Dlaczego nauka angielskiego przez internet w noProblem jest skuteczniejsza?

Nauka angielskiego online w noProblem odbywa się z pośrednictwem opracowanej na potrzeby nauki języków obcych platformy internetowej. Aby rozpocząć, potrzebujesz jedynie przeglądarki, mikrofonu i słuchawek. Stawiamy na praktyczne umiejętności językowe. Dlatego będziesz mieć zajęcia z przynajmniej dwoma lektorami zawodowymi: polskojęzycznym, odpowiedzialnym za naukę, wymowy, podstawowej gramatyki i technik szybkiego formułowania myśli oraz obcojęzycznym (native speaker), dla którego angielski jest językiem ojczystym. To nie będą jedynie luźne konwersacje-rozmowy. Każde zajęcia z lektorem obcojęzycznym to krok w kierunku rozwijania Twoich umiejętności językowych – świadomy krok.

Materiały, z których korzystają Jacob, Anette, Lynni czy Stephanie podczas zajęć online zostały opracowane od zera, są metodycznie przemyślane i przetestowane. Cały czas tworzymy nowe. Tematykę aktualizujemy i dobieramy do grup wiekowych. Zanim zaczniemy ich używać na regularnych zajęciach, weryfikujemy ich skuteczność podczas darmowych sesji języka angielskiego w ramach prowadzonego przez nas programu „English Beta Testers” organizowanych cztery razy w roku dla ochotników. Dzięki temu wiemy, że materiały są angażujące i maksymalnie skuteczne.

Skupisz się na praktycznej komunikacji w symulowanych sytuacjach życiowych. Wcielisz się w rolę pacjenta w klinice, czy turysty, który spóźnił się na samolot, załatwisz w recepcji hotelowej pokój z widokiem na morze. Nauczysz się jak językowo radzić sobie w każdej sytuacji.

Pełne wypowiedzi słuchaczy tutaj

Nauczymy cię jak prowadzić small-talk biznesowy, spokojnie i rzeczowo odpowiadać podczas rozmowy o pracę. Zapytasz w zagranicznym sklepie o karczochy, arbuza, kiełbasę czy wino. Zatankujesz samochód w USA, Kanadzie i Australii płacąc polską kartą nawet jeśli na dystrybutorze zobaczysz odmowę i informację „See the cashier”. Znajdziesz polecanego kebsa na końcu świata. Porozmawiamy o ulubionej kuchni, wyższości singlemalt nad blended. Zagadasz i zaprzyjaźnisz się z poznanymi obcokrajowcami w Mikołajkach, Suścu, Tulum czy Zanzibarze. Popatrzymy w niebo, pogadamy o Starlinkach, Marsie lub sztucznej inteligencji, Edzie Snowdenie i Big Data. A może masz jakieś naprawdę unikalne zainteresowanie? Coś, o czym chcesz porozmawiać online po angielsku z innymi, a my o tym nie słyszeliśmy i temat jest dla nas nowy? Powiedz nam o tym! Przygotujemy materiały specjalnie dla Ciebie! Zrealizujemy je na kursie online!

Zajęcia online zostały przygotowane z myślą o słuchaczach zarówno z Polski jak i z zagranicy. Podczas zajęć nie używamy standardowych podręczników. Korzystamy z autorskich materiałów (teksty, audio, animacje video, infografiki), aby nauka była jak najbardziej urozmaicona, bezstresowa i skuteczna. Chcesz zobaczyć przykładową lekcję w 1:40 minuty? Założenia dydaktyczne kursów, materiały tekstowe oraz multimedialne przygotowane zostały przez doświadczonych metodyków noProblem specjalnie na potrzeby nauki za pośrednictwem platformy. Realizację klipów audio, video oraz grafik wedle naszych pomysłów powierzyliśmy entuzjastom Photoshop’a, After Effects i Audition.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Dlaczego warto uczyć się angielskiego online w noProblem

