Opinie

Nasi kursanci oraz absolwenci doceniają przede wszystkim nowatorską metodę nauczania, elastyczność organizacyjną oraz skuteczność. Liczne kursy językowe dostępne w innych szkołach często nie przekładają się na praktyczne umiejętności potrzebne w sytuacjach wakacyjnych czy zawodowych. W noProblem stawiamy na praktyczną znajomość języka wykorzystywaną na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym.

Priorytetem wielu uczniów, a także potwierdzeniem ich kompetencji w zakresie języka angielskiego, jest certyfikat umiejętności. Nasza dodatkowa oferta dotyczy przygotowawania do egzaminów uznawanych na całym świecie. Kursy egzaminacyjne pozwalają na osiąganie kolejnych poziomów językowych, aż do egzaminów potwierdzających zaawansowane umiejętności. Dzięki temu nasi uczniowie mogą podejmować nowe wyzwania w środowisku międzynarodowym, w pracy, na uczelni oraz życiu prywatnym.

"Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością - POLECAM! Piszę to z perspektywy osoby ze zdanym certyfikatem TELC na poziomie C1 (przy współpracy z #noProblem ) i mającej za sobą kilkuletni pobyt w USA i UK. Zajęcia (...) to gwarancja tego, co wg mnie w przypadku pobierania jakichkolwiek lekcji w jakiejkolwiek dziedzinie życia jest najistotniejsze - mianowicie gwarancja poczucia, że uczeń znalazł się w odpowiednim miejscu, jeśli chodzi o powierzenie swoich przyszłych umiejętności "trenerowi". Ogromny zasób wiedzy + nieszablonowy (czytaj: wciągający) sposób prowadzenia lekcji to klucz do sukcesu #noProblem) . Guys... KEEP IT UP! "

wokalista i muzyk

Michał (My-Key)

Wokalista

"Najlepsza szkoła w Lublinie :)."

Marketing internetowy - szkolenie z języka angielski

Olga

Online marketing manager

"Słuchajcie lublinianie .....Lubię tę szkołę po prostu lubię :).

Elżbieta

doradca klienta

Chcę nauczyć się angielskiego, żeby podnieść swoje kwalifikacje i dostać lepszą pracę.

manager

Ewelina

Manager

Chcę nauczyć się angielskiego, żeby porozumieć się na wakacjach.

handel

Paweł

przedstawiciel

Chcę nauczyć się angielskiego dla siebie, żeby śpiewać ulubione piosenki i czytać książki w oryginale.

student

Monika

studentka

"Chcę nauczyć się angielskiego, żeby, jak wyjadę za granicę do pracy, porozumieć się z pracodawcą i poradzić sobie w banku."

Andrzej

grafik komputerowy

"W dobie Internetu, szybkich zmian cywilizacyjnych i nieograniczonych możliwości podróżowania znajomość języka angielskiego stała się umiejętnością konieczną, by móc sprawnie funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości. Wiele placówek oferuje nam możliwość nauki tego języka, ale tylko niektóre potrafią skutecznie do tego zmotywować. Bez wątpienia godna polecenia jest szkoła językowa No Problem."

edulider.pl

EduLider.pl

Portal Edukacyjny

Firmy dla, których pracowaliśmy!

Voip Studio
Baxter
Nasza szkoła współpracuje z Uniwersytetem Jagielońskim
Szkolenia Biznes English dla kadry menedżerskiej firmy Kom-Eko