Dlaczego kurs angielskiego z certyfikatem Aptis to dobry pomysł?

Zapraszamy na kurs językowy zakończony certyfikatem. Certyfikat językowy to potwierdzenie kompetencji językowych na określonym poziomie. Zdobycie certyfikatu wymaga nie tylko systematycznej nauki, ale również kursu który przedstawi specyfikę egzaminu. Proponujemy kursy egzaminacyjne Aptis wszystkim którzy potrzebują wiarygodnego potwierdzenia znajomości zagadnień językowych. Egzaminy Aptis opracowywane zostały przez British Council. Szkoła noProblem jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym posiadającym licencję do jego przeprowadzania w Lublinie i województwie lubelskim.

Przygotowujemy do egzaminów Aptis słuchaczy naszej szkoły oraz wszystkich, których celem jest  podejście do egzaminu i zdobycie certyfikatu. Kurs przygotowawczy obejmuje od 50 do 100 godzin (ilość godzin zależy od poziomu startowego)  i zawiera dwie części: merytoryczną (językową) oraz  techniczną (przedstawienie komponentów egzaminu). Do tej pory przeprowadziliśmy egzaminy dla około 180 osób. Średnia zdawalność to 98%. Egzamin odbywa się w sesjach grupowych lub indywidualnych. Przykładowy egzamin (arkusze wybranych komponentów) znajdą się poniżej. Tutaj znajduje się przykładowy test części listening (słuchanie), tutaj znajduje się przykładowa część egzaminu sprawdzająca znajomość gramatyki (grammar), a tutaj znajdziecie Państwo część testującą rozumienie tekstu czytanego (reading).

Kurs języka angielskiego z certyfikatem Aptis w noProblem

certyfikat Aptis przyklad 2

Obok wzór dyplomu Aptis. Wraz z dyplomem dostarczana jest szczegółowa informacja z wynikami poszczególnych komponentów egzaminu. Mamy wgląd, które części ocenione zostały maksymalną liczbą punktów oraz w których obszarach powinniśmy jeszcze popracować.

Proszę pamiętać! Egzamin Aptis umożliwia otrzymanie wyższej oceny potwierdzenia umiejętności językowej od zadeklarowanej. Przykładowo: osoba podchodząca do testu zadeklarowała poziom B1. Po ocenie merytorycznej testu okazało się, że ilość uzyskanych punktów kwalifikuje do otrzymania oceny B2. Wystawiany i dostarczany jest certyfikat z oceną B2.

Zalety posiadania certyfikatu Aptis

Certyfikat Aptis jest dla wielu instytucji potwierdzeniem znajomość języka angielskiego na określonym poziomie. Może być komplementarnym dokumentem podczas rekrutacji, może również pomóc w podjęciu decyzji o Twoim awansie.

Certyfikat Aptis daje także możliwości podjęcia nauki lub pracy w środowisku międzynarodowym.

Posiadacze certyfikatu Aptis to osoby, których kompetencje językowe potwierdzone zostały przez British Council – pomysłodawcę egzaminu, instytucję edukacyjną obecną w Polsce od 1946 roku. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.