 • Zajęcia prowadzimy używając dostosowanej do metod nauki w noProblem platformy LMS. Oprócz tego, że widzisz i słyszysz pozostałych słuchaczy, masz dostęp do tablicy wirtualnej, na której lektor pisze odręcznie (używa tabletu tekstowego). Ćwiczenia na niej widoczne skonstruowane są w taki sposób, aby słuchacze mogli aktywnie je rozwiązywać. Przesuwasz, łączysz, dobierasz, odkrywasz wyrazy, zdania i frazy. Zaznaczasz nowe słowa markerem. Jesteś cały czas zaangażowany w zajęcia. Podczas lekcji korzystamy z autorskich animacji video, które rzeczy trudne przedstawiaj w przystępny sposób. Obraz tłumaczy więcej niż tysiąc słów. Nic nie musisz instalować, jeśli masz dostęp do internetu, uczestniczysz w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, używając komputera, tabletu lub telefonu.

 • kurs zaplanowany w szczegółach. Będziesz się uczyć z przynajmniej dwoma lektorami: polskojęzycznym i obcojęzycznym. Raz z jednym raz z drugim. Materiał przez nich realizowany jest opracowany i na bieżąco koordynowany przez metodyka noProblem. Nic nie pozastawiamy przypadkowi. Będziesz się uczyć języka angielskiego od strony praktycznej. Żadnych dywagacji akademickich. Nauczysz się szybko formułować myśli: odpowiadać na pytania i zadawać je. Będziesz wymawiać poprawnie i po angielsku, w każdej sytuacji. Zrozumiesz język angielski i mechanizmy nim rządzące. Bez stresu, no problem.

 • grupy liczą maksymalnie 5 osób. Będziesz mieć dużo czasu, aby rozmawiać po angielsku z lektorem i pozostałymi uczestnikami
 • każde swoje zajęcia możesz obejrzeć po ich zakończeniu. Po zalogowaniu przejdź do archiwum i kliknij „Play”. Możesz dowolnie przewijać i pauzować nagranie. Nic cię nie ominie!

 • wszystko w jednym miejscu i pod ręką „kserówki” nie gubią się, a podręcznik nigdy nie zostanie w domu czy w samochodzie. Możesz notować w systemie podczas zajęć (notatki widoczne są tylko dla Ciebie). Archiwalne zajęcia, notatki z lekcji i materiały dodatkowe – wszystko dostępne z poziomu twojego konta z dowolnego miejsca na świecie

 • przykujemy twoją uwagę. Możesz mieć pewność, że usłyszysz każde słowo i zobaczysz każdy gest. Podczas zajęć używamy studyjnych mikrofonów i kamer, a niewdzięczne do zapamiętania zagadnienia językowe wyjaśniamy za pomocą efektów specjalnych i green box’u.

 • po zajęciach przypiszemy do twojego konta dodatkowe ćwiczenia interaktywne, które bezpośrednio nawiązują do ich tematyki. Ćwiczenia są dostępne 24/7. Pracujesz z nimi samodzielnie jeśli chcesz – nie jest to obowiązkowa praca domowa.
 • poznaj nasz system za darmo! Zanim rozpoczniesz kurs, spotkamy się na zupełnie darmowym, trzydziestominutowym spotkaniu, aby przedstawić Ci wszystkie funkcjonalności platformy. W razie potrzeby pomożemy skonfigurować Twój sprzęt, dobrać mikrofon/kamerę. Odpowiemy na wszystkie pytania techniczne. Od pierwszych zajęć będziemy mogli zająć się tylko angielskim!

 • oceń zajęcia! Po każdych zajęciach wyświetlimy Ci ankietę. Oceń zajęcia, wybierając wartość od 0 do 10, możesz również dopisać swoją opinię. Czytamy wszystkie ankiety i reagujemy natychmiast na przekazane uwagi.

 • problemy techniczne bierzemy na siebie! Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania, które czasami ma swoje humory, ale nie stracisz ani minuty. W obiektywnej rejestracji długości zajęć pomaga nasz system. Pod koniec kursu sprawdzamy wszystkie nasze „wypadki przy pracy”, sumujemy ilość minut. Twoja grupa dostaje dodatkowe, gratisowych zajęcia.

Infografika obrazująca dlaczego warto uczyć się angielskiego online w noProblem
Dlaczego warto uczyć się angielskiego online w noProblem
Mikrofon studyjny używany do prowadzenia zajęć online
Używamy studyjnych mikrofonów
Studyjne słuchawki używane w czasie prowadzenia zajęć online
oraz studyjnych słuchawek

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Korzyści z nauki angielskiego online noProblem

 • zajęcia w noProblem mają opinię bardzo skutecznych. Przygotowaliśmy naszych słuchaczy do objęcia nowych stanowisk, na których język angielski jest preferowanym językiem komunikacji. Wielu z naszych słuchaczy po kursie w noProblem zdecydowało aplikować na stanowiska, których nie brali pod uwagę przed nim.

 • zdaniem naszych słuchaczy metody, których używamy, pozwoliły im zrozumieć mechanizmy języka angielskiego. Dzięki temu dostali „wędkę, a nie rybę”. Co to oznacza? Tak jak wszyscy potrafimy poprawnie wymówić każde, nawet najbardziej niezrozumiałe dla nas słowo w języku polskim, tak samo nasi słuchacze potrafią przeczytać poprawnie nawet nieznane im słowa w języku angielskim. Nie muszą uczyć się słów na pamięć. Zauważają zależności między słowami i potrafią zbudować na ich podstawie nowe, które nie nauczyli się wcześniej.

 • nasi słuchacze twierdzą, że są samowystarczalni w kontakcie z obcokrajowcami. Są w stanie nawiązać równorzędną rozmowę zarówno z Brytyjczykiem, Amerykaninem jak i Włochem, Portugalczykiem czy Hindusem, którzy posługują się językiem angielskim.

angielski online w noproblem jak uczymy
Kursy online w noProblem to 25% mówienia, 19% nauki wymowy, 21% nauki słownictwa i tylko 10% gramatyki.To wszystko realizowane przez dwóch różnych native speakerów w kursie (po 25%) oraz lektorów polskich.
 • nasi słuchacze zauważyli, że w swoim środowisku wyróżniają się dobrą wymową i dynamiką wypowiedzi, nie onieśmiela ich stres przed użyciem języka angielskiego, potrafią przedstawić swoje pomysły i racje, kreować własne rozwiązania i nie unikają „small talk”. Codziennie używają angielskiego w kontaktach służbowych i są wysłuchiwani. Nabrali pewności siebie, a bariera językowa nie jest już problemem.

Nasi słuchacze o noProblem:

W noProblem uczą również lektorzy polskojęzyczni. Dobór zależy od poziomu startowego. Opowiada Ewelina
Marlena
Author

Szkołę NoProblem polecam wszystkim, którzy doceniają naukę przez śmiech i zabawę, bo KAŻDE zajęcia odbywały się w przyjaznej, wesołej atmosferze. 70 min trzy razy w tygodniu przy klasycznych szkołach angielskiego jest nie do przejścia. Ale na zajęcia do NoProblem School lecisz jak na skrzydłach. To, że chce ci się iść na lekcje to tylko jeden z wielu plusów. Szkoła bardzo szybko i profesjonalnie przeszła na nauczanie on-line podczas pandemii. Platforma, z której korzysta jest prosta w obsłudze, a świetna jakość audio i video sprawia, że nie czujesz, że lekcja odbywa się on-line. Zdecydowanie największą zaletą są lektorzy, – wykwalifikowani, z doświadczeniem i pasją. Lekcje prowadzą na luzie, ale mimo to lekcje są uporządkowane i tworzą pewną całość. Dzięki czemu nauka ma sens i daje konkretne umiejętności. Ja dzięki nauce w szkole nabrałam wiatru w żagle. Nie boję się pytać, nie boję się mówić i nie boję się już śmiać z własnych błędów. POLECAM szczerze!

Iwona

 – 
Author

Szkoła języka angielskiego No problem profesjonalnie uczy tego języka, jest to pierwsza szkoła do kórej chodziłem a później uczestniczyłem w zajęciach on-line z przyjemnością. Do każdego studenta lektorzy mają indywidualne podejście.

Zbyszek

 – 
Author

Cześć:) Jeżeli szukacie miejsca, gdzie zajęcia szybko stają się przyjemnym obowiązkiem to dobrze trafiliście 😉 startowałam z fatalnego poziomu a obecnie jestem w stanie nawet żartować po angielsku (tak, dla mnie to wyczyn). Miałam lekkie obawy przy przejściu na nauczanie zdalne, ale nic bardziej mylnego – praktycznie nie odczułam różnicy. To samo zaangażowanie, ta sama kreatywność w przygotowywaniu zajęć i ten sam profesjonalizm. Platforma, na której pracowaliśmy jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Ostatni moment na łezkę w oku… Już trochę tęsknię i mam poczucie zagubienia w dniach, w których odbywały się zajęcia 😉 No cóż… Polecam!

Marta

 – 

Więcej opinii dostępnych jest tu.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Nauka języka angielskiego online

Angielski przez internet ułatwia zdobycie umiejętności językowych umożliwiających komunikację w języku angielskim. Kursy angielskiego online dostępne w noProblem oferują naukę języka od podstaw lub w różnych stadiach zaawansowania, oferujemy również specjalistyczne kursy online. Uczestnictwo słuchacza w zajęciach online nie jest wymagające technicznie. Potrzebna jest przeglądarka Chrome i łącze internetowe o minimalnych parametrach.

Kursy obejmują szeroki zakres obszarów tematycznych i poziomów, dlatego każdy znajdzie u nas kurs dostosowany dla siebie. Dla słuchaczy przywiązanych do metod klasycznych przygotowaliśmy zajęcia online, które prowadzane są przez lektora przy użyciu tablicy wirtualnej, a słuchacze i lektor widzą się i słyszą.

Nauka angielskiego online w noProblem (przyśpieszono parokrotnie)
Grafika obrazująca szkolenia online z zakresu języka angielskiego
Zajęcia angielski online dla firm

Angielski online dla firm

Proponowany przez noProblem angielski online dla firm to kurs, który został opracowany na podstawie sprawdzonych wzorców z USA i Wielkiej Brytanii. Dedykowany jest osobom, które znając zaledwie podstawy języka angielskiego, po kursie będą w stanie swobodnie posługiwać się eksperckim słownictwem wymaganym na danym stanowisku.

Business English kurs online ma na celu naukę ważnego, specjalistycznego słownictwa i zwrotów dla biznesu, które są pomocne w codziennych obowiązkach zawodowych oraz w dalszym rozwijaniu kariery. Angielski biznesowy kurs online pomaga rozwinąć język niezbędny do efektywnej komunikacji w miejscu pracy. Celem szkolenia jest opanowanie swobody wypowiedzi w typowych sytuacjach biznesowych i zawodowych.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Angielski dla początkujących online

Nauka angielskiego od podstaw online ma na celu przygotowanie do codziennego używania języka angielskiego. Ten kurs pomoże w przyswojeniu podstawowych umiejętności. Pomoże przełamać bariery i wyrobi wiarę w siebie podczas codziennego posługiwania się językiem angielskim w typowych sytuacjach, poprawi także umiejętności słuchania.

Angielski online dla początkujących został opracowany w taki sposób, aby po jego ukończeniu uczestnik radził sobie w sytuacjach życiowych i innych czynnościach związanych z używaniem języka angielskiego: witanie, przedstawianie się, uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich, opisywanie rzeczy i wyrażanie własnych myśli, składanie ofert i próśb, wyrażanie pozytywnych i negatywnych opinii. Ukończenie tego kursu online pozwoli słuchaczom przejść do kolejnego etapu zaawansowania w kolejnych kursach online.

Grafika angielski online dla początkujących
Angielski dla początkujących w noProblem także online.
Angielski online nauka dorosłych
Nauka angielskiego online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych

Język angielski traktowany jest jako język międzynarodowy. Znając, chociażby jego podstawy, jesteśmy w stanie porozumieć się w prawie każdym kraju. Kurs angielski dla dorosłych online jest dobrym wyborem dla tych z nas, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z nauką angielskiego w szkole lub z różnych względów nie przyswoiły sobie umiejętności posługiwania się nim. Angielski online dla dorosłych jest świetną alternatywą dla osób, które mają opór przed zapisaniem się na kurs z racji dojrzałego wieku. Lekcje angielskiego online pozwalają na bezstresowe i komfortowe uczenie się przy filiżance ulubionej kawy w grupach, które dobierane są na podstawie poziomu oraz wieku.

Nauka angielskiego dla dorosłych online pozwoli na poszerzenie słownictwa, opanowanie gramatyki oraz poprawne konstruowanie zdań. Internetowy kurs angielskiego został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych nie stanowiło problemu.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Intensywny kurs angielskiego online

Intensywność kursów online stanowi jeden z elementów ich skuteczności. Bez względu czy wybierzesz format indywidualny, czy grupowy priorytetem zajęć będzie osiągnięcie biegłości w mowie. Skupiamy się na praktycznych aspektach nauki języka angielskiego. Tu piszemy więcej, czego możesz się spodziewać. O indywidualnych intensywnych kursach online piszemy niżej.

Kursy grupowe w noProblem odbywają się do trzech razy w tygodniu. Są to kursy przeznaczone dla osób mających wysoką motywację do nauki, szukających formatu nauki, w którym bezpośredni kontakt z pozostałymi słuchaczami jest ważny. Grupy liczą maksymalnie 5 osób i na wyższych poziomach zaawansowania mogą składać się ze słuchaczy z różnych państw Europy. W grupach bardziej zaawansowanych niemal od samego początku jedna z trzech godzin zajęć w tygodniu prowadzona jest przez native speakera. Docelowo są to dwie z trzech godzin w tygodniu.

Intensywny kurs grupowy online jest dobrym wyborem dla osób, które ze względu na charakter pracy, jaką wykonują, nie mogą mówić często po angielsku, ale jednocześnie planują zmianę na stanowisko, które przewiduje częste rozmowy z obcokrajowcami. Taki kurs sprawdzi się również w przypadku osób, które rozpoczynają lub wznawiają swoją przygodę z językiem angielskim. W przypadku grup początkujących i średniozaawansowanych częstotliwość nauki z lektorem polskojęzycznym jest większa. Zwykle są to dwa na trzy spotkania w tygodniu. Grupy dobierane są na podstawie poziomu startowego oraz wieku. Nasi słuchacze mogą mieć pewność, że materiał realizowany na zajęciach jest ściśle dobrany do poziomu całej grupy. Nie „rzucimy Cię od razu na głęboką wodę”. Priorytetem nie jest „przerabianie materiału”, a realne postępy. Jeśli po jakimś czasie okaże się, że tempo Twojej nauki jest znacznie wyższe, zaproponujemy Ci przejście do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.

Intensywny kurs angielskiego online w noProblem

Podczas indywidualnego intensywnego kursu online spotykamy się na zajęciach do czterech razy w tygodniu. Częstotliwość zależy od poziomu startowego i obranego celu. Zajęcia indywidualne (solo) online jak sama nazwa wskazuje, są dopasowywane do konkretnej sytuacji i potrzeb słuchacza. Plan zajęć jest elastyczny. Niektórzy preferują spotkania w ściśle określonych godzinach, niektórzy wolą ustalać terminy w kilkudniowym wyprzedzeniem. To możliwe. W formule kursu indywidualnego online możesz odwoływać i zawieszać zajęcia. Godziny odwołane nie przepadają. Zawartość merytoryczna kursu jest dopasowana do konkretnej sytuacji słuchacza. Uczysz się z lektorem polskim i native speakerem. Dodatkowe informacje dotyczące kursu indywidualnego znajdziesz tu.

Intensywny angielski online jest szansą na poprawę umiejętności komunikowania się w języku angielskim w krótszym czasie. Uczestnicy mogą wybierać od zajęć dla początkujących do zaawansowanych w oparciu o ich bieżącą wiedzę.

Nauka angielskiego w noProblem z native speakerami

Angielski online z native speakerem

Kurs ten jest dedykowany nie tylko osobom, które chcą nauczyć się języka angielskiego i poprawnej wymowy, ale również dla osób, które potrafią czytać i pisać w tym języku, lecz mają problem z rozumieniem tekstu mówionego i prawidłową wymową.

Nauka angielskiego online z native speakerem jest najlepszym sposobem na budowanie płynności mowy, naukę prawidłowej wymowy, akcentu i gestów, rozumienie idiomów, nauczenie się używania wszystkich wyuczonych słów i gramatyki. Lekcje angielskiego z native speakerem online są kluczem do sukcesu, gramatyka jest przyswajana w sposób naturalny, bez regułek. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, nauczyciel po angielsku tłumaczy znaczenie niezrozumiałych słów i fraz.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?

Nauka angielskiego online z lektorem

Jest to kurs przeznaczony dla osób, dla których priorytetem jest poprawa wymowy, oraz tych, którzy mają opór przed rozmową w języku angielskim. Nauka języka angielskiego online z lektorem to połączenie zajęć prowadzonych z przez lektorów polsko i angielskojęzycznych. Językowa pewność siebie przychodzi z czasem, ale nie jest to proces automatyczny. Jednym z warunków są widoczne postępy, które sami dostrzegamy. Pomaga w tym systematyczna nauka z naszymi lektorami. Poznaj ich!

Kurs angielskiego z lektorem online przyczyni się do poprawy wymowy, zwiększenia płynności i poszerzenia słownictwa angielskiego Nauczysz się szybko formułować zdania, już nigdy nie zabraknie Ci słów. Nie będziesz zastanawiać się jakiego „czasu” użyć.

Nauka angielskiego online z lektorem w noProblem
Nauka angielskiego online z lektorem w noProblem

Kurs angielskiego online cena

Jednym z ważniejszych aspektów wyboru kursu jest cena. Pomimo tego, że kurs angielskiego online jest płatny, jest on przystępniejszy od kursów stacjonarnych. Wybierając indywidualny kurs języka angielskiego online, możesz być pewien, że jego cena będzie niższa od tradycyjnego kursu.

ONLINE
WARSZTATY
grupy nie więcej niż 5 osób (gwarantowane umową)
Warsztaty grupowe noproblem
18,65 PLN / 45 minut
155 godzin w 10 miesięcy
 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne
 • gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu
 • lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
 • lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
 • native speakerzy z wielu zakątków świata
 • lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
 • lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
 • słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
 • słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
 • słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
 • słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
 • słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
 • słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
 • + wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
CZEGO
UCZYMY?
 • szybkiego formułowania zdań
 • poprawnego formułowania zdań
 • najczęściej używanych słów i zwrotów
 • nauka: wymowa i akcentowanie
 • nauka prowadzi do faktycznego zrozumienia mechanizmów j. angielskiego
 • jak poradzić sobie w trakcie rozmowy o pracę
 • języka business/techniczny/ogólny
 • strategii szybkiego doboru słownictwa
 • strategii pozbywania się barier językowych
ONLINE
SOLO
nauka indywidualna
Solo s
negocjuj / 60 minut
80 - 120 godzin
 • System online zmodyfikowany zgodnie z zaleceniami noProblem. HD Audio, zaawansowane narzędzia dydaktyczno-multimedialne
 • gratis: 0 PLN za aktywację dostępu do systemu
 • gratis: słuchawki z mikrofonem (użyj hasła z*)
 • lektorzy: korzystają z autorskich animacji wyjaśniających gramatykę
 • lektorzy: ilustrują zajęcia grafikami
 • native speakerzy z wielu zakątków świata
 • lektorzy: korzystają z materiałów tekstowych
 • lektorzy: wyposażeni w studyjne mikrofony
 • słuchacze: wykonują interaktywne zadania korzystając z myszy i klawiatury
 • słuchacze: mają dostęp do zapisu zajęć
 • słuchacze: dostają mailowe przypomnienia o zajęciach
 • słuchacze: nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania
 • słuchacze: dostęp do dodatkowych ćwiczeń powtórkowych online
 • słuchacze: oszczędzają czas (bez korków, dojazdów, parkowania)
 • + wszystkie opcje wybranego formatu Solo/Warsztaty
 • zajęcia minimum 2 razy w tygodniu
 • * zdjęcie słuchawek poglądowe. Dostarczany sprzęt może wyglądać inaczej. Aby otrzymać darmowy zestaw podpisz umowę oraz użyj hasła "RIO GRANDE" podczas kontaktu z nami.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące kursu angielskiego online

ea loader

Zajęcia indywidualne 2 razy w tygodniu lub częściej (wedle potrzeby słuchacza), zajęcia grupowe 3 razy w tygodniu lub 2 razy w tygodniu.

Stawiamy na kameralny klimat zajęć. W czasie zajęć online w każdej z grup warsztatowych (grupowych) znajduje się maksymalnie 5 osób (co określają również zapisy naszej umowy).

Umowa została zweryfikowana przez prawnika. Nie zawiera żadnych klauzul abuzywnych i niedozwolonych. Nie znajdziesz w niej również zapisów "małym drukiem". A co najważniejsze umowa jest zawierana między Tobą, a noProblem. Nie podpisujesz umowy z bankiem, a raty na które rozkładamy opłaty za kurs są nieoprocentowane.

Istnieje mozłiwość opłaty z góry oraz  rozłożenia płatności na nieoproctowane raty.

Zatrudniamy lektorów zawodowych (zarówno polskojęzycznych jak i obcojęczynych). Nasi lektorzy mają wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie. Sami ich rekrutujemy i szkolimy. Praca w noProblem nie jest dla nich pracą dorywczą, zatrudniamy ich w pełnym wymiarze godzin.

Tak, oczywiście. Z naszą szkołą współpracują zarówno polscy lektorzy (z wykształceniem kierunkowym), jak i native speakerzy (również z wykształceniem kierunkowym), pochodzący z wielu krajów anglosaskich.

Oczywiście. Program dydaktyczny noProblem oparty jest na autorskiej metodzie nauczania, dzięki której uczestnicy naszych kursów rozwijają wiele zdolności językowych jednocześnie – wśród nich znajduje się: szybkie formułowanie myśli,  rozumienie rozmówcy, nauka wymowy i akcentowania oraz doskonalenie umiejętności słuchania i rozumienia.

W przypadku kursu indywidualnego, zajęcia przenosimy na dogodny dla Ciebie termin. W przypadku zajęć grupowych nie możemy tego zrobić, ale wystarczy, że zalogujesz się do systemu, a ich zapis będzie dla Ciebie dostępy.

Tak. Każdy słuchacz uzyskuje dostęp do zapisów z poszczególnych sesji oraz dodatkowo zapis przebiegu zajęć w formacie pdf.

Nie. Aby wziąć udział w naszym kursie, potrzeba jedynie dostępu do Internetu (Wi-Fi, LAN) oraz sprawnie działającej przeglądarki internetowej. Dostęp do dedykowanej platformy e-learningowym zapewnimy Ci sami.

Nie. Twój sprawnie działający komputer, laptop lub smartfon wystarczy. Jeśli zdecydujesz się na zajęcia indywidualne, możesz poprosić nas o dostarczenie Ci słuchawek z mikrofonem – dostaniesz je od nas za darmo na hasło RIO GRANDE!

Tak, oczywiście. Nasze kursy angielskiego online przewyższają skutecznością kursy stacjonarne. Wydajemy takie zaświadczenia.

Tak oczywiście, chociaż większy nacisk kładziemy na ustne testy sprawdzające.

Oferta edukacyjna naszej szkoły skierowana  jest głównie do osób dorosłych.

Zapisz się na kurs języka angielskiego w noProblem!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak rozpocząć?