Native speakerzy w noProblem

Jedną z najskuteczniejszych metod nauki porozumiewania się jest kurs języka angielskiego, zawierający zajęcia z native speakerem w noProblem w Lublinie.

Wkuwanie słówek, ślęczenie nad książką i pisanie żmudnych zadań to najprostsza droga do zniechęcenia i porzucenia marzeń o płynnym porozumiewaniu się w języku obcym!

Nie jesteśmy zwolennikami takich metod, a w zamian proponujemy indywidualne kursy językowe, kursy dla firm oraz indywidualne lekcje w siedzibie szkoły w Lublinie z native speakerem.

Dlaczego nauka z native speakerem jest skuteczna?

Umiejętność czytania i pisania po angielsku jest ważna, ale naszym zdaniem równie istotna jest otwartość na bezpośrednią komunikację, czyli mówienie. Podczas lekcji w tradycyjnej szkole ten aspekt jest często pomijany.

To dlatego w szkole noProblem w Lublinie stawiamy na naukę angielskiego z udziałem native speakera. Uzupełniamy wiedzę wyniesioną ze szkoły o możliwość łatwego, nieskrępowanego mówienia w języku obcym. Nie „przerabiamy podręcznika”, nie rozwiązujemy nudnych testów, zapewniamy dynamiczny kontakt z żywym językiem, dzięki któremu nauka przychodzi łatwiej, a każda godzina zajęć mija niezauważalnie.

New York City 3

Kim jest native speaker? W kontekście nauki języka angielskiego określamy tak osobę, dla której angielski jest pierwszym, najważniejszym językiem komunikacji. Kim jest native speaker w noProblem? To osoba mówiąca w ojczystym języku, która posiada wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Głównym zadaniem native speakera jest wsparcie uczniów w przełamaniu bariery językowej oraz w wzbogacaniu zasobu słownictwa języka obcego. Kursanci noProblem w Lublinie ćwiczą z native speakerem. Zwracamy uwagę na to aby każdy z nich posługiwał się językiem angielskim jak najczęściej to możliwe. Priorytetem polskojęzycznych lektorów języka angielskiego w noProblem jest natomiast szybkie doprowadzenie słuchaczy do poziomu językowego, który umożliwi im uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez native speakera – czyli wyłącznie w języku angielskim.

Czego można nauczyć się od native speakera angielskiego w Lublinie?

Oczywiście naszym głównym celem jest nauczyć słuchaczy płynnego i bezstresowego posługiwania się językiem angielskim w podróży, w pracy lub na płaszczyźnie towarzyskiej. Jednak podczas nauki angielskiego z native speakerem na kursie w Lublinie poznajemy także obcą kulturę. Konwersacje z lektorem języka angielskiego (native speakerem) poszerzają wiedzę o świecie Anglosasów: historii, klimacie, sposobie życia, kuchni, upodobaniach czy popularnych świętach w kraju nauczyciela. Pozwala to na pełniejsze zrozumienie różnic kulturowych i mentalności mieszkańców USA, pozwala na łatwiejsze nawiązywanie kontaktów z osobami pochodzącymi z kraju native speakera. Angielski z native speakerem w Lublinie w noProblem jest więc bardzo ciekawym doświadczeniem, podczas którego nie tylko nauka zwrotów, słówek czy gramatyki sprawia olbrzymią przyjemność.

angielski online dla poczatkujacych
Native spekerzy czekają na Ciebie w noProblem

Wybierz spośród trzech formatów nauki indywidualnej

lub zajęcia grupowe

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.