ec33b20b2afc1c3e815d4401ee514792ea77e3d71ab51240 1920 768x512 1

Branża medyczna stawia przed rozwijającymi się w niej specjalistami wiele wyzwań, także na polu językowym. Angielski medyczny w noProblem to doskonała okazja, aby nabrać pewności siebie w komunikowaniu się w języku obcym oraz nauczyć się stosować specjalistyczną terminologię w swobodny sposób. Sprawność w rozmowie po angielsku nie tylko pozwala porozumieć się z pacjentem czy kolegą lub koleżanką po fachu z innego kraju, ale również ułatwia budowę, tak potrzebnego w tej dziedzinie, autorytetu.

Specjalistyczne kursy języka angielskiego w noProblem kierujemy nie tylko do lekarzy, ale również farmaceutów, personelu szpitalnego czy menadżerów placówek opieki zdrowotnej. Forma online naszych warsztatów grupowych i szkoleń indywidualnych sprawia, że z naszych usług korzystają nie tylko osoby zainteresowane angielskim medycznym w Lublinie, ale także kursanci z całej Polski. Praca nad umiejętnościami językowymi w noProblem pozwala im z czasem swobodnie rozmawiać, diagnozować oraz przyswajać wiedzę w międzynarodowym środowisku medycznym.

Chcesz zapisać się na język angielski dla pielęgniarek? A może szukasz zajęć z medycznego angielskiego dla lekarzy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ec33b20b2af31c3e815d4401ee514792ea77e3d71ab51644 1920 768x512 1

Angielski medyczny w noProblem – rozwiń swoje umiejętności językowe

Kursy języka angielskiego online dla osób pracujących w branży medycznej umożliwiają zrobienie kroku naprzód w karierze zawodowej. Dzięki regularnym rozmowom z wykwalifikowanymi lektorami są w stanie przełamać swoje blokady komunikacyjne i poczuć, że są w stanie władać językiem obcym na odpowiednim poziomie. Nasz kurs angielskiego medycznego może być dla nich swego rodzaju „trampoliną”, która pozwoli im się wzbić wyżej i realizować swoje ambicje.

Zajęcia w noProblem są dopasowane do potrzeb uczestniczących w nich słuchaczy, dlatego w naszej ofercie znajdą odpowiedni kurs dla siebie osoby, które interesuje m.in.:

• angielski dla pielęgniarek,
  • angielski dla lekarzy,
  • angielski dla medyków.

Stawiamy na innowacyjne podejście i praktykę, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na tony „kserówek” i konwencjonalne podręczniki. W trakcie zajęć wykorzystujemy autorskie, dokładnie przemyślane materiały. Angielski medyczny to kurs, który pozwoli Ci uwolnić swój językowy potencjał w praktyce – tu nauczysz się sprawnie formułować myśli po angielsku, a słówko zagubione na końcu języka przestanie Cię hamować. Jest to szczególnie istotne w Twojej branży, w której każda sekunda może decydować o ludzkim życiu.

Angielski medyczny online w noProblem – komunikacja kluczem do sukcesu

Kurs języka angielskiego medycznego prowadzimy wedle autorskiej metody, a naszym priorytetem jest doprowadzenie kursantów do poziomu biegłości w mowie. O skuteczności proponowanych przez noProblem metod opowiadają sami słuchacze, którzy są zadowoleni z notowanych postępów. Sprawdzają się one zresztą nie tylko w przypadku medyków, co można zaobserwować po tym, jakie zainteresowanie wzbudza nasz angielski dla firm.

Język angielski medyczny w noProblem to świetna opcja dla ludzi w różnym wieku. Naszymi słuchaczami są zarówno osoby zawodowo związane z medycyną, jak i studenci, którzy dopiero planują ścieżkę swojej kariery. Umiejętności nabyte podczas naszych warsztatów i szkoleń stanowią przewagę nad konkurentami na rynku pracy. Kurs języka angielskiego medycznego nie tylko rozwija pewność w mówieniu w tym języku, ale także stanowi okazję na naukę specjalistycznego słownictwa poprzez praktykę. Naszym kursantom łatwiej jest później poruszać się w zagadnieniach medycznych, uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach i konferencjach, a nawet rozpocząć pracy w środowisku anglojęzycznym.

Angielski medyczny – kursy językowe dla specjalistów z całej Polski

Kurs medycznego języka angielskiego oferujemy w systemie indywidualnym i grupowym, w zależności od możliwości czasowych i preferencji słuchacza. Dla każdej z wybranych opcji posiadamy indywidualny cennik. Nasze kursy medycznego języka angielskiego doceniają specjaliści z całego kraju, będący na różnych stanowiskach – lekarze, pielęgniarki czy studenci kierunków medycznych.

Czujesz, że chcesz rozwijać się językowo u nas, ale na kursie bez specjalistycznej podbudowy? Dla nas to noProblem! Angielski online dla dorosłych prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania językowego i w różnych formach. Odnajdujesz się w pracy w niewielkich zespołach? Zapisz się na angielski w grupie! Wolisz spotkania 1 na 1 z lektorem? Zapraszamy na indywidualny kurs angielskiego online. Dbamy o to, aby nasi kursanci czuli się dobrze na zajęciach, a jednocześnie mieli pewność, że ich rozwój podąża w odpowiednim kierunku.

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu z nami jest rozmowa telefoniczna. Jeśli preferują państwo e-mail prosimy o wysłanie pierwszej wiadomości za pomocą poniższego formularza. Zawsze odpisujemy, podając bezpośredni adres. Tutaj znajduje się mapka z naszą lokalizacją. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe. Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poniższego formularza.