz barierę językową i rozmowa z obcokrajowcem nie będzie już sprawiać Ci problemu. Angielski online Gdańsk w noProblem to zajęcia, na których słuchacze nie mają styczności z tradycyjnymi podręcznikami czy gramatycznymi kserówkami. Zamiast tego pracują na autorskich materiałach dydaktycznych, rozbudzających w nich pasję i chęć do systematycznej nauki języka.

Co jeszcze sprawia, że kurs angielskiego online Gdańsk w noProblem to dobry wybór? Sprawdź!

Kurs języka angielskiego online Gdańsk – szansa na regularną naukę z native speakerem

Umiejętność sprawnej komunikacji po angielsku jest bardzo ważnym elementem biegłości językowej, co nie zawsze dostatecznie wybrzmiewa na tradycyjnych lekcjach w szkole. Kurs języka angielskiego online Gdańsk w noProblem daje słuchaczom doskonalą sposobność do rozwoju zarówno kompetencji komunikacyjnych, jak i innych obszarów znajomości języka obcego. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są zarówno przez doświadczonych lektorów polskojęzycznych, jak i wykwalifikowanych native speakerów. Pozwala to zatroszczyć się o kompleksowe rozwijanie różnych kompetencji językowych naszych kursantów, a jednocześnie systematycznie pracować nad ich pewnością siebie i swobodą podczas prowadzenia konwersacji po angielsku. Współpraca z native speakerem umożliwia słuchaczowi przyzwyczajenie się do rozmawiania po angielsku i zapewnia mu bezpieczną przestrzeń do ćwiczenia swoich umiejętności komunikacyjnych w tym języku.

Angielski online Gdańsk – jakie kursy oferujemy w noProblem?

Kto może zostać słuchaczem noProblem? Dzięki temu, że oferujemy różne poziomy angielskiego, może nim zostać każdy dorosły, który chce uczyć się tego niezwykle potrzebnego języka. Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w swojej przygodzie z nauką „współczesnej łaciny”, to polecamy zapisanie się na angielski online „od zera”. W naszej ofercie dostępne są także kursy prowadzone na wyższych poziomach zaawansowania, w tym np. C1 i C2.

Warto zauważyć, że angielski Lublin oraz inne kursy w noProblem prowadzimy przez Internet. Jest to duże udogodnienie zarówno dla słuchaczy, którzy mogą brać udział w zajęciach niezależnie od tego, gdzie mieszkają, jak i native speakerów, którzy nie muszą przeprowadzać się do Polski, aby móc uczyć naszych kursantów.

Wielu naszych słuchaczy docenia również to, że mogą wybrać tryb prowadzenia zajęć. W zależności od Twoich preferencji masz możliwość zapisania się na angielski w grupie (grupy do 5 osób) lub indywidualny kurs angielskiego online. Dzięki temu możesz uczyć się nie tylko skutecznie, ale i w komfortowych dla siebie warunkach.

W ofercie noProblem dostępny jest nie tylko kurs języka angielskiego online Gdańsk, ale także inne interesujące kursy angielskiego online, w tym np.:

Zapraszamy do kontaktu